Traktorius Case IH Magnum AFS Connect™ CVXDrive serija 311 - 379 AG

Magnum™ AFS Connect™  CVXDrive  traktoriai yra galingiausi standartinės konstrukcijos Case IH traktorių rinkoje. Elektroninė vienos linijos kuro įpurškimo sistema su SCR (selektyvinio katalitinio sumažinimo) sistema šių modelių varikliuose optimizuoja ir sumažina kuro sąnaudas. Magnum CVX sukurtas maksimaliai padidinti jūsų veiklos rezultatus. Jis suteikia idealią aplinką operatoriui, su erdve kabina, lengvu ir intuityviu valdymu, idealiu matomumu, geru 360O apšvietimu tamsiu paros metu. Taip pat su amortizacijos sistema, kuri suteikia minkštą važiavimą tiek operatoriui tiek prie traktoriaus prikabintiems padargams.

Turite klausimų mūsų specialistui?

 1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
 2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Traktorius Case IH Magnum AFS Connect™ CVXDrive serija 311 - 379 AG
 • Sukurtas dirbti sudėtingiausiomis darbo sąlygomis
 • Paprastas valdymas
 • Pasiruošęs bet kokiems iššūkiams
 • Galingas ir ekonomiškas
 • Darbo našumo didinimas ištisus metus
 • Komfortiška darbo vieta
Traktorius Case IH Magnum AFS Connect™ CVXDrive serija 311 - 379 AG

Sukurtas dirbti sudėtingiausiomis darbo sąlygomis

„Case IH Magnum AFS Connect“ traktorių 8.7L varikliai sujungia klasėje pirmaujančias arklio galias su patikrinta išmetamųjų teršalų mažinimo technologija. Optimali variklio galia ir degalų efektyvumas išlieka atliekant sunkiausius darbus. Case IH FPT varikliai turi iki 14% galios padidėjimą. Jie taip pat pasižymi iki 35 papildomų arklio galių padidinimu. Tai padeda išlaikyti greitį ir produktyvumą važiuojant keliu ar naudojant darbinį veleną. Patentuota SCR-on-Filter technologija pašalina papildomų komponentų, tokių kaip CEGR, poreikį, o jūs galite mėgautis mažomis priežiūros išlaidomis, nes alyvos keitimo intervalas išliko toks pat - 600 valandų.

Degalų vartojimo efektyvumas

Traktoriai su „CVXDrive“ automatiškai pasirenka efektyviausiai degalus naudojančią variklio greičio ir pavaros pasirinkimo kombinaciją. Tai užtikrina degalų taupymą ir jiems skirtų išlaidų sumažėjimą.

Traktorius Case IH Magnum AFS Connect™ CVXDrive serija 311 - 379 AG

Galingas ir ekonomiškas

Pramonėje pirmaujanti „CVXDrive“ transmisija suteikia nepertraukiamą galios perdavą į žemę, įtraukdama tris mechaninės perdavos diapazonus. Šios sistemos efektyvumas yra maksimalus ir suteikia daugiau galios sunkiems darbams atlikti. Be to, su „ActiveStop“ funkcija variklis palaiko traktorių vietoje, leisdamas lengviau pradėti važiuoti  ir sustoti įkalnėse nenaudojant sankabos ar stabdžio pedalo.

Paprastas valdymas

Judėkite nuo nulio iki 40 arba 50 km / h paprasčiausiai paslinkdami svirtį. „CVXDrive“ automatiškai parenka geriausią norimo greičio ar apkrovos perdavimo diapazoną, todėl pačiam operatoriui nebereikia mažinti ar aukštinti pavarą.

Traktorius Case IH Magnum AFS Connect™ CVXDrive serija 311 - 379 AG

Komfortiška darbo vieta

Atnaujinant „AFS Connect Magnum“ traktoriaus kabiną, buvo atsižvelgta į klientų poreikius. Taikant „švaraus lapo“ metodą patobulintas „Multicontroller“ porankis. Dabar jis turi aštuonis valdymo mygtukus, keturis programuojamus sparčiųjų klavišų mygtukus ir valdymo ratą, pilnam valdymui viena ranka. Papildomai užsakoma pažangi, pusiau aktyvi kabinos amortizacija, stabilizuoja  judesius į priekį ir atgal bei aukštyn ir žemyn. Tai suteikia sklandesnį važiavimą keliu ar nelygiu reljefu, sumažinant nuovargį ir padidinant produktyvumą. „Magnum AFS Connect“ kabiną gaubia net 6,3 kv. m saugaus stiklo, o tai, 360 laipsnių matymo laukas visomis kryptimis, įskaitant netrukdomą prikabintuvo matymą. Nuožulnus variklio gaubtas optimizuoja matomumą į priekį.

case ihDarbo našumo didinimas ištisus metus

Pažangios ūkininkavimo sistemos pagerina produktyvumą ir agronominius rodiklius, tuo pačiu sumažinant atliekų kiekį. AFS teikia intuityvius tikslaus ūkininkavimo sprendimus, didinančius efektyvumą ištisus metus.

Sklandžiai stebėkite ir valdykite pagrindines mašinos funkcijas visoje „Case IH“ įrangoje su „AFS Pro 1200“ valdymo monitoriuje.  Gamykloje įdiegta, lengvai naudojama „AFS AccuGuide“ funkcija panaikina poreikį vairuoti lauke. Palaikykite visiškai tiesias ir pakartojamas eilutes, sumažinkite praleidimus ir persidengimus bei sutaupykite degalų.Naujoji „AccuTurn Pro“ funkcija suteikia laisvų rankų įrangą, pasukimą iš eilės, kad būtų maksimaliai efektyvus ir produktyvus. Sistema taip pat kontroliuoja eismo įpročius ir sumažina sutapimus dėl sutampančių  važiavimų. To privalumas – didesnis derlius.

Tvarkykite savo įrenginio duomenis biure ar už jo ribų naudodami „AFS Connect ™“. Ši beveik realaus laiko informacijos suvestinė teikia įspėjimus, tikslias žemės ūkio ir mašinų ataskaitas. Taip pat sistema padeda sumažinti atliekų kiekį, padidinti bendrą efektyvumą ir priimti pagrįstus sprendimus, turinčius įtakos jūsų ūkio darbų kokybei.

Modelis

MAGNUM

310 CVX

MAGNUM

340 CVX

MAGNUM

380 CVX

Cilindrų skaičius/tūris, l

6/8,7

Vardinė galia pagal ECE R120, kW/AG

 229/311

 250/340

279/379

Maksimali galia ECE R120, kW/AG

255/347

275/374

307/417

Vardinė galia su galios valdymu ECE R120, kW/AG

255/347

276/375

305/415

Maksimali galia su galios valdymu ECE R120, kW/AG

281/382

301/409

320/435

Tepalo keitimo intervalas, moto val.

 600

Kuro bako talpa, l / AdBlue bako talpa, l 

617/99

Pavarų dėžės tipas/pavarų sk.

Belaipsnė transmisija

Hidraulinių porų skaičius, vnt.

Galimybė išplėsti iki 6

Hidraulinis siurblys, l/min.

Nuo 166 iki 282

GTV greičiai, aps./min.

1000 arba 540/1000

Maksimali kėlimo galia, kg

11700

Ilgis/plotis/aukštis, mm

5950/2550/3265

Priekinis svoris, kg

iki 1226

Standartiniai priekiniai ratai

600/65 R28

Standartiniai galiniai ratai

650/85 R38

Cilindrų skaičius/tūris, l – 6/8,7

Tepalo keitimo intervalas, moto val.– 600

Belaipsnė CVXDrive transmisija

Galia – nuo 311 - 379 AG

CNH CAPITAL finansavimo pasiūlymas

Visiems naujiems Case IH traktoriams, kombainams ir krautuvams - CNH CAPITAL finansavimo pasiūlymas:

 • TRAKTORIAMS: nuo 1,14% - 7 metai
 • KOMBAINAMS: nuo 1,14% - 7 metai; maksimalus finansavimo terminas - 10 metų
 • KRAUTUVAMS: nuo 1,14% - 5 metai
Rašyti užklausą specialistui
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką