Naujienlaiškis: Šį Rudenį Svarbu

04-10-2019

Naujienlaiškis: Šį Rudenį Svarbu

Šis naujienlaiškis apie tai, kas rudenį svarbu - kaip taisyti pasėlių būklę, tręšimą rudens vegetacijos metu, apie skirtingas žemės dirbimo ir sėjos technologijas, traktorių gamą įvairiems ūkiams, bei serviso pasiūlymus. Malonaus skaitymo! 

    TECHNIKA

 

Kokie skirtingi žemės dirbimo būdai ir išmaniosios technologijos, padeda taupyti laiką ir pinigus:
  1. Arti ar skusti? - nėra vienos teisingos ir visiems universalios žemės dirbimo technologijos – kiekvienas ūkis turi atsirinkti tai, kas geriausiai tinka būtent jiems, atsižvelgiant į turimus žemės plotus, jų struktūrą bei turimą techniką.
  2. Sėja tapo išmani - teisingas dirvos paruošimas ir tiksli sėja taupo laiką ir užtikrina tikslų sėklų paskirstymą, vienodą įterpimo gylį, kas vėliau lems tolygų augalų sudygimą.
  3. Kaip dar padėti dirvožemiui ir augalams? - šiuolaikiški preparatai ga­li padėti atpalaiduoti fos­fo­rą že­mė­je, page­ri­nti dir­vos struk­tū­rą, padidinti drėg­mės iš­lai­ky­mą ar hu­mu­so kau­pi­mą­si.

Daugiau apie Šiaulių r. vykusią lauko dieną ir ten demonstruotas technologijas skaitykite...

Naujienlaiškis: Šį Rudenį Svarbu


Naujienlaiškis: Šį Rudenį Svarbu

Case IH traktorių gamoje gausu pasirinkimų, iš kurių savo ūkiui tinkamiausią ras kiekvienas. Daugiau informacijos rasite čia...


 

Sėjos technologijos ir sėjamoji U-drill
Laidoje “Svajonių ūkis“ pasakojame apie sėjos technologijas ir tinkamiausią sėjos techniką. Rekomendacijos tiesiai iš "Linas Agro" ir “Dotnuva Baltic“ ekspertų lūpų!

 

    PASĖLIŲ PRIEŽIŪRA

Žieminių javų pasėlių būklė šių metų rugsėjo pabaigoje: kaip taisyti situaciją?
Seniai turėjome tokios puikios vizualinės būklės žieminių javų pasėlius. Tačiau tokia pasėlių būklė, esant normalaus režimo orams, spalio pabaigoje daugeliui ūkių gali tapti galvos skausmu. Kaip spręsti situaciją, skaitykite straipsnyje...

 

 

Dotnuva Seeds


 


 


 

Kaip tręšti žiemkenčių pasėlius rudens vegetacijos metu?
Siekiant padidinti augalų žiemkentiškumo laipsnį, rudenį ypatingą svarbą įgyja tiksliniai tręšimai per lapus. Kodėl ir kaip tręšti augalus, skaitykite čia...

  Naujienlaiškis: Šį Rudenį Svarbu

 

Aktualiausi patarimai rudeninei pasėlių priežiūrai
Šie metai buvo ūkininkams išskirtiniai, kai buvo taikytos kitokios nei įprastais metais žemės dirbimo ir sėjos taisyklės. Rekomendacijas rudeninei pasėlių priežiūrai žiūrėkite šiame Svajonių ūkio reportaže video reportaže.

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką