Ačiū visiems, apsilankiusiems „Linas Agro“ ir „Dotnuva Baltic“ stende parodoje „Agrovizija“!

12-07-2019

Šių metų paroda „Agrovizija“ išsiskyrė bandomųjų laukelių ir jų priežiūros technologijų gausa. Iš viso parodoje  įrengti net 797 laukeliai, iš kurių daugiau nei pusė šimto – „Linas Agro“ ir „Dotnuva Baltic“ stende. Tikime, kad tie, kurie radote laiko sudalyvauti pristatymuose gyvai, išgirdote apie mūsų šio sezono naujienas, kurios buvo pristatytos parodos metu, o tiems, su kuriais pasimatyti galimybės neturėjome, dalijamės šio sezono aktualijomis.

Augalų apsaugos srityje daugiausia dėmesio skirta dviem preparatams: naujam fungicidų komplektui „Priaxor Power Pack“, kuris užtikrina patikimą visų javų ligų kontrolę ir tokiu būdu gali padidinti derlių net iki 20 proc., o taip pat rapsų augimo reguliatoriui „Caryx“,  efektyviausiai gerinančiam žiemojimą.

Apie rapsus daug kalbėta ir sėklininkystės specialistų – be naujų ar itin populiarių veislių pristatymo išskirtinis dėmesys teko žieminių rapsų veislėms „Kuga“ ir „Pantheon“. Ir ne veltui – būtent  šių išskirtinai žiemkentiškų ir aliejingų veislių derliui, 2020 sezoną bus taikomas 3 Eur kainos priedas, pristatant į „Linas Agro“ elevatorius. Šiuo pasiūlymu vis dar galima pasinaudoti!

Kalbant apie pasėlių auginimo technologijas neišsemiama tema, žinoma, buvo mikroelementai ir mikroorganizmai. Parodoje pristatyti „Biomas“ produktai – unikalios bakterijos iš Lietuvos dirvožemio, lemiančios geresnį azoto ir fosforo pasisavinimą, didesnį humuso kiekį dirvoje, stiprinančios augalus Bakterijomis apdoroti pasėliai gali padidinti iki 20 proc. rapsų bei iki 10 proc. javų derlių.

Atvykusiems susipažinti su naujausia žemės ūkio technika pristatytas Case IH 250 serijos „Axial-Flow“ kombainas su išmaniąja derliaus nuėmimo sistema „Harvest Command“. Šis kombainas neretai pavadinamas robotu, nes operatoriui lieka stebėti tik 4 pagrindinius kombaino parametrus – visa kita nustato kombainas pagal kūlimo metu esančias aplinkybes.

Taigi tokios šiais metais pagrindinės „Agrovizijos“ naujienos „Linas Agro“ ir „Dotnuva Baltic“ stende. Ačiū visiems apsilankiusiems, iki susitikimo kitoje parodoje po dviejų metų!  

 

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką