„Dotnuva Baltic“ toliau atnaujina pažangiam ūkiui skirtą technikos asortimentą

26-04-2021

„Dotnuva Baltic“ toliau atnaujina pažangiam ūkiui skirtą technikos asortimentą ir pristato gerai žinomą, patikimą JK gamintoją „Razorback“.

Jau šiais metais Lietuvos rinkai bus pasiūlytos rotorinės „Razorback RT“ žoliapjovės, skirtos darbui žemės ūkyje, oro uostuose, hipodromuose ir pan. Žoliapjovės gali pjauti ir smulkinti žolę ir kitus įvairius augalus, sumedėjusius stiebus, krūmokšnius, paskleidžiant visame nupjautame plote.

„Dotnuva Baltic“ toliau atnaujina pažangiam ūkiui skirtą technikos asortimentą

Penkių metrų darbinio pločio, tvirtos tvirta, patikimos konstrukcijos RT 500 modelis turi tris rotorius, ant kurių tvirtinasi po tris specialios formos peilius, pagamintus iš Švediško „Boron“ markės plieno. Be to, „RT“ serijoje montuojamas aukščiausius standartus atitinkantys „Bondioli & Pavesi“ reduktoriai ir kardaniniai velenai. Maksimali kiekvieno reduktoriaus apkrova gali siekti 250 AG. Dvigubas žoliapjovės korpusas daro konstrukciją ypač patvarią ir ilgaamžę. Korpuso šonuose tvirtinasi nuimamos pavažos. Keturios poros ratų (po du ant ašies) leidžia nustatyti norimą pjovimo aukštį bei užtikrina pastovų pievos ar dirvos paviršiaus kopijavimą. Mašinos plotis transportinėje padėtyje – tik 2,40 m, o žoliapjovė išskleidžiama į darbinę padėtį ar sugrąžinama į transportinę padėtį hidrocilindrų pagalba.

Darbas su žoliapjove RAZORBACK RT 500 operatoriui yra paprastas nereikalaujantis didelio dėmesio ir pastangų.

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką