Prikabinami purkštuvai Kverneland iXtrack T3

„IXtrack T3“ prikabinamas purkštuvas sukurtas sutelkiant dėmesį į trumpą, žemą ir kompaktišką dizainą kartu su intelektualia elektronika ir paprastu naudojimu. „IXtrack T3“ purkštuvų talpa yra 2600 ir 3200 litrų.

Turite klausimų mūsų specialistui?

 1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
 2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Kverneland iXtrack T3 purkštuvas
 • Reguliavimo sistemos „IsoMatch Grip“ kartu su „IsoMatch Tellus PRO“, „IsoMatch Tellus GO“ ar bet kuriuo kitu „ISOBUS“ terminalu
 • „iXclean Comfort“ - „iXclean Pro“
 • Studijos vaizdas
 • Tikslus purškimas
 • „iXclean“ ir „iXflow-E“
 • Visiškai integruota koncepcija
 • Valdymo sistema
Prikabinami purkštuvai Kverneland iXtrack T3

iM FARMING

Protingas, efektyvus ir lengvas ūkininkavimas

„ISOBUS“

 • Sprendžiant, kokią įrangą įsigyti, ne visada lengva rasti optimalų sprendimą plačiame šiandienos rinkos pasiūlyme. Technologijos sparčiai tobulėja, o traktoriai ir padargai vis labiau aprūpinami aukštųjų technologijų elektronika. Mes suprantame šį sudėtingumą ir esame pasiryžę suteikti jums lengvus ūkininkavimo sprendimus. Todėl šie ekonomiški ISOBUS universalieji terminalai, „IsoMatch Tellus PRO“ ir „IsoMatch Tellus GO +“ yra sukurti lengvam mašinų valdymui ir efektyviam ūkininkavimui.

Daugiau apie ISOBUS universaliuosius terminalus: IsoMatch Universal Terminals / IsoMatch / iM FARMING / Kverneland brand Corporate site / Home - Kverneland Corporate

Prikabinami purkštuvai Kverneland iXtrack T3

„IsoMatch Tellus PRO“

Su pažangiomis aparatinės ir programinės įrangos funkcijomis „IsoMatch Tellus PRO“ suteikia optimalų tikslaus ūkininkavimo sprendimą traktoriaus kabinoje esančiai valdymo sistemai „viskas viename“.

„IsoMatch Tellus PRO“ yra visų ISOBUS mašinų sujungimo centras ir platforma, skirta vykdyti tikslią žemdirbystę. Jis siūlo viską, ko reikia ūkininkui, kad gautų maksimalią naudą iš savo mašinų ir pasėlių, taip pat taupo trąšų, chemikalų ir sėklų sąnaudas, naudodamas automatinį pjovimo ir kintamos normos valdymą. Unikalus dvigubo ekrano funkcionalumas suteikia ūkininkui galimybę vienu metu peržiūrėti ir valdyti dvi mašinas ir procesus.

Daugiau apie „Tellus Pro“: IsoMatch Tellus PRO / IsoMatch Universal Terminals / IsoMatch / iM FARMING / Kverneland brand Corporate site / Home - Kverneland Corporate

Prikabinami purkštuvai Kverneland iXtrack T3

„IsoMatch Tellus GO +“

Lengvas darbas. Būkite kontroliuojami.

„Tellus GO +“ yra specialiai sukurtas paprastam mašinos valdymui. Ūkininkas kontroliuoja mašiną tiksliai taip, kaip nori. Lengvai nustatykite mašiną naudodamiesi programiniais mygtukais per 7 colių jutiklinį ekraną. Optimaliam valdymui važiuojant tereikia naudoti klavišus ir sukamąjį jungiklį. Dar niekada nebuvo taip lengva valdyti purkštuvą.

Tai gali būti jūsų pirmasis žingsnis į tiksliąją žemdirbystę.

„IsoMatch Tellus GO +“ leidžia lengvai valdyti bet kurią ISOBUS mašiną iš traktoriaus kabinos. „IsoMatch GEOCONTROL“ leidžia pasiekti didesnį derlių, mažesnes sąnaudas ir atlikti savo darbą be vargo. Šis licencijos raktas yra padalintas į dvi dalis: „Section Control“ ir „Variable Rate Control“, kurias galite įsigyti „IsoMatch“ parduotuvėje. Dabar galite nusipirkti jums reikalingą funkciją.

Daugiau apie IsoMatch Tellus GO +: IsoMatch Tellus GO+ / IsoMatch Universal Terminals / IsoMatch / iM FARMING / Kverneland brand Corporate site / Home - Kverneland Corporate

Prikabinami purkštuvai Kverneland iXtrack T3

„IsoMatch GEOCONTROL“

„IsoMatch GEOCONTROL“ yra papildoma „IsoMatch Tellus“ ir „IsoMatch Tellus GO +“ programinė įranga, padedanti valdyti visas ISOBUS suderinamas „Kverneland Group“ mašinas, tokias kaip purkštuvai, barstytuvai ir sėjamosios! Kartu su GPS imtuvu jis patenkina būsimus poreikius, susijusius su lengvu, protingu ir efektyviu ūkininkavimu.

Sekcijos valdymas: automatinis padargų sekcijų įjungimas ir išjungimas galulaukėse, ribose ir jau padengtose vietose, kad sumažėtų sutapimas.

Kintamo greičio valdymas: automatiškai koreguoja padargo padavimo greitį, atsižvelgiant į lauko recepto įvestį.

Dokumentacija: išsaugo visus operatyvinius darbo duomenis ir lauko žemėlapius mainams per USB į ūkio valdymo informacines sistemas.

Rankinis vedimas: patariama vairavimo padėtis naudojant kelio linijas lauke ir galulaukyje.

Prikabinami purkštuvai Kverneland iXtrack T3

„HSS“ purškimo sija

„HSS“ purškimo sija yra skirta profesionaliam naudojimui. Trikampio formos konstrukcija užtikrina puikią nerūdijančio plieno purškimo linijų, purkštukų ir antgalių laikiklių integraciją ir optimalų žarnų nukreipimą į gerai apsaugotas purkštuvo dalis. Nuo 18 iki 40 metrų keičiamas darbinis plotis bei skirtingi sekcijų ilgiai, leidžia susikurti būtent tokį purkštuvą, kokio jums reikia.

Prikabinami purkštuvai Kverneland iXtrack T3

„HSA“ purškimo sija

„HSA“ purškimo strėlė suteikia efektyvią apatinio profilio purkštukų laikiklių apsaugą. Šis profilis ne tik lengvai nuvalomas, bet ir neturi aštrių kampų, kuriuose gali užsilaikyti skysčio likučiai. Anoduotas paviršius apsaugo nuo korozijos ir įbrėžimų.

Prikabinami purkštuvai Kverneland iXtrack T3

Kompaktiška ir stabilu

Transportavimo metu „HSA“ ir „HSS“ purškimo strėlės gražiai užsilenkia per patentuotą bako konstrukciją tolyn nuo traktoriaus kabinos. Dėl šios priežasties bendras transportuojamo purkštuvo plotis yra 2,55 m, o aukštis – žemesnis nei 4 m. Atsižvelgiant į žemą svorio centrą, šį purkštuvą patogu transportuoti bet kokiomis sąlygomis.

Prikabinami purkštuvai Kverneland iXtrack T3

Daiktadėžė

Kairėje pusėje, už durų, yra daiktadėžė, kurioje galite laikyti purkštuvui reikalingą saugos ir valymo įrangą bei įrankius. Jei reikia, papildomai galite pasirinkti ir dar vieną daiktadėžę dešinėje pusėje.

Lengvai pasiekiami filtrai

Dėl skaidraus filtro, galite tiesiogiai matyti ar filtras yra nešvarus jo nenuėmę.

Apatinėje dalyje esantis vožtuvas leidžia ištuštinti filtro turinį prieš išimant dubenį, kad būtų išvengta rankų užteršimo chemikalais. Savaime išsivalantis slėgio filtras apsaugomas nuo užsikimšimo nepertraukiamu srautu, todėl filtro tinklelis išlieka švarus. Neištirpusios dalelės grąžinamos į rezervuarą, kol visiškai ištirpsta.

Prikabinami purkštuvai Kverneland iXtrack T3

Lengvas prikabinimas

Atsižvelgiant į prikabinimo vietą prie traktoriaus, „iXtrack T3“ ir „T4“ grąžulą lengva pakeisti iš viršutinio į apatinį traukimą ir atvirkščiai. „iXtrack T6“ purkštuvą galima naudoti su apatinio prijungimo mechanizmu.

Naujos kartos vairuojamų ratų sistema

„iXtrack T“ gaminiai dėl savo ašies užtikrina didžiausią patogumą ir stabilumą vairavimo metu net ir esant skirtingoms sąlygoms. Ašies plotis gali būti pakeistas nuo 1,50m (iXtrack T3/T4) ar 1,80m (iXtrack T6) iki 2,25 m. Tai užtikrina maksimalias vairavimo galimybes esant stačiam posūkio kampui. Apsaugos nuo purvo visiškai apsaugo purkštukus net ir posūkiuose ar kreivėse. Mažos, siauros, bet aukštos padangos puikiai tinka darbui pasėliuose, siekiant kuo mažiau pažeisti dirvožemį.

Prikabinami purkštuvai Kverneland iXtrack T3„T“ypač tvirto mažai legiruoto plieno. Būtent dėl šios savybės, purkštuvo rėmas yra lankstus, ilgaamžiškas ir serijos gaminiai iš kitų išsiskiria centriniu rėmu, kuris yra pagamintas iš gali išlaikyti bet kokius išbandymus ir greitį laukuose.  Šis rėmas pasižymi išskirtinėmis savybėmis ir dėl to, kad yra sutvirtintas kniedėmis, o ne suvirintas.

iXtrack T3

Bako talpa

2600 litrų

3200 litrų

Purškimo sijos

HSA 21 - 24m / HSS 18 - 30 m

Prikabinimas

Viršutinis/apatinis (universalus)

Ratų ašis

Reguliuojama, 1.50 - 2.25m

Siurbliai

Pasirenkami, 200 - 400 - 520 l/min.

Švaraus vandens bakas

340 litrų

Reguliavimo sistemos

„IsoMatch Grip“ kartu su „IsoMatch Tellus PRO“, „IsoMatch Tellus GO“ ar bet kuriuo kitu „ISOBUS“ terminalu

 iXclean

iXclean Comfort - iXclean Pro

Žemas svorio centras

Universalus prikabinimas

Kompaktiška konstrukcija

Naujos kartos vairuojamų ratų sistema

CNH CAPITAL finansavimo pasiūlymas

Visiems naujiems Case IH traktoriams, kombainams ir krautuvams - CNH CAPITAL finansavimo pasiūlymas:

 • TRAKTORIAMS: nuo 1,14% - 7 metai
 • KOMBAINAMS: nuo 1,14% - 7 metai; maksimalus finansavimo terminas - 10 metų
 • KRAUTUVAMS: nuo 1,14% - 5 metai
Rašyti užklausą specialistui
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką