Naujienlaiškis: Suplanuoti Vasaros Darbus

12-07-2019

Ar tikrai nieko nepamiršote? Suplanuoti vasaros darbus — atsakinga užduotis, turinti didelę įtaką jūsų rezultatams. Kaip tinkamai įdirbti dirvą po javapjūtės, prižiūrėti dirvožemį,  pasirinkti augalus ir greitai įsirengti mobilią grūdų džiovyklą — apie visą tai šiame naujienlaiškyje. Malonaus skaitymo!

    AGROVIZIJA 2019

 

 

Ačiū visiems, apsilankiusiems „Linas Agro“ ir „Dotnuva Baltic“ stende parodoje „Agrovizija“!

Šių metų paroda „Agrovizija“ išsiskyrė bandomųjų laukelių ir jų priežiūros technologijų gausa. Iš viso parodoje  įrengti net 797 laukeliai, iš kurių daugiau nei pusė šimto – „Linas Agro“ ir „Dotnuva Baltic“ stende. Tikime, kad tie, kurie radote laiko sudalyvauti pristatymuose gyvai, išgirdote apie mūsų šio sezono naujienas, kurios buvo pristatytos parodos metu, o tiems, su kuriais pasimatyti galimybės neturėjome, dalijamės šio sezono aktualijomis.

Augalų apsaugos srityje daugiausia dėmesio skirta dviem preparatams: naujam fungicidų komplektui „Priaxor Power Pack“, kuris užtikrina patikimą visų javų ligų kontrolę ir tokiu būdu gali padidinti derlių net iki 20 proc., o taip pat rapsų augimo reguliatoriui „Caryx“,  efektyviausiai gerinančiam žiemojimą.

Apie rapsus daug kalbėta ir sėklininkystės specialistų – be naujų ar itin populiarių veislių pristatymo išskirtinis dėmesys teko žieminių rapsų veislėms „Kuga“ ir „Pantheon“. Ir ne veltui – būtent  šių išskirtinai žiemkentiškoų ir aliejingų veislių derliui, 2020 sezoną bus taikomas 3 Eur kainos priedas, pristatant į „Linas Agro“ elevatorius. Šiuo pasiūlymu vis dar galima pasinaudoti!

Kalbant apie pasėlių auginimo technologijas neišsemiama tema, žinoma, buvo mikroelementai ir mikroorganizmai. Parodoje pristatyti „Biomas“ produktai – unikalios bakterijos iš Lietuvos dirvožemio, lemiančios geresnį azoto ir fosforo pasisavinimą, didesnį humuso kiekį dirvoje, stiprinančios augalus Bakterijomis apdoroti pasėliai gali padidinti iki 20 proc. rapsų bei iki 10 proc. javų derlių.

Atvykusiems susipažinti su naujausia žemės ūkio technika pristatytas Case IH 250 serijos „Axial-Flow“ kombainas su išmaniąja derliaus nuėmimo sistema „Harvest Command“. Šis kombainas neretai pavadinamas robotu, nes operatoriui lieka stebėti tik 4 pagrindinius kombaino parametrus – visa kita nustato kombainas pagal kūlimo metu esančias aplinkybes.

Taigi tokios šiais metais pagrindinės „Agrovizijos“ naujienos „Linas Agro“ ir „Dotnuva Baltic“ stende. Ačiū visiems apsilankiusiems, iki susitikimo kitoje parodoje po dviejų metų!


Agrovizija 2019 foto galerija

    GRŪDŲ ĮRANGA

 

Naujienlaiškis: Suplanuoti Vasaros Darbus


Suomių gamintojo ARSKA mobilios grūdų džiovyklos pasižymi:

  • Itin ilgu garantiniu laikotarpiu. Džiovykloms suteikiama 5 metų garantija, o šilumokaičiui – net 8 metų garantija.
  • Nedideliu elektros poreikiu. Bendras instaliuoti reikalingas elektros poreikis tik 16–18 kW, priklausomai nuo pasirinkto džiovyklos modelio.
  • Paprastu įrengimu – nereikalingas statybos leidimas, galima sumontuoti bet kurioje vietoje ant tvirto pagrindo.

Daugiau informacijos
 
Kontaktai: Tadas Juška, tel. +370 620 35571, Mindaugas Veiveris, tel. +370 698 45006

    AUGALININKYSTĖ

 

 

Bakteriniai preparatai – kuo jie svarbūs derliui?
Bakterijos yra dirvožemio gyvybės šaltinis. Nualintame dirvožemyje, deja, mažėja bakterijų aktyvumas, todėl blogėja augalų augimo sąlygos. Mikrobiologiniai (bakterijų) produktai pagerina ne tik dirvos būklę, bet ir stimuliuoja jame pasėtų augalų augimą.  Panaudojus bakterijas, prognozuojamas iki 20 % didesnis rapsų ir iki 10 % javų derlius.


 

Apie sideralinių augalų pasėlius
Prasideda javapjūtė, o po jos iškart bus ruošiamos dirvos naujai sėjai. Pats laikas prisiminti sideralinių (posėlinių) augalų naudą bei tiesioginę įtaką prekinių pasėlių derliaus augimui.

Sideralinių mišinių asortimentą 2019 metams peržiūrėkite čia


 

Artėja žieminių augalų sėja
Pavartykite žieminių rapsų ir javų veislių katalogą! Turime keletą naujų veislių, papildėme tyrimų rezultatais jau žinomų veislių charakteristikas. Sėkmingo pasirinkimo! 

Katalogą rasite čia

Naujienlaiškis: Suplanuoti Vasaros Darbus

 

    TECHNIKA

 

 

„Dotnuva Baltic“ asortimente naujas skutikas – susipažinkite su „Great Plains Max-Chisel“

Artėjant intensyviausiam žemės dirbimo sezonui skubame pristatyti naujieną – skutiką „Great Plains Max-Chisel“, kurį pirmą kartą buvo galima išvysti parodoje „Agrovizija“, o dabar kviečiame su juo susipažinti dar detaliau.

 

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką