„Dotnuva Baltic“ tęsia tradiciją: 100-ąjį traktorių pažymėjo ypatinga dovana

11-01-2022

Geriausia dovana būna tada, kai nesitiki. Tuo dar kartą įsitikino „Dotnuva Baltic“ atstovai kartu su naujuoju traktoriumi „Case IH“ klientui Šalčininkų rajone netikėtai įteikę vertingą dovaną – naują 5 tonų kuro talpyklą „Swimer“. 100-tasis šio gamintojo traktorius ir dovana nukeliavo į ūkį, kuris jau daug metų naudojo kitą to paties gamintojo traktorių.

Dvidešimt penkerių metų sukaktį šiemet atšventusi bendrovė „Dotnuva Baltic“ galėtų papasakoti ne vieną ūkiams parduotos technikos istoriją, už kurios slepiasi tarp pardavėjo ir ūkio šeimininko užsimezgusi draugystė, ilgos diskusijos dėl geriausio sprendimo individuliam ūkiui, popardaviminio aptarnavimo buvimas šalia, kai tik klientui prireikia. Viena iš tokių istorijų - didelis šeimos ūkis Šalčininkų rajone, kuris po 12 intensyvaus darbo metų ir 13 500 motovalandų traktorių „Case IH“ nusprendė pakeisti į lygiai to paties modelio, tik naujesnį traktorių „Puma 220“.
„Dotnuva Baltic“ tęsia tradiciją: 100-ąjį traktorių pažymėjo ypatinga dovana
Į ūkio kiemą atgabenus naująjį traktorių ir dovaną vienas ūkio savininkų Pavel Bandalevič pajuokavo: „Nejau čia dovanų atvežėt?“ Tuo tarpu „Dotnuva Baltic“ Vilniaus regiono vadybininkas Andrius Jančiukas pripažino, kad paslaptį apie 100-tąjį traktorių ir dovaną teko laikyti paslaptyje iki pat pristatymo. Įmonė su šiuo ūkiu dirba ne pirmus metus, tad ūkio poreikiai buvo gerai žinomi, kad kuro kolonėlė tikrai reikalinga.“

Parinkta ne bet kokia dovana, o nauja dvisienė 5 tonų kuro talpykla Swimer Tank 5000, kuri ir šiais metais buvo populiariausias parduodamas modelis Lietuvoje. Ūkininkas galės džiaugtis kokybiška talpykla – saugiai laikyti ūkiui reikalingą kurą ir būti ramus bent 10 metų, nes būtent tiek laiko galioja Swimer talpyklų garantija korpusams.

Paklaustas, kodėl pasirinko tokio paties modelio „Case IH“ traktorių „Puma 220“, Pavel atsakė, kad tai traktorius, kuriam ūkyje teko daugybė pačių įvairiausių išbandymų ir šis su visais jais susitvarkė.

„Dotnuva Baltic“ pardavimų vadovas Dangirius Belopetravičius sako, kad „Puma 220“ modelis yra vienas iš populiariausių „Case IH“ traktorių, kurį renkasi dažnas ūkis Lietuvoje. Traktoriaus patikimumą patvirtina ir neįtikėtinai daug valandų pradirbusi pirmtakė šiame ūkyje. Klientui nusprendus atsinaujinti, buvo pasirinktas „Puma 220 MC“ modelis su galinga hidrauline sistema, atnaujinta erdvia kabina, LED apšvietimo paketu, priekine pakaba, priekiniu darbiniu velenu. Naujojo traktoriaus transportinis greitis - 50 km/val., maksimali galia - 260 AG. Valdymo patogumui, atliekamų darbų kontrolei ir tikslumui standartinėje įrangoje esantis „Multicontroller“ porankis padeda valdyti variklio apsukas, galinę tritaškę pakabą, keisti pavaras bei važiavimo kryptį.

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką