Javų kombainai

DotnuvaBaltic siūlo gyvą javų kombaino apžiūrą! Išsirinkite javų kombaino modelį ir jį pasirinkite. Kombaino puslapyje rasite - gyvos apžiūros mygtuką su kurio galėsite užsiregistruoti nemokamai  gyvai kombaino apžiūrai mūsų padalinyje. Laukiame Jūsų!

Javų kombainas Axial - Flow 150 serija 312 - 449 AG
Javų kombainas Axial - Flow 150 serija 312 - 449 AG

Javų kombainas Case IH Axial-Flow® 150 serijos skirtas reikliems, šiuolaikiškiems klientams, ūkininkaujantiems vidutinio dydžio ūkiuose.

Plačiau
Javų kombainas Axial - Flow 250 serija 498 - 706 AG
Javų kombainas Axial - Flow 250 serija 498 - 706 AG

Prieš daugiau, nei keturiasdešimt metų Case IH pristatė pirmuosius javų kombainus su vienu kūlimo ir atskyrimo rotoriumi. Axial-Flow® kombainuose įdiegta „grain-on-grain“ technologija i&sc

Plačiau
MacDon M1 serijos savaeigės pjaunamosios
MacDon M1 serijos savaeigės pjaunamosios

M1 serijos javapjovės tęsia MacDon puoselėjamas derliaus nuėmimo tradicijas ir skatina naujoves. Visos šios javapjovės pasižymi galia, našumu, komfortu ir išskirtiniu greičiu.

Plačiau

Žemdirbiams siūloma nauja ir naudota technika

Žemdirbiams siūloma nauja ir naudota žemės ūkio technika: traktoriai ir jų priedai žemės, miškų ir komunaliniam ūkiui, krautuvai, puspriekabės, javų ir pašarų kombainai, dirvos dirbimo technika, sėjamosios, trąšų barstomosios, augalų apsaugos priemonių purkštuvai, pašarų ruošimo ir mėšlo tvarkymo technika, laistymo įranga, žoliapjovės ir kt.

„Dotnuva Baltic“ labai aktyviai dirba grūdų tvarkymo srityje. Įmonės specialistai rengia projektus ir tiekia grūdų valymo, transportavimo ir sandėliavimo įrangą. Rengia ir įgyvendina projektus nuo kelių šimtų tonų talpyklų, skirtų nedideliems ūkiams, iki stambių pramoninių objektų, kuriuose apdorojama dešimtys tūkstančių tonų grūdų.

Bendrovėje didelis dėmesys skiriamas atsarginių dalių tiekimui ir parduotos technikos servisui. 2007 m. buvo įkurtas agroservisas, pastatytos naujos dirbtuvės, įdiegta moderni įranga gedimams nustatyti. Čia atliekamas parduotos technikos garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, pardavimui ruošiama naudota žemės ūkio technika, prekiaujama atsarginėmis dalimis.

Klauskite specialisto
Paulius Račiūnas

Produktų vadybininkas

Paulius Račiūnas

Kombainai, teleskopiniai, šarnyriniai krautuvai

+37061529352 

Rašyti užklausą specialistui

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką