Sausio Mėnesio Naujienlaiškis

29-01-2020

Sausio Mėnesio Naujienlaiškis

 

Sveiki, 
Įpusėjus žiemai - žvilgsnis į naują techniką ir jos panaudojimo galimybes ūkininkaujant išmaniai, kasdienius darbus su ilgiausiai dirbančia mašina ūkyje, naujienas apie runkelių ir žolių sėklas, bei naudotos technikos kainas. Visa tai skaitykite sausio mėnesio naujienlaiškyje.

“Linas Agro” ir “Dotnuva Baltic”
Naujienlaiškio komanda

    TECHNIKA

 

Sausio Mėnesio Naujienlaiškis

Jei domitės Case IH produktų naujienomis, tikriausiai nepraleidote smagios žinios apie naująjį „Magnum AFS Connect“? 

Praeitą lapkritį šis naujos kartos patobulintas traktorius buvo pristatytas „Agritechnikos“ parodoje Hanoveryje.

Šią savaitę mus pasiekė žinia, kad traktorių „Magnum AFS Connect“ pripažino ir JAV Žemės ūkio ir biologinių inžinierių organizacija (ASABE), suteikdama inovatyviai „Case IH“ technologija laimėjimą „AE50“ apdovanojimuose. Kasmet į konkursą patenka 50 geriausių produktų iš viso pasaulio. Tarptautinė inžinerijos ekspertų komisija vertina, kurie produktai daro didžiausią poveikį maisto inžinerijos ir žemės ūkio pramonės pažangai.

„Case IH“ pelnė pripažinimą už „Magnum AFS Connect“ serijos traktorių, suteikiantį naudotojui laisvę valdyti, stebėti, derinti ir perduoti mašinos ir agronominius duomenis jiems patogiu būdu. Visiškai pertvarkyta operacinė sistema suteikia galimybę nuotoliniu būdu stebėti traktoriaus parametrus, serviso diagnostiką ir atnaujinti programinę įrangą.

Pirmieji traktoriai demonstravimui ir perdavimui Europoje ir Lietuvoje pasirodys 2020 m. viduryje.

Daugiau skaitykite...


 

Dar kartą kviečiame pažiūrėti video apie 250 serijos Case IH javų kombainą „Axial-Flow“

250 serijoje įdiegta automatizuoto derliaus kūlimo/seperavimo technologija AFS Harvest Command™, kuri, nustačius 4 parametrus, paverčia kombainą pilnai automatizuotu.
Kombainas sureguliuojamas taip, kad esant skirtingoms derliaus sąlygoms būtų išgaunamas kuo didesnis ir kokybiškesnis derlius.

Ši autonominė sistema susieta su visais pagrindiniais kombaino elementais. Ji optimizuoja kombaino parametrus pagal vieną iš keturių pasirinktų strategijų, kad bet kokiu derliaus nuėmimo metu būtų užtikrintas maksimalus našumas, bei grūdų kokybė be vairuotojo įsikišimo.

Kitaip tariant, pats kombainas priima reikiamus sprendimus, kad siektų maksimumo.

 

    NAUJAS

 

Sausio Mėnesio Naujienlaiškis

Jau greitai tinklapio www.rapsai.lt skaitytojai visą informaciją žemės ūkiui ras www.linasagro.lt svetainėje. Dvylika metų veikusi ir didelio populiarumo sulaukusi www.rapsai.lt svetainė akivaizdžiai “išaugo savo rūbą”. Joje nebetilpo viskas, ką norima pasakyti klientams ir visiems Lietuvos ūkininkams.  Tad naujojoje www.linasagro.lt rasite žymiai daugiau ir išsamesnės informacijos:
Sužinosite, kaip išties plačiai dirba AB „Linas Agro“; gausite aktualiausią agro informaciją: naujienas, rezultatus, technologijas, leidinius; rasite šviežiausias grūdų kainas ir ekologinės produkcijos supirkimo informaciją; lengvai naviguosite augalininkystės prekių įvairovėje; paprastai susisieksite su bet kuriuo konsultantu, jei nerasite reikalingų atsakymų; susipažinsite su galvijų pašarų ir jų žaliavų pasiūla; pasidomėsite ir apie čia pat pateiktus pašarinių žolių ir vejų žolių produktus; naujiena: kai kuriuos produktus įsigysite elektroninėje parduotuvėje!
Visas svetainės turinys bus prieinamas bei patogus naudoti ne tik kompiuterio aplinkoje, bet ir mobiliuosiuose telefonuose ir planšetėse. Tad bet kokią informaciją paskaityti ar pasiteirauti atsakymo į iškilusį klausimą galėsite tiesiog būdami lauke, traktoriuje ar kombaine.


Sausio Mėnesio Naujienlaiškis

Ar ateityje naudosime tik išmanią techniką? Tuo neabejoja „Kverneland“ ir nuolat tobulina savo kuriamą techniką.

Ar ateityje naudosime tik išmanią techniką? Tuo neabejoja „Kverneland“ ir nuolat tobulina savo kuriamą techniką.

Parodoje „Agritechnika“ šį rudenį buvo pristatytas sunkusis kultivatorius Kverneland Turbo T i-Tiller - patobulinta kultivatoriaus Turbo versija.

Pagamintas taip, kad užtikrintų darbo kokybę ir maksimalų našumą, kartu užtikrindamas kiek įmanoma mažesnes eksploatavimo išlaidas.

Kultivatoriaus valdymas per ISOBUS tiesiogiai kontroliuoja gylį bei dirvos išlyginimą. Norint sutaupyti degalų, gylio reguliavimas yra susietas su dinamine traukos kontrole „On-The-Go“. Svorį nuo priekinių kultivatoriaus ratų perduodamas į traktoriaus galinius ratus ir taip padidinamas sukibimas bei sumažinamas traktoriaus prabuksavimas. Automatinė apsauga nuo perkrovos „Auto-Protect“ apsaugo mašinos rėmą. Daugiau informacijos...

 

    ŽOLYNŲ ATNAUJINIMUI

 

Kodėl svarbu atnaujinti žolynus?

Kokybiški žoliniai pašarai labai gero gyvulių produktyvumo ir sveikatos pagrindas. Gerus pašarus galima pagaminti, tik turint produktyvius ir labai gerai pagal sudėtį subalansuotus žolynus. Tačiau, bėgant laikui dėl nepakankamo tręšimo, besikeičiančios žolyno botaninės sudėties, per vėlyvo ganymo ar pjūties žolynų derlingumas mažėja, todėl žolynus reikia atnaujinti. Norint įsirengti derlingą ir ilgalaikį žolyną labai svarbu teisingai pasirinkti žolių mišinį. Renkantis žolių mišinį, reikia atsižvelgti į vyraujantį dirvožemį, žolyno paskirtį ir  jo ilgaamžiškumą. Daugiau informacijos atnaujintame kataloge...

 

Dotnuva Seeds

 

    RUNKELIŲ AUGINTOJAMS

 

Svarbi informacija cukrinių runkelių augintojams
Nuo sausio 27 d. “Nordic Sugar” Kėdainių cukraus fabrike prasideda cukrinių runkelių sėklų užsakymas. Siūlome rinktis Danų MariboHilleshög sėklininkystės įmonėje sukurtas veisles: Davinci, Joker, Twister ir Hopla, kurios pagal bandymų duomenis įtrauktos į cukraus fabriko rekomenduojamų auginti veislų sąrašą. Šiemet Davinci ir Joker buvo derlingiausios cukraus fabriko veislių bandymuose ir davė didžiausią, 106 proc. lyginant su visų tirtų veislių vidurkiu, baltojo cukraus derlių.  Twister ir Hopla baltojo cukraus derlingumas buvo atitinkamai 102 ir 101 proc. lyginant su bandymo vidurkiu. Veislės tolerantiškos rizomanijai, o runkeliai Joker tolerantiški ir nematodams. Daugiau informacijos apie veisles...

 

Dotnuva Seeds

 

    NAUDOTA TECHNIKA

 

Mūsų klientų patirtis rodo, kad ūkio pastiprinimui ne visada verta pirkti naują techniką. Kartais naudotas ir gerai prižiūrėtas kombainas ar traktorius dar ne vienus metus tarnauja kaip naujas. Juo labiau, naudotos technikos kaina yra tikrai labiau draugiška.

Kaip tik šiuo metu peržiūrėjome naudotos technikos kainas Dotnuvos sandėlyje. Pasižvalgykite, turime ne vieną tinkamą galiūną jūsų ūkiui. Daugiau informacijos...

Skambinkite arba rašykite, papasakosime detaliau. Artūras, tel. +370 687 18670, [email protected]

Sausio Mėnesio Naujienlaiškis


 

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką