„ArskametAlli Oy“ gamykla buvo įkurta 1958 m. Somero mieste, kaip šeimos verslas valdoma iki šių dienų. Arskametalli yra viena seniausių gamyklų Suomijoje, gaminanti grūdų džiovyklas ir yra sukaupusi didelę patirtį grūdų džiovinimo įrangos srityje. Iš pirmo žvilgsnio, dauguma grūdų džiovyklų atrodo panašios, tačiau Arska džiovyklų geriausios savybės yra viduje. Kuriant džiovyklų konstrukciją ir atskirus jų elementus vadovaujantis ilgamete patirtimi buvo atsižvelgta į gamybos kaštų optimizavimą bei galutinio produkto kokybę.

Arska grūdų džiovyklų talpa gali būti - nuo 16 m3 iki 43 m3. Naudojamas kuras: dyzelinas, gamtinės dujos, suskystintos dujos, biokuras.
Grūdai, prieš patekdami į džiovinimo sekciją, pašildomi išlyginimo sekcijoje. Džiovinimo kameroje grūdų srautas dalinasi į tolygius sluoksnius slenkančius aplink džiovinimo kanalus. Kas antras kanalas yra karšto oro padavimo, kiekvienas sekantis yra atidirbusio oro išleidimo kanalas. Kiekvienos džiovinimo sekcijos apačioje per vidurį yra sumontuoti trikampiai kanalai, kurie užtikrina grūdų srauto maišymasi ir apsaugo nuo kondesacijos.
Iškrovimo mechanizmas užtikrina tolygų grūdų slinkimą žemyn per visą džiovyklos tūrį.
Džiovyklos apačioje sumontuotas ventiliatorius sukuria ir palaiko neigiamą slėgį išleidimo konuse, tai skatina drėgmės iš grūdų papildomą atidavimą dėl susidarančio skirtingo parcialinių garų slėgio tarp grūdų ir aplinkos oro. 

Šilumos generatoriai
Šilumos generatoriai

Pūtimo principu dirbantys šilumokaičiai: 178 - 413 kW (10.900 – 24.300 m3 / h / 60 mm H2O) Siurbimo principu dirbantys šilumokaičiai: 556 - 819 kW (24.300 – 49.600 m3&

Plačiau

Didelis džiovinimo plotas

Arska džiovyklose džiovinimo sekcijos kanalai yra aukšti specialiai paaukštinti, tai sumažina oro judėjimo greitį džiovyklos viduje, tuo pačiu padidina oro drėgmės absorbavimo efektyvumą dėl ilgesnio ekspozicijos laiko tai sudaro sąlygas naudoti mažesnio galingumo ventiliatorius bei sumažinti elektros sąnaudas.                                       

Oro padavimo kanalų sienelės yra perforuotos taip, kad oras pasiskirstytų vienodai per visą kanalo aukštį. Išleidimo kanalų sienelės yra pagamintos iš cinkuoto plieno tinklo ir turi didelį oro pralaidumą bei neužsikemša grūdmas pastoviai slenkant paviršiumi. Dėl skirtingo kanalų perforacijos išleidimo kanalų pralaidumas yra didesnis nei padavimo, todėl oras geriau pasisikirsto visoje džiovinimo sekcijoje ir praėjęs lengvai pasišalina iš džiovyklos į aplinką. 

Priklausomai nuo džiovyklos modelio iškrovimo mechanizmas gali būti sudarytas iš 4 – 12 iškrovimo kanalų. Kiekviename kanale sumontuotas briaunuotas velenas (su keturiomis sparnuotėmis, išdėstytomis kas 900 laipsnių), užtikrina tolygų iškrovimo greitį per visus kanalus. Iškrovimo greitis palaikomas vienodas viso džiovinimo proceso metu, nepriklausomai nuo grūdų kintančio drėgnumo. Iškrovimo greitis padidinamas atšaldymo metu. Iškrovimo greitis reguliuojams keičiant iškrovimo mechanizmo pavaros elektros variklio apsukų dažnį.

Rašyti užklausą specialistui
Gaukite specialisto konsultaciją
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką