ŠVENČIAME 25-ĄJĮ GIMTADIENĮ

09-04-2021

„Dotnuva Baltic“ (anksčiau „Dotnuvos projektai“) įregistruota 1996 m. kovo 5 d., tačiau pirmieji darbuotojai įdarbinti balandžio 1 d., todėl ši data laikoma oficialiu įmonės gimtadieniu.

Jau 25-erius metus mus jungia MISIJA, kuri vadinasi ŽEMĖS ŪKIS. Aistringai domimės technika ir technologijomis, mums svarbi žemė, įdomūs derliaus iššūkiai, siekiame, kad ūkiai būtų sėkmingi, kad rastume geriausius sprendimus.

ŠVENČIAME 25-ĄJĮ GIMTADIENĮ

Įmonės istorijoje daug reikšmingų datų, žyminčių teigiamas permainas ir nuoseklų augimą. Tapome viena iš rinkos lyderių visuose veiklos segmentuose dėl išugdytų savo stiprybių – operatyvaus reagavimo, kokybiškų paslaugų, lankstumo, sutelktos ir profesionalios darbuotojų komandos. Didžiausias nuopelnas, kad tapome tuo, kas esame, atitenka stipriam visų trijų Baltijos šalių darbuotojams.

☑️ Nuo 5 pirmųjų darbuotojų 1996 metais užaugome iki daugiau kaip 261 trijose Baltijos šalyse.

☑️ Nuo pusės milijono pardavimų pirmaisiais metais pakilome iki beveik 80 mEur praeitais finansiniais metais.

☑️ Sėklų ruošimo fabrike nuo 2003 metų fabrike esame paruošę 253 tūkst. tonų javų sėklų, beveik užtektų apsėti visus plotus Lietuvoje.

☑️ Per 25 metus trijose šalyse pardavėme apie 2600 naujų vakarietiškų traktorių Case IH ir 16 tūkst. vnt. kitos technikos.

☑️ Įgyvendinome 350 grūdų objektų, kurių bendra talpa viršija 1,2 mln. tonų.

Pasiekimai skatina eiti toliau ir tobulėti. Dėsime pastangas įmonei stiprinti ir ateityje. Mūsų tikslas – būti pirmu kliento pasirinkimu ir rinkos lyderiu visose trijose Baltijos šalyse. Šiandien didžiausią dėmesį skiriame klientų aptarnavimui gerinti, inovatyvios technikos bei įrangos paieškai ir įvedimui rinką, nuomos paslaugų vystymui, efektyviems ir vieningiems procesams visose trijose Baltijos šalyse užtikrinti.

ŠVENČIAME 25-ĄJĮ GIMTADIENĮ

Dėl pandemijos švęsti ir susitikti negalėjome, todėl gimtadienio tortus nusiuntėme kolegoms Lietuvos, Latvijos, Estijos padaliniuose, pagrindiniams verslo partneriams, konkurentams, įmonės steigėjams bei pirmiesiems savininkams Rimantui Dapkui ir Rimvydui Brazauskui, dabartiniam akcininkui ir „Linas Agro Group“ valdybos pirmininkui Dariui Zubui.

 

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką