03-11-2021

1 diena – 5 inovacijos - spalio 20 d. „Einböck“ pristatė savo gaminamos žemės ūkio technikos asortimento naujienas, kurios bus demonstruojamos parodoje „Agritechnica“. Tai inovacijos akėjimo bei sėjimo technologijų ir tarpueilių purenimo srityse.

Akėčios „AEROSTAR-FUSION“

Akėčių „AEROSTAR-FUSION“ privalumai atsiskleidžia skirtinguose pasėliuose, daržovėse bei jautriuose augaluose, tokiuose kaip kukurūzai, burokėliai, soja ir kt. Aukščiausios kokybės akėtvirbaliai, kuriuos galima labai lengvai bei tiskliai nustatyti jautriam darbui, užtikrina optimalų akėjimą. Taip pat šių akėčių savybės sudaro galimybes pasiekti puikių rezultatų akėjant pasėlius akstyvoje jų augimo stadijoje. Specialus reguliuojamas rėmas ir jo konstrukcija bei atskirai reguliuojami atraminiai ratukai užtikrina ypatingą lankstumą, sklandų darbą ir padargo ilgaamžiškumą. 

„Einböck“ akėčių asortimentas prasiplėtė iki 9 skirtingų akėčių tipų, todėl UAB „Dotnuva Baltic“, kaip didžiausio pasaulyje mechaninių piktžolių naikinimo mašinų tiekėjo atstovas, gali pasiūlyti padargą, atitinkantį kiekvieno kliento poreikį.
Einböck inovacijos 2022

„Einböck CHOPSTAR-PRIME“

„Einböck CHOPSTAR-PRIME“ šiuo metu rinkoje yra vienas iš moderniausių tarpueilių kultivatorių. Visa padargo lygiagretainio kopijavimo sistema, įskaitant noragėlius, sukurta taip, kad būtų užtikrintas maksimalus darbo našumas bei kokybė. Gamintojas taip pat skiria dėmesio kultivatoriaus ilgaamžiškumo užtikrinimui. „Einböck CHOPSTAR-PRIME“ - tai kultivatorius, kurį galėsite operatyviai pritaikyti įvarioms darbo sąlygoms ir skirtingiems pasėliams.
Einböck inovacijos 2022
Pagrindinis naujojo kultivatoriaus elementas yra su atskirų dantų laikykliu bei augalų apsaugos elementų reguliavimo galimybe. Didelis, iki 50 cm, pakilimo aukšits pasirenkant papildomą hidraulinį atskirų lygiagretainių kėlimą yra ypač naudingas paskutiniam kultivavimui.

„CHOPSTAR-VERSO“: specialus kultivatorius, skirtas efektyviam ir greitam tarpueilių purenimui

Ši novatoriška mašina sujungia standartinio „CHOPSTAR“ produktų asortimento privalumus su tikslaus tarpueilių kultivatoriaus „CHOPSTAR-TWIN“ pranašumais. To rezultatas: kultivatorius „CHOPSTAR-VERSO“. Naudojant specialius, reguliuojamo kampo pjovimo diskus ir kampinius peilius, šis tarpueilių kultivatorius išlaiko „CHOPSTAR-TWIN“ koncepciją, leidžiančią profesionaliai dirbti siaura juosta, net ir sunkiomis darbo sąlygomis. Kultivatorius ypač gerai susitvarko su sunkiomis dirvos plutomis, dideliu organinių likučių kiekiu bei mulčiuotomis dirvomis.
Einböck inovacijos 2022
„Einböck CHOPSTAR-VERSO“ purenimo elementas užtikrina didesnį darbinį greitį net ir ankstyvame pasėlių augimo etape, neužžeriant  eilučių.

„JUMBO-SEED“: maksimalus komfortas ir operatoriaus patogumas

Su pneumatiniu priekiniu baku „JUMBO-SEED“, kuris valdomas naudojant „SPEED-TRONIC“ elektroninį valdymo bloką, „Einböck“ plečia savo sėjos produktų asortimentą.  Šis priekinis bakas (iki 4 sėjimo galvų) gali būti derinamas su daug skirtingų mašinų, pvz.: su gale sumontuotomis sėjamosiomis „CHOPSTAR-SEEDER“. Pagrindinis elementas yra sėjamoji, kuri tiksliai paskirsto sėklas per 72 išleidimo angas (iki 18 išleidimo vietų vienoje skirstytuvo galvutėje). Tai leidžia individualiai pritaikyti priekinį baką pagal skirstytuvų ar eilučių skaičių bei galinio padargo darbinį plotį. Elektroninis dozavimas nustatomas ir valdomas iš traktoriaus kabinos per STI valdymo sistemą. Tai užtikrina tikslų ir vienodą dozavimą.
Einböck inovacijos 2022

„CHOPSTAR-SEEDER“: toliau tobulinama siekiant tikslumo ir individualių poreikių.

Tai sėjamoji su sustiprinta mechaninio piktžolių naikinimo galimybe, skirta sėti augalus sėjamus eilėmis (pvz.: sojas, pupeles, lubinus). Lanksti „SEEDER“ sistema, pritaikyta prie esamų darbo sąlygų, yra tinkamas sprendimas norint išlaikyti nustatytą sėjos gylį ir tikslų sėklų įterpimą.
Einböck inovacijos 2022

 

 

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką