02-04-2020

 

Paroda į namus

Kasmet pavasarį pateikiame naujus technikos sprendimus, kurie ūkininkams palengvina darbą ir padeda iš kiekvieno hektaro uždirbti daugiau. Mažesnių ir didesnių ūkių atstovai naujam sezonui ieško technikos, kuri tiktų dirbti Lietuvos sąlygomis ir padėtų įveikti šiandienos iššūkius. Kaip dirbti taupiau ir našiau didėjančiuose pasėlių plotuose? Kaip investuoti nedaug, bet turėti našią ir kokybišką techniką nedideliam ūkiui? Be kokių išmaniųjų sprendimų ateityje neišsiversime žemės ūkyje?

Šiais metais pavasarinė paroda Kaune nevyksta, todėl mūsų naujienas pristatome video formatu. Tegul paroda ateina į Jūsų namus! 

Visą savaitę, balandžio 2-8 dienomis rodome ir pasakojame apie šio pavasario technikos naujienas ir naujai pradėtus atstovauti technikos prekės ženklus. Parengėme eilę video reportažų, kuriuos galėsite peržiūrėti Jums patogiu laiku.


Pirmoji šių metų naujiena - Case IH traktorius „Magnum AFS Connect“, kuris pretendavo tapti vienu iš parodos medalių laimėtojų!

Traktoriuje sumontuota moderni įranga suteikia naudotojui laisvę valdyti, stebėti, derinti ir perduoti mašinos ir agronominius duomenis jiems patogiu būdu. Visiškai pertvarkyta operacinė sistema suteikia galimybę nuotoliniu būdu stebėti traktoriaus parametrus, serviso diagnostiką ir atnaujinti programinę įrangą.

Žiūrėkite, domėkitės ir klauskite - skambinkite arba rašykite mums.

Daugiau apie traktorių Magnum AFS Connect skaitykite čia

Pasitarti skambinkite savo regiono vadybininkams arba Mariui, tel. +370 61076710.

 


Prikabinamas volas Mandam MCW, tinkamas tiek dirvos ruošimui prieš sėją, tiek jos tankinimui po sėjos

Naujai atstovaujamo gamintojo „Mandam“ technika skirta mažam ir vidutiniam ūkiui. „Mandam“ specializuojasi žemės dirbimo ir pievų priežiūros mašinų gamybos segmente. Visiems „Mandam“ gaminiams suteikiama 2 metų garantija. „Mandam“ per metus pagamina iki 3500 padargų, kurie daugiausiai parduodami Vokietijoje, Skandinavijos šalyse, netgi Japonijoje.

Pristatome prikabinamą volą MCW (6,2 m), tinkamą naudoti tiek dirvos ruošimui prieš sėją, tiek jos tankinimui po sėjos. Ant volo sumontuota hidrauliškai reguliuojama priekinė segmentinė lenta ir Cambridge Ø525 tipo žiedai su tarpuose esančiais karpytais žiedais.

Volai taip pat gali būti naudojami pievų ir ganyklų priežiūrai pavasarį. Pagrindinė jų funkcija yra išlyginti lauką, palaikyti dirvožemio drėgmę ir pagerinti dirvožemio struktūrą.

Daugiau apie Mandam volus skaitykite čia

Pasitarti skambinkite savo regiono vadybininkams arba Mindaugui, tel. +370 61206315.

 „Mandam“ pasididžiavimas - prikabinamas diskinis skutikas GAL-K 6.0H

 • Gaminami nuo 4 m iki 8 m darbinio pločio;
 • Standartiškai sumontuoti 560 mm skersmens karpyti diskai (galima rinktis 610 mm);
 • Žemės dirbimo diskai montuojami ant uždaro tipo stebulių, sumontuojami ir sutepami gamykloje - nereikalauja papildomos priežiūros;
 • Tarp antros eilės diskų ir galinio volo sumontuota važiuoklė užtikrina mažesnį apsisukimo spindulį galulaukėse ir skutiko stabilumą darbo metu;
 • Visiems „Mandam“ gaminiams suteikiama 2 metų garantija, o diskinių skutikų guoliams - net 5 metų garantija.

Daugiau apie Mandam skutikus skaitykite čia
Pasitarti skambinkite savo regiono vadybininkams arba Mindaugui, tel. +370 61206315

 Tarpueilių kultivatorius Chopstar su sekimo sistema Row-Guard​

Tarpueilių kultivatorius CHOPSTAR skirtas mechaniniam piktžolių naikinimui. Galima purenti visas eilutėmis auginamas kultūras (kukurūzai, cukriniai runkeliai, sojos ir k.t.). Vienu važiavimu pakertamos piktžolės, supurenamas viršutinis dirvos sluoksnis, o taip sustabdomas drėgmės garavimas.

Automatinio sekimo sistema ROW-GUARD optinės kameros pagalba seka eilutes, o esant reikalui perstumia visą kultivatorių, taip kad jis dirbtu reikiamu atstumu nuo augalų. Perstumdymas vyksta tarp traktoriaus ir kultivatoriaus esančiame sukabintuve, o visas perstūmimas vyksta hidrauliniu cilindru.

Daugiau apie Chopstar skaitykite čia

Pasitarti skambinkite savo regionų vadybininkams arba Mindaugui, tel. +370 61206315.

 Noraginis skutikas Kverneland „Enduro“​

PARODOS Į NAMUS reportažus užbaigiame Kverneland noraginiu skutiku „Enduro“, kuris tinkamas tiek įdirbant ražienas, tiek sekliam ir gilesniam purenimui.

 • Leidžia pasiekti 35 cm maksimalų darbinį gylį.
 • 320 mm dydžio noragėliai užtikrina pilną viso darbinio pločio perdengimą.
 • Didelis (750 mm) tarpas tarp eilų ir aukštas (870 mm) atstumas po sija užtikrina sklandų, netrikdomą darbą įvairiomis sąlygomis (apdirbant kukurūzų, saulėgrąžų, kviečių, aliejinių rapsų ražienas ar stambias tarpines kultūras).
 • Stovai išdėstyti 3 eilėmis, 270/275/285 mm tarpai tarp jų užtikrina gerą dirvožemio sumaišymą ir įdirbimą, išvengiant dirvožemio sąnašų.

Daugiau skaitykite čia

Pasitarti skambinkite savo regiono vadybininkams arba Mindaugui, tel. +370 61206315.

 


 

Turite klausimų mūsų specialistui?

 1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
 2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką