Skysčių skirstymo valdymas - SMDP

SWIMER įmonė pristato SMDP sistemą – Skysčių Dozavimo Monitoringo Sistemą, kuri suteikia galimybę tik autorizuotiems asmenims ir transporto priemonėms atlikti skysčių įpylimus. Kiekvienas įpylimas yra registruojamas ir saugomas sistemoje, užtikrinant skaidrią apskaitą, o galimybės pasirinkimas pagal verslo poreikius suteikia optimalią kontrolę ir efektyvumą.

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Skysčių skirstymo valdymas - SMDP

SWIMER įmonė siūlo Sistemą SMDP, t.y. skysčių dozavimo monitoringo sistemą, kuri yra skirta visoms firmoms naudojančioms savo veikloje skysčius reikalaujančius kontrolės ir atsiskaitymo.

SMDP dėka tokių skysčių kaip dyzelinas ar AdBlue pylimas bus įmanomas tik iš anksto nustatytoms transporto priemonėms ir asmenims, o visi pylimai bus registruojami ir įrašyti sistemoje. Išduotų skysčių skaičiavimai yra labai aiškus ir suprantami paprastos kompiuterinės programos dėka, dėl to prižiūrintis asmuo žino, kada, kokiai mašinai ir kiek skysčių įpylė. 

4 sistemos versijos: Basic, Standard, Professional ir Enterprise – kiekviena versija skiriasi funkcijomis ir galimybėmis.

Yra galimybė dviem būdais identifikuoti (mašiną ir vairuotoją) arba vienu būdu (mašina arba vairuotojas). Papildomai administratorius gali nustatyti limitus kiekvienai mašinai arba vairuotojui, ir užblokuoti matymą kiek skysčio išpilta bet kuriuo momentu.

Standartinė panelė Pavyzdys: talpa su SMDP Sistema Standartinė panelė, Profesionali panelė, Enterprise panelė Lengvas vairuotojų ir mašinų identifikavimas, naudojant korteles ir specialius raktus
standartinė panelė

 

SMDP sistema

 

enterprise panelė

 

specialūs raktai

 

 

CNH CAPITAL finansavimo pasiūlymas

Visiems naujiems Case IH traktoriams, kombainams ir krautuvams - CNH CAPITAL finansavimo pasiūlymas:

  • TRAKTORIAMS: nuo 1,14% - 7 metai
  • KOMBAINAMS: nuo 1,14% - 7 metai; maksimalus finansavimo terminas - 10 metų
  • KRAUTUVAMS: nuo 1,14% - 5 metai
Rašyti užklausą specialistui
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką