22-02-2018

 

Žiemos naujienos

Šaltis kausto Lietuvą ir Europą. Kuo gyvenate jūs? Jaukiai ir šiltai įsitaisę paskaitykite naujienas apie mūsų partnerius Europoje, gautus kokybės sertifikatus, traktoriaus kelionę aplink Lietuvą, vykstančias akcijas ir klientų patirtis. Įdomaus skaitymo.

     Naujienos

 

700 klientų iš 25 pasaulio šalių garsiai atidarė naująją Agrifac gamyklą!

Kasmetiniame renginyje klientams AGRIFAC gamykloje (Steenwijk, Olandija), UAB „Dotnuva Baltic“ buvo įvertinta BEST PARTNER apdovanojimu.

 

Daugiau apie renginį

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Žiemos naujienos


 


 


 

2017 m. – 130 tūkst. tonų pajėgumo grūdų saugojimo objektų Lietuvoje

Žiemos naujienos

 

„Dotnuva Baltic", 2017 m. įgyvendino reikšmingus grūdų saugojimo projektus Baltijos šalyse, dauguma iš jų įrengta Lietuvoje. Pastaraisiais metais rekordiniai grūdų derliai šiame regione paskatino ūkininkus ir įmones, užsiimančias prekyba grūdais, investuoti į grūdų saugojimą.  

„Dotnuva Baltic" gali pasiūlyti kompleksinius sprendimus, apima didelę rinkos dalį ir yra pageidaujamas tiekėjas Baltijos šalyse“, - teigė „Cimbria“ atstovas. 2017 m. pastatytų grūdų saugojimo įrengimų talpa viršijo 130 000 tonų, o bendras grūdų saugojimo objektų pajėgumas, kurį įmonė pastatė nuo pat savo veiklos pradžios - 1999 m., yra ~1 mln tonų“.

Skaityti daugiau


 


 


 

Siekdama užtikrinti aukštus klientų aptarnavimo standartus ir rinkai teikti kokybiškas serviso paslaugas, 2016 metais „Dotnuva Baltic“ prisijungė prie „Case IH“ tarptautinio kokybės tinklo „Red Excellence“, kuris vienija Europoje „Case IH“ prekės ženklą atstovaujančias įmones. Kasmet atliekamas įmonės organizacinių procesų, serviso paslaugų ir kitos veiklos vertinimas. Lietuva, Latvija ir Estija yra tarp beveik 400 „Case IH“ Europos šalių atstovybių, kurios 2017 metais dalyvavo „Red Excellence“ programoje. Prisijungimas prie šios programos įmonei – svarbus žingsnis į priekį. Pagrindinės ir didžiausios atstovybės, įsikūrusios Dotnuvoje (Lietuva), Pinki (Latvija) ir Tartu (Estija), įvertintos „Profesionalaus atstovo“ lygiu, kitos dešimt įmonės filialų Baltijos šalyse – „Sertifikuoto atstovo“ lygiu.

Sertifikatus įteikė Maris Kanderans (Pardavimų vadovas Baltijos šalims).

 

Ar užtikriname kokybiškas paslaugas? Taip! “Red Excellence” programa tai garantuoja 

Žiemos naujienos


 


 


 

Lietuvą apjuosianti kelionė traktoriumi

UAB „Dotnuva Baltic“ sveikina Lietuvą ir jos žmones, švenčiančius valstybės atkūrimo 100-metį - leidžiasi į simbolinę kelionę aplink Lietuvą.
Per 10 dienų traktoriumi Case IH Optum 300 CVX, nuo 2018 m. vasario 19-osios važiuojame 1200 km aplink visą Lietuvą lankome ūkininkus ir bendruomenes.

Skaityti daugiau

 

Žiemos naujienos

     

    Kliento patirtis

     
Žiemos naujienos  

Kaip pasirinkti krautuvą pagal savo ūkio poreikius

Ramūnas ūkyje atsakingas už pašarų ruošimą, gyvulių gerovę, tad be daugiafunkcinės technikos neapsieitų – „Nusprendėme įsigyti šarnyrinį – teleskopinį krautuvą, kad lengvai manevruotų po tvartą, galėtų krauti grūdus, rulonus“.

     

 

     Naudinga žinoti

 

Žiemos naujienos

 

     Akcija

 

Žiemos naujienos

 

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką