Savaeigis purkštuvas AGRIFAC Condor V

Savaeigis purkštuvas Agrifac Condor V - tai naujausias kompanijos „Agrifac“ produktas. Jis išsiskiria ne tik šiuolaikiškai atnaujintu dizainu bet ir pažangiomis techninėmis savybėmis.

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Savaeigis purkštuvas AGRIFAC Condor V

„Condor“: optimali pasėlių apsauga

„Condor“ pritaikytas darbui su įvairiausiais pasėliais. Runkeliai, grūdai, pievos, bulvės, pupelės, gėlių svogūnėliai, daržovės, šparagai, morkos, miežiai, Briuselio kopūstų daigai, kopūstai, svogūnai, o taip pat krūmokšniai ir maži medeliai. „Agrifac“ siūlo specialius sprendimus konkretiems pasėliams, pvz., „Condor ClearancePlus“ skirtas itin aukštiems pasėliams („AirFlowPlus“, „HighTechAirPlus“, „VertiPlus“ ir kt.).

Savaeigis purkštuvas AGRIFAC Condor V

„Agrifac Condor“ yra pažangus, efektyvus, ekonomiškas, ergonomiškas ir saugantis aplinką purkštuvas. Gerai žinoma „StabiloPlus“ važiuoklė sudaro stiprią bazę ir užtikrina nepriekaištingą stabilumą. „EcoTronicPlus“ teikia naujausią informaciją purškiant ir važiuojant keliu. Sumani „GreenFlowPlus“ reiškia, kad purškimo sistemos turinys yra minimalus, o pati sistema yra greitai ir lengvai valoma. „Agrifac Condor“ turi moderniausią ir patogiausią kabiną, kurioje yra daug vietos ir užtikrinamas puikus matomumas. Standartinė klimato kontrolės sistema sukuria optimalią, komfortišką ir švarią darbo aplinką kabinoje. Taip pat kabinoje įrengta vėsinama daiktadėžė.

Savaeigis purkštuvas AGRIFAC Condor V

Maksimali aukštų pasėlių apsauga esant sudėtngam reljefui

Auginant saulėgrąžas ir kukurūzus labai svarbu apsaugoti pasėlius vėlesnėje augimo stadijoje. Tai reiškia, kad, pavyzdžiui, kukurūzus reikia purkšti 2 - 3 m aukštyje. Todėl reikia purkštuvo su didele prošvaisa. Priešingu atveju, liečiant pasėlius, pvz., saulėgrąžas, galima tiesiog nulaužti saulėgrąžų galvas. Šiai problemai išspręsti „Agrifac“ siūlo „ClearancePlus“ -  savaeigį purkštuvą su 2 m prošvaisa! Su šia mašina galima purkšti net aukščiausius pasėlius.

Savaeigis purkštuvas AGRIFAC Condor V

Prošvaisa reguliuojama nuo 130 iki 200 cm, todėl purkštuvą galima pritaikyti įvairiems pasėliams. Naujasis „Condor ClearancePlus“ taip pat turi unikalią „StabiloPlus“ važiuoklę. Ši važiuoklė nesunkiai kompensuoja kiekvieną lauko ar kelio nelygumą, todėl purkštuvas išlieka stabilus tiek kelyje, tiek dirbant lauke. Didelis privalumas – purkštuvo sijos vertikalus ir horizontalus stabilumas. Purškimo sijas galima nustatyti net iki 345 cm aukščio. Kaip ir kitose mašinose su „StabiloPlus“ važiuokle, provėžos plotį galima reguliuoti nuo 190 iki 225 cm, kai yra „Condor ClearancePlus“. Jei „Condor“ norite eksploatuoti su platesne provėža, galima rinktis  „ClearancePlus“ važiuoklę, kurios provėžos plotis reguliuojamas nuo 265 iki 300 cm. Važiuojant keliu „StabiloPlus“ važiuoklę galima nuleisti. Žemesnis svorio centras ir standartinis mašinos aukštis leis saugiai nuvažiuoti iš vieno lauko į kitą!

Savaeigis purkštuvas AGRIFAC Condor V

Platesnė provėža gausesniam derliui

Auginant specialius pasėlius ir kultūras dažniausiai reikia taikyti specializuotus sprendimus. „Agrifac“ – čia rasite specializuotus ir pritaikytus sprendimus. „Agrifac“ turi daugiametę patirtį dirbant su įvairiomis purškimo technologijomis. „WideTrackPlus“ viena iš jų. Keičiant provėžos plotį 225 - 300 cm ribose (bepakopis 75 cm) ar 245 – 320 cm ribose galėsite dirbti naudodami 300 cm pločio provėžą ar svogūnų, bulvių, gėlių svogūnėlių ir kitų augalų vagose.

„WideTrackPlus“: tobulas sprendimas pažangiems augintojams!

Su „Condor WideTrackPlus“ galima pasiekti maksimalų 320 cm provėžos plotį. Tai įmanoma dėl platesnės „StabiloPlus“ važiuoklės. Purškimo technologija, purškimo sijos ir valdymas identiškas visiems kitiems „Condor“. 300 cm provėžos plotis puikiai tinka dirbant su svogūnėliais ir svogūnais bei dera su pasėlių vagų ratais ir puikiai tinka dirbant nevagotuose bulvių laukuose. Kita galimybė - 320 cm provėžos plotis bulvių laukuose derinant 95 cm atstumą tarp vagų. Dėl to galima naudoti platesnes padangas. Jei esate įpratę naudoti 32 cm pločio padangas, dabar galėsite naudoti net 52 cm pločio padangas. Trumpai tariant paliekamos mažos provėžos, purkštuvas yra itin stabilus, apimamas maksimalus pasėlių paviršius ir pasiekiamos optimalaus dydžio bulvės!

Savaeigis purkštuvas AGRIFAC Condor V

Optimalus stabilumas kalnuotose vietovėse

„Condor MountainMasterPlus“ turi „StabiloPlus“ važiuoklę, kurią galima lyginti su „Condor ClearancePlus“, kai prošvaisą galima reguliuoti iš kabinos nuo 140 cm iki 200 cm. „Condor MountainMasterPlus“ gali valdyti cilindrus atskirai, o tai suteikia galimybę „MountainMasterPlus“ kompensuoti nuožulnias vietas iki 20%. Dėl to mašina saugiai ir stabiliai važiuoja net statesnėse nuokalnėse. Priklausomai nuo nuokalnės ir koregavimo, galima nustatyti 140 cm ir 200 cm prošvaisą. Dėl išlyginimo svoris tolygiai paskirstomas visiems keturiems ratams, o tai padidina sukibimą ir trauką. 

agrifacMaksimali pasėlių apsauga

Pasėliai auga vertikaliai į viršų. Lygioje ar šiek tiek nuožulnioje vietovėje nekyla problemų purškiant aukštus pasėlius. Taip yra todėl, kad purkštuvas yra lygiagrečiai tarp pasėlių eilių ir negali jų pažeisti. Tačiau kalnuotoje vietovėje tokia padėtis gali pažeisti pasėlius, nes purkštuvas yra horizontaliai paviršiui, bet ne pasėliams.

Sprayer on hill - Agrifac

Siekiant apsaugoti pasėlius „Agrifac“ sukūrė „Condor MountainMasterPlus“. Šį „Condor“ apibūdina išbandyta „StabiloPlus“ važiuoklė. Neprilygstamas dalykas, kurį galima pasakyti apie „Condor MountainMasterPlus“ – tai jo gebėjimas išsilyginti nuokalnėse.

Purkštuvo bako talpa, l

4000 ir 5000

Ilgis, cm

nuo 845 iki 937*

Vandens bako talpa, l

450

Standartinių padangų dydis

480/80 R46

Siurblio našumas, l/min

500 Altek

750 Hypro

Ratų pavara

Hidrostatinė (Linde)

Sijų plotis, m

27 – 54

Masė, kg

10500-12000

Sekcijų skaičius, vnt

15-110

Variklis, kw

212 Cummins

Cirkuliacijos sistema

 EcoFlowPlus

Provėžos plotis, cm

nuo 150 iki 225

Didžiausias važiavimo greitis, km/h

50

Važiuoklė

StabiloPlus

Aukštis, cm

385

 

 

Plotis, cm

nuo 275 iki 300*

 

 

Stabili „StabiloPlus“ važiuoklė

„Cummins B6.7 Performance“ serijos variklis

Greičio palaikymo kontrolė kelyje

Lengvai suprantama „EcoTronicPlus“ valdymo sistema

Savaeigis purkštuvas AGRIFAC Condor V vaizdo įrašas
CNH CAPITAL finansavimo pasiūlymas

Visiems naujiems Case IH traktoriams, kombainams ir krautuvams - CNH CAPITAL finansavimo pasiūlymas:

  • TRAKTORIAMS: nuo 1,14% - 7 metai
  • KOMBAINAMS: nuo 1,14% - 7 metai; maksimalus finansavimo terminas - 10 metų
  • KRAUTUVAMS: nuo 1,14% - 5 metai
Mūsų klientai apie mus
Rašyti užklausą specialistui
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką