Atnaujintas Case Optum veidas

03-09-2021

Erdvesnė, šviesesnė ir tylesnė (66 dBA) kabina atnaujintuose Optum AFS Connect serijos traktoriuose operatoriui suteikia 7,5 % daugiau vidinės erdvės ir 11 % didesnį įstiklinimo plotą. Optum AFS Connect gamoje trys modeliai, kurių vardinė galia yra 250 AG, 270 AG ir 300 AG.

Case IH Optum CVX Drive buvo sėkmingai pristatytas rinkoje dar 2015-aisiais. Gamintojas pabrėžia, kad atnaujinti kompaktiški didelio galingumo traktoriai Optum AFS Connect turi ne tik naują kabiną ir saloną, bet ir susietumo paketą, kuris naudingas ir operatoriui, ir ūkio savininkui.
Atnaujintas Case Optum veidas
Svarbiausias Optum atnaujinimas – nauja kabina, kurioje daugiau erdvės, mažesnis triukšmo lygis, geresnis matomumas ir atnaujintos prabangios interjero medžiagos. Naujasis Multicontroller porankis ir konfigūruojami valdikliai leidžia traktorių ir prie jo prijungtą padargą derinti prie operatoriaus bei atliekamos užduoties. Visi pakeitimai sukurti taip, kad sumažintų operatoriaus darbo krūvį, padidintų efektyvumą, produktyvumą ir galiausiai padidintų ūkio pelningumą.

Kai kurie Optum AFS Connect atnaujinimai perimti iš 2019 m. modernizuoto didesniojo brolio Magnum AFS Connect. Pavyzdžiui, daugiafunkcis porankis ir valdymo svirtis, didesnio dydžio ir daugiau funkcionalumo turintis AFS Pro 1200 jutiklinis ekranas ir kita įranga. Nauji traktoriai dabar yra standartiškai komplektuojami su Case IH AFS Connect telematikos paketu, skirtu dvipusiam duomenų perdavimui tarp traktoriaus ir internetinio valdymo portalo ir leidžiančiam mašinas stebėti realiuoju laiku.

Naujasis su ISOBUS suderinamas jutiklinis ekranas AFS Pro 1200 turi didelės skiriamosios gebos ekraną, kuris ne tik leidžia operatoriui stebėti visas pagrindines traktoriaus funkcijas, bet ir gali rodyti priekinės ir galinės kameros perduodamą vaizdą. Naudojant AFS Pro 1200 terminalą, galima valdyti traktoriaus automatinio AccuGuide vairavimo sistemą ir naudotis pirmą kartą šioje Case IH traktorių klasėje visomis AFS Connect telematikos galimybėmis, kuriomis pasižymi Case IH Magnum, Steiger ir Quadtrac AFS Connect traktoriai.
Atnaujintas Case Optum veidas
Naudodamiesi AFS Connect, traktorių savininkai ir ūkių valdytojai gali visiškai kontroliuoti technikos parką ir valdyti jį, remiantis gaunamais duomenimis, taip sumažindami išlaidas, padidindami efektyvumą ir našumą. Traktoriaus ir darbo duomenys nedelsiant, saugiai ir nuolat siunčiami į internetinį portalą, kad traktoriaus savininkas/valdytojas galėtų juos pasiekti. Tai leidžia tiksliau ir greičiau priimti atitinkamus sprendimus, nes operuojama tiksliais realiuoju laiku gaunamais ir istoriniais duomenimis. Realiuoju laiku galima stebėti, pvz., traktorių buvimo vietą, degalų lygį ir kitus pagrindinius duomenis. Kadangi duomenų perdavimas galimas į abi puses, darbo instrukcijos, tręšimo ar kiti žemėlapiai bei kiti duomenys taip pat gali būti siunčiami į traktorių nuotoliniu būdu iš ūkio kompiuterio, naudojant AFS Connect interneto portalą.

Ūkio savininkas gali stebėti AFS Connect ekraną realiuoju laiku, kaip jį mato vairuotojas. Tai suteikia galimybę patikrinti veiklos duomenis ir, jei reikia, pasiūlyti pakeitimus. Savininkui sutikus, Case IH oficialus atstovas nuotoliniu būdu gali stebėti traktoriaus AFS Pro 1200 terminalo ekraną per AFS Connect. Taip laiku pastebima ir įspėjama apie galimą traktoriaus gedimą, prisijungus per nuotolį galima teikti patarimus dėl tolimesnio eksploatavimo, remiantis mašinos duomenimis. AFS Connect Support PRO pakete esanti įranga leidžia atstovams belaidžiu būdu atnaujinti Optum AFS Connect traktoriaus programinę įrangą.

Dauguma pagrindinių valdiklių, kuriuos operatorius nuolat naudoja ir liečia, buvo visiškai iš naujo apgalvoti. Naudodamas AFS Pro 1200 terminalą, operatorius gali nustatyti traktorių ir jo valdiklius sukonfigūruoti tiksliai taip, kaip nori, ir užfiksuoti individualius Optum AFS Connect valdymo nustatymus.

Naktinį matomumą gali pagerinti LED važiavimo keliais ir darbiniai žibintai, kurių stoge yra iki 14 vienetų - keturi kabinos priekyje, du ant galinių sparnų ir šeši gaubte. Kabinos šildymas ir vėsinimas patikėtas naujai klimato kontrolės sistemai. Kokybiškų medžiagų sėdynė ir šildoma, ir vėsinama, o viršutinė pasukama atlošo dalis leidžia lengvai ir patogiai pasukti sėdynę, kad būtų galima stebėti padargus už nugaros ir važiuojant atbuline eiga.
Atnaujintas Case Optum veidas
Didesnė kabinos erdvė ir interjero atnaujinimas leido sukurti dar daugiau komforto elementų. Po keleivio sėdyne yra integruotas šaldytuvas, kuriame yra pakankamai vietos ne tik pietų dėžutei, bet ir porai dviejų litrų butelių vandens. Kabinoje gausu ir USB lizdų.

„Naujos kartos Optum AFS Connect savo galimybėmis žengia dar vieną žingsnį į priekį. Tai universalus 250–300 AG traktorius su bepakope transmisija, kuri suteikia dar daugiau komforto, galimybių ir duomenų valdymo galimybių“, - pabrėžia Dan‘as Stuart‘as, Case IH produktų rinkodaros direktorius Europoje.

Informaciją parengė www.profilt.lt

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką