Naujiena iš Kverneland - karbidu dengtos XHD dylančios dalys plūgams ir kultivatoriams

09-09-2020

Kompanija Kverneland pradėjo gaminti naujos kartos karbidu dengtas XHD dylančias dalis plūgams ir kultivatoriams. Ši dėvėjimąsi mažinanti inovacija dylančiųjų detalių tarnavimo laiką, remiantis gamintojo tyrimais, prailgina iki 8–10 kartų.

Kverneland iki šiol tiekė tik įprastas dylančias dalis, kurios gaminamos naudojant unikalią metalo terminio apdorojimo technologiją. Atliekant įvairius dilimo testus įrodyta, kad originalios Kverneland dylančios dalys tarnauja 36 % ilgiau nei rinkoje parduodamos jų kopijos. Nuo šiol gamintojas siūlys ir dar tvirtesnes XHD technologijos detales.

Volframo karbidas yra viena kiečiausių žmogui žinomų medžiagų. Sujungus karbonizuotus volframo miltelius su minkštu kobaltu, gaunama ilgaamžė, kieta ir patvari medžiaga, kuri gali atlaikyti dideles trintis.

Naujiena iš Kverneland - karbidu dengtos XHD dylančios dalys plūgams ir kultivatoriams

Kverneland plūgų ir kultivatorių XHD dalys yra sukurtos, atsižvelgiant į pačias ekstremaliausias sąlygas. Abrazyvinis dirvožemis stipriai veikia dylančias dalis, todėl jos greitai nusidėvi ir tenka dažnai jas keisti. Tai padidina išlaidas ir prastovas. 

Kverneland XHD karbidu dengtos plūgų ir kultivatorių dalys yra idealus sprendimas, kuris palengvina darbą sudėtingomis sąlygomis, mažina prastovas ir tikėtina taupo padargų eksploatavimo išlaidas. Tvirtesnės detalės ypač aktualus pasirinkimas dideliems ūkiams ir rangovams, kurių darbų apimtys didelės. 

Gamintojo teigimu, naujų XHD detalių tinkamumo naudoti laikas yra nuo 8 iki 10 kartų ilgesnis už standartinių dalių eksploatavimo laiką. Žinoma, tam turi įtakos dirvožemio tipas, drėgmė, mašinos tipas, darbinis greitis, darbinis gylis, mašinos plotis ir kt.

Naujos kartos karbidu padengtas XHD dylančias dalis plūgams ir kultivatoriams galima apžiūrėti oficialaus Kverneland atstovo Dotnuva Baltic padaliniuose, o užsakymai tvirtesnėms detalėms jau priimami.

Detaliau su Kverneland plūgų ir kultivatorių XHD dalimis galite susipažinti paspaudę šią nuorodą: >> KVERNELAND XHD KARBIDU DENGTOS PLŪGŲ IR KULTIVATORIŲ DALYS <<

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką