Apie mus

Ūkio sėkmei svarbūs kasdien priimami sprendimai. Kasmet atsiranda naujos pažangesnės technikos, įrangos ir technologijų, todėl pasirinkti nebūna paprasta. Esame tam, kad ūkininkams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje padėtume pritaikyti konkrečiam ūkiui tinkamą sprendimą, kuris leistų uždirbti daugiau ir neštų ilgalaikę naudą. Atsakingai plečiame atstovaujamų produktų sąrašą, kruopščiai atrenkame, testuojame ir tik tada jums pristatome naujoves. Siekiame ilgalaikio klientų pasitikėjimo, todėl didelį dėmesį skiriame savo komandų profesionalumui ir aptarnavimo kokybei.

Veiklos kryptys
Veiklos kryptys

Žemės ūkio technika

Naujos ir naudotos technikos pardavimai, nuoma ir paslaugos.

Veiklos kryptys

Servisas ir atsarginės dalys

Garantinis technikos aptarnavimas, priežiūra po garantijos, atsarginių dalių tiekimas.

Veiklos kryptys

Sėklos

Veislių atranka, sėklų dauginimas, ruošimas, platinimas.

Veiklos kryptys

Grūdų ir fermų įranga

Grūdų įranga ūkiams ir grūdų perdirbimo įmonėms. Fermų įranga pieno ir galvijų ūkiams.

Veiklos kryptys

Reguliuojamas drenažas

Drenažo sistema, leidžianti reguliuoti vandens lygį dirvožemyje ir sulaikanti kritulių drėgmę laukuose.

Sėklos

2003 m. pradėjęs dirbti UAB „Dotnuva Baltic“ sėklų ruošimo fabrikas per metus gali paruošti 30 tūkst. tonų sėklų, kurios ženklinamos „Dotnuva Seeds“ prekės ženklu.

Atstovaujame ir platiname LAMMC Žemdirbystės instituto ir žymiausių tarptautinių sėklininkystės kompanijų javų, rapsų, kukurūzų, cukrinių runkelių, pašarinių ir vejų žolių, ankštinių augalų sėklas. Bendradarbiaujame su „DLF Seeds & Science“, „Saaten Union“, „DSV“, „Maribo“, „Lantmannen", „Syngenta seeds", „RAGT", Rapool", “Bayer CropScience”, “Basf”, “KWS”, Saatbau Linz”, “Smolice” ir kt.

Sėklomis prekiauja „Linas Agro“, pagrindinės sėklų rinkos – Lietuva, Latvija, Estija. Be šių šalių, sėklos parduodamos ir kitose ES šalyse, taip pat Baltarusijoje. Pradėjome veislių registracijos procesą Ukrainoje. Kita veiklos dalis – sėklų dauginimas kitoms sėklininkystės kompanijoms ES. Dauginame daugiametes žoles, garstyčias, pašarinius ridikus ir kt. sėklas.

Apie mus

Žemės ūkio technika, servisas, atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos asortimente turime viską, ko reikia augalininkystės ir gyvulininkystės ūkiams: traktoriai, javų ir pašarų kombainai, žemės dirbimo ir sėjos, pašarų ruošimo technika, purkštuvai ir trąšų barstomosios, frontaliniai, teleskopiniai ir šarnyriniai krautuvai, priekabos ir puspriekabės, laistymo, mėšlo tvarkymo įranga.

Prieš pasiūlydami techniką gilinamės į kiekvieno ūkio poreikius ir kartu su klientu randame geriausią sprendimą. Perkant techniką yra galimybė išsimokėti, taip pat siūlome nuomos ir paslaugos variantus. Jei yra poreikis, tariamės dėl naudotos technikos atpirkimo.

Visa technika atitinka Europos Sąjungos teisės aktų nustatytus saugos ir ekologinius reikalavimams. Suteikiama garantija, atliekamas garantinis technikos aptarnavimas ir priežiūra pasibaigus garantijai, tiekiamos atsarginės dalys.

Visose trijose Baltijos šalyse atstovaujame „Case IH“, „Kverneland“, „Cimbria“, „Irrimec“, „Kongskilde“, „Quicke“, „Jeantil“, „Agrifac", „Agrisem“, „MacDon“, „Wielton“, „Schäffer“, „Siloking“, „Einböck“ (išskyrus Estiją), „Laumetris“ (išskyrus Latviją).

Apie mus

Servisas ir atsarginės dalys

Servisą atlieka per 40 aukštos kvalifikacijos inžinierių ir technikų, kurie nuolat kelia kvalifikaciją gamintojų organizuojamuose mokymuose. Žemės ūkio technikos serviso centrai Dotnuvoje, Joniškyje, Pasvalyje, Vilkaviškyje, Plungėje, Vilniuje. 26 serviso automobiliai, aprūpinti šiuolaikine diagnostikos ir remonto įranga, įrankiais, atsarginėmis dalimis. Prireikus, serviso darbai atliekami ir savaitgalį.

Atsarginės dalys paruodamos šešiose Lietuvos prekybos vietose – Dotnuvoje, Joniškyje, Pasvalyje, Plungėje, Vilkaviškyje ir Vilniuje. Visose prekybos vietose turime platų atsarginių dalių asortimentą. Dotnuva Baltic sandėliuose yra 14 000 detalių pavadinimų. Sandėlio atsargų vertė apie 3 mln. eurų. Jei sandėliuose neturime jums reikiamos atsarginės dalies – ją galime pristatyti iš tiekėjų dviem būdais: per 24 valandas ir per 5 darbo dienas. Jeigu yra poreikis, Lietuvoje užsakytas prekes pristatome per greitų siuntų tarnybą tiesiai jums į namus.

Apie mus

Reguliuojamas drenažas

Reguliuojamo drenažo sistema „Ekodrena" – inovatyvus ir moksliniais tyrimais pagrįstas sprendimas žemės ūkiui. Baltijos šalyse šis sprendimas yra reikalingas tiek dėl ekonominio efekto, tiek dėl teigiamo poveikio aplinkai – taršos mažinimo ir supančios aplinkos saugojimo. Patyrę „Dotnuva Baltic" inžinieriai ir jų turimos kompetencijos leidžia reguliuojamojo drenažo sistemas profesionaliai pritaikyti konkretaus ūkio laukams ir taip prisidėti prie ūkių rezultatų augimo. Reguliuojamasis drenažas padeda palaikyti tinkamą vandens lygį dirvožemyje, sumažinti sausringų periodų pasekmes ir taip užauginti iki 20-30 proc. didesnį derlių. Taip pat - padeda sustabdyti trąšų išplovimą iš dirvožemio ir taip prisideda prie taršos mažinimo.

Apie mus
Grūdų ir fermų įranga

Profesionali grūdų įranga žemdirbiams ir grūdų perdirbimo įmonėms:

Grūdų įrangos objektus žemės ūkiui ir pramonei projektuoja ir įrengia profesionalūs projektuotojai ir inžinieriai. Mūsų asortimente pašarų gamybos, grūdų džiovinimo, valymo, rūšiavimo, beicavimo, transportavimo ir sandėliavimo įranga, oro valymo ir dulkių surinkimo įrenginiai. visos serviso paslaugos. Atstovaujame „Cimbria“, „Bin“, „Symaga“, „Kongskilde“, „JKF Industri“ A/S, „Brandt“, „Andritz“, „JEMA A/S“ gamintojus, kurių įrenginiai atitinka aukštus kokybės reikalavimus. Optimalius rezultatus užtikrina modernūs įrangos kontrolės ir valdymo prietaisai.

Grūdų ir fermų įranga Grūdų ir fermų įranga Grūdų ir fermų įranga Grūdų ir fermų įranga Grūdų ir fermų įranga

Mūsų misija

Padėti žemdirbiams įgyvendinti pažangius, kiekvieno poreikius atitinkančius ir jų ūkio vertę didinančius sprendimus.

Mūsų vizija

Tapti pirmiausia kliento pasirenkama įmone, užtikrinančia profesionalius agroverslo sprendimus ir ilgalaikę partnerystę Baltijos šalyse.

Mūsų vertybės

Komanda

Pasitikime savimi ir kitais, tariamės, dalinamės patirtimi ir sukauptomis žiniomis. Kartu priimame sprendimus, vieningai dirbame ir siekiame tikslo. Įsiklausome ir esame dėmesingi, gerbiame kitą nuomonę, įsitikinimus, kultūrą.

Šeimininkiškumas

Kiekvienas atskirai ir visi kartu elgiamės lyg būtume įmonės šeimininkai. Efektyviai naudojame įmonės išteklius. Esame iniciatyvūs, drąsūs, atsidavę, užsidegę tuo, ką darome.

Pažanga

Nuolat augame, tobulėjame ir mokomės, esame atviri naujovėms. Ieškome pranašiausių sprendimų įmonei ir klientams.

Atsakomybė

Elgiamės sąžiningai, laikomės žodžio. Prisiimame atsakomybę už kiekvieną savo sprendimą ir veiksmą tiek kliento, tiek darbuotojo, tiek visuomenės atžvilgiu.

Istorija

1996 m.

Užregistruojama įmonė „Dotnuva Baltic“ (tada „Dotnuvos projektai“). Pirmieji darbuotojai įdarbinti balandžio 1 d., todėl tai laikoma oficialiu įmonės gimtadieniu.

1997 m.

Prasideda bendradarbiavimas su žinomu prikabinamos technikos gamintoju „Kverneland“

1999 m.

50% įmonės akcijų įsigijo AB „Linas Agro“ (tada „Linas ir Viza“).

2000 m.

Pradedame atstovauti grūdų įrangos gamintoją „Cimbria“.

2003 m.

Atidaromas naujas modernus sėklų ruošimo fabrikas, vienas iš dviejų didžiausių Baltijos šalyse.

2004 m.

„Dotnuva Baltic“ įgijo išskirtines teises atstovauti pasaulyje gerai žinomą naujų traktorių, kombainų ir kitos technikos gamintoją „Case IH“.

2006 m.

Pradedame atstovauti grūdų bokštų gamintoją „Bin“.

2007 m.

Dotnuvoje atidarytas naujas servisas, kuriame įdiegta moderni ir aplinkos neteršianti įranga žemės ūkio technikos gedimams nustatyti bei pašalinti.

2010 m.

Pasirašoma oficialaus atstovavimo sutartis su savaeigių purkštuvų gamintoju „Agrifac“.

2010 m.

Įsteigiama dukterinė įmonė Estijoje AS „Dotnuva Baltic“, pagrindinė būstinė Tartu, filialai – Viljandi ir Rakvere. Taip pat atidaroma įmonė Latvijoje SIA „Dotnuva Baltic“.

2012 m.

Pasirašyta sutartis su AB „Linas Agro“ dėl likusių 50% akcijų pardavimo, pilnai perimant „Dotnuva Baltic“ valdymą.

2013 m.

Pradedamas atstovauti šarnyrinių krautuvų gamintojas „Schäffer“.

2015 m.

Startuoja fermų įrangos veikla – pardavimai, projektavimas, įrengimas. Pastatomas ir oficialiai atidaromas Pasvalio filialas. Iki tol be Dotnuvos dar veikia filialai Plungėje, Vilkaviškyje, Vilniuje, Joniškyje.

2016 m.

Pakeičiamas įmonės pavadinimas ir prekės ženklas į „Dotnuva Baltic“ visose trijose šalyse.

2017 m.

Gaunamas „Case IH“ tarptautinio kokybės tinklo „Red Excellence“ pripažinimas, nuo šiol kasmet sertifikuojamos visos įmonės atstovybės.

2018 m.

Įregistruojamas tarptautinis sėklų prekės ženklas „Dotnuva Seeds“. Sėklų prekyba perkeliama į AB „Linas Agro“.

2019 m.

Atidaromas modernus pardavimų ir techninio aptarnavimo centras netoli Jelgavos, pagrindinė SIA „Dotnuva Baltic“ būstinė Latvijoje. Dar veikia filialai Valmieroje, Jekabpils ir Saldus.

2020 m.

Įsigytas startuolis „Geoface“, kuris vysto to paties pavadinimo išmaniosios žemdirbystės sistemą, skirtą žemės ūkio klientams.

Plečiamas atstovaujamų produktų portfelis, pasirašytos atstovavimo sutartys su naujais technikos gamintojais – lanksčių pjaunamųjų „MacDon“, žemės dirbimo „Mandam“, tiesioginio dirbimo ir sėjos „Agrisem“.

2020 m.

Trijose šalyse pradėtas atstovauti reguliuojamo drenažo sistemos gamintojas UAB „Ekodrena“.

2021 m.

Pasirašoma bendradarbiavimo sutartis su UAB „Laumetris“.

Pradėtas statyti naujas sėklų sandėlis Dotnuvoje, sandėlio plotas 3,5 tūkst. kv. metrų,, vienu metu bus galima laikyti 2,1 tūkst. tonų sėklų. Investicijos suma 1,3 mln. Eur.

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką