Savaeigis purkštuvas AGRIFAC Condor Endurance

Savaeigiai purkštuvai “Agrifac Condor” - puiki investicija stambiems ūkiams, žemės ūkio bendrovėms, kooperatyvams. “Agrifac” savaeigių purkštuvų konstrukcija yra labai kompaktiška, geras matomumu iš kabinos. Purkštuvuose montuojami “Cummins“ firmos varikliai, hidrostatinė “Linde” sistema. Todėl jie manevringi, greiti, patogiai valdomi - didesnis našumas ir geresnė darbo kokybė.

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Savaeigis purkštuvas AGRIFAC Condor Endurance

Išskirtinis našumas ir paprastas naudojimas

Angliškas žodis „endurance“ reiškia ištvermę – dirbti ilgą laiką. Kaip tik dėl to purkštuvui „Condor Endurance“ suteiktas toks vardas. Patikimas, aukštos kokybės, savaeigis žemės ūkio purkštuvas išsiskiria ypatingu patvarumu. „Condor Endurance“ pagrindas -  laiko patikrinta „StabiloPlus“ važiuoklė. Bepakopis 100 cm tarpuvėžės pločio reguliavimas suteikia galimybę naudoti nuo 190 cm iki 460 cm tarpvėžę, o standartinė 125 cm prošvaisa – purkšti bet kokias kultūras. „StabiloPlus“ važiuoklė ir didelis sukimo kampas leidžia atlikti staigius posūkius. Apsisukimo spindulys nesiekia net 4,50 metro!

Purkštuve „Condor Endurance“ sumontuotas 8 000 l plastiko bakas suteikia galimybę ilgą laiką dirbti laukuose ir pasiekti geresnių efektyvumo ir našumo rodiklių. Dėl aptakios bako formos ir glotnių medžiagų bake ar ant bako sienelių nelieka jokių skysčio likučių. Optimaliai išnaudojama bako talpa, baką lengva išvalyti. Bako gale įrengtas „GreenFlowPlus“ siurblys, tad baką galima visiškai ištuštinti, o tai reiškia, kad nelieka jokių likučių. Pripildymui įrengtas atskiras „HydroFillPlus“ siurblys. „HydroFillPlus“ siurblį galima nuleisti ir pripildyti purkštuvą iki maksimalaus lygio. Pildant nuo minimalios 800 l/min iki maksimalios 1 500 l/min spartos bakas pripildomas labai greitai.

Purkštuve „Condor Endurance“ panaudotas galingas 235 kW (320 AG) variklis. Pridėjus tvirtas „J“ sijas ir „StabiloPlus“ važiuoklę galima purkšti dideliu greičiu. Sijų plotis nuo 24 iki 54 m. Purkštuva pasiekia 50 km/val. Važiuojant keliais, tai prisideda prie didelio našumo užtikrinimo.

Savaeigis purkštuvas AGRIFAC Condor Endurance

Didžiausias savaeigis purkštuvas, mažiausias svoris

Bako talpa 8 000 l ir 25 km/val. darbinis greitis – štai dėl ko šis purkštuvas tikras galiūnas. Tačiau dėl puikios „Brilliant Simple“ konstrukcijos „Condor Endurance“ yra lengviausias purkštuvas savo klasėje, o naudojant 217 cm aukščio ir 710 mm pločio padangas dirvą veikia ypač mažas slėgis. Tinkamomis padangomis galima važiuoti net 50 km/val. greičiu, esant tik 1,2 barų oro slėgiui padangose!

Savaeigis purkštuvas AGRIFAC Condor Endurance

Talpa

„Condor Endurance“ išsiskiria neprilygstama talpa, nuo mažiau nei 4 000 l, būdingų kitiems gamintojams, iki dvigubai didesnės 8 000 l talpos. Dėl didelio, iki 25 km/val., darbinio greičio ir iki 54 m pločio sijų „Condor Endurance“ būdingas nepaprastas našumas. Sumaniai įrengtas „GreenFlowPlus“ siurblys su didelės spartos slėgio reguliatoriumi ir savaime išsivalančiu filtru užtikrina visišką bako ištuštinimą ir maksimalų bako talpos panaudojimą. Todėl skysčio likučiai – jau praeitis. Dėl didelio važiavimo keliu ir darbo laukuose greičio bei 380 l/min purškimo spartos galėsite džiaugtis puikiu našumu visose situacijose. Ar purkštumėte javus po 50 l/ha Australijoje, ar bulves po 300 l/ha Olandijoje, – „Condor Endurance“ tiks visur.

Savaeigis purkštuvas AGRIFAC Condor Endurance

Itin paprastas naudojimas

„Condor Endurance“ gausu „Brilliant Simple“ naujovių, dėl kurių purkštuvas valdomas kur kas paprasčiau ir moderniau. Pavyzdžiui, pripildymas „HydroFillPlus system“ sistema. Purkštuvo baką galima pildyti nuo 800 l/min iki 1 500 l/min sparta! Siurblys įrengtas ant pakeliamos svirties, po purkštuvu, tad jį galima valdyti iš išorės. Purškimui naudojama kompaktiška, lengvai naudojama ir gerai pasiekiama „GreenFlowPlus“ sistema. Purkštuvas valdomas „EcoTronicPlus“ sistema. Visos funkcijos ir nustatymai matomi iškart, tad juos lengva reguliuoti.

Savaeigis purkštuvas AGRIFAC Condor Endurance

Keičiamas provėžos plotis.

„Condor Endurance“ provėžos pločio parinktys:

  • 190 - 290 cm*
  • 260 - 360 cm*
  • 360 - 460 cm*

*Priklauso nuo padangų dydžio

agrifac“Condor Endurance” galia

8000 l talpos, 54 m ilgio sijos

Purkštuvo bako talpa, l

8000

Ilgis, cm

nuo 1100 iki 1200

Vandens bako talpa, l

700

Standartinių padangų dydis

520/85 R46

Siurblio našumas, l/min

2 x 280 (Comet)

Ratų pavara

Hidrostatinė

Sijų plotis, m

15-110

Masė, kg

12000-13000

Sekcijų skaičius, vnt

15 sekcijų

 

 

Cirkuliacijos sistema

 EcoFlowPlus

 

 

Didžiausias važiavimo greitis, km/h

50

Variklis, kw

298 Cummins

Aukšti, cm

399

Provėžos plotis, cm

nuo 225-325

Plotis, cm

300

Važiuoklė

StabiloPlus

Maksimalus našumas ir komfortas

Kiekvienas lašas nukrenta reikiamoje vietoje naudojant „StabiloPlus“, „GreenFlowPlus“, „BalancePlus“ ir „HighTechAirPlus“ sistemas

Itin paprasta valdyti su „EcoTronicPlus“

CNH CAPITAL finansavimo pasiūlymas

Visiems naujiems Case IH traktoriams, kombainams ir krautuvams - CNH CAPITAL finansavimo pasiūlymas:

  • TRAKTORIAMS: nuo 1,14% - 7 metai
  • KOMBAINAMS: nuo 1,14% - 7 metai; maksimalus finansavimo terminas - 10 metų
  • KRAUTUVAMS: nuo 1,14% - 5 metai
Mūsų klientai apie mus
Rašyti užklausą specialistui
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką