Padidintos ES paramos tiesioginėms ir juostinėms sėjamosioms

Padidintos ES paramos tiesioginėms ir juostinėms sėjamosioms

Atėjus naujiems metams puikios žinioms tiems, kas planuoja įsigyti tiesiogines arba juostines sėjamąsias. Nuo sausio 3 d. ūkininkai kviečiami teikti paraiškas Europos Sąjungos paramos gavimui.

Bearimės technologijos, tokios kaip tiesioginė sėja, mažina ūkininkavimo sąnaudas - nebevykdant dirvos arimo, vienu technologiniu važiavimu atliekami keli darbai: sėklos guolio paruošimas, sėklų įsėjimas ir trąšų įterpimas. Įgudus taikyti tiesioginės sėjos technologiją, pasiekiamas įprastas pasėlių derlingumas ir sutaupoma apie 30-40 proc. naudojamų išteklių.

Visos Europos Sąjungos Modernizavimo fondo priemonės, įskaitant ir bearimių technologijų skatinimo priemonę, yra skirtos energijos vartojimo efektyvumui didinti. Kompensacinių išmokų, kurios yra skiriamos investicijoms į bearimės žemdirbystės plėtojimą, tikslas yra paskatinti taikyti žemės ūkio augalų auginimą bearimiu būdu, kuris tiesiogiai užtikrina energijos sąnaudų mažinimą ir prisideda prie dirvožemio kokybės gerinimo. Investicinė priemonė turi aiškiai nustatytą pasiekimo rodiklį – sutaupyti 40 litrų degalų, skaičiuojant vienam hektarui pasėlių.

Už įsigytą vieną sėjamąją didžiausia kompensacinė suma padidinama nuo 40 tūkst. eurų iki 80 tūkst. eurų, išlaikomas 40 proc. paramos intensyvumas.

Daugiau informacijos galite skaityti paspaudus čia

Padidintos ES paramos tiesioginėms ir juostinėms sėjamosioms

Tiesioginės sėjamosios Agrisem Boss:

Didžiausias gaminio privalumas – dvigubo kampo įterpimo diskas, kuriuo sumažinamas spaudimas dirvožemiui ir eilučių tankinimas. Tokiu būdu užtikrinamos kokybiškos eilutės: švarios, mažiau suspaustos ar net visai nesuspaustos, todėl sėklos dygsta greičiau, o šaknys geriau vystosi.

Sėjamojoje unikali ne tik vieno kampu pakreipto disko, bet ir dėl šiaudų nustūmėjo, kuris nuvalo dirvą prieš pjovimo diską. Taip maksimaliai gerai paruošiama dirva prieš pasėjant. Kitų gamintojų tiesioginio išsėjimo sėjamosios įspaudžia šiaudus į dirvą. Kai sėkla patenka ant šiaudų, dygimo sąlygos nėra pačios geriausios.

  • Darbinis plotis iki 12 m.
  • Hidraulinis spaudimo reguliavimas
  • Dviem kampais pakreiptas diskas
  • Šiaudų nustūmėjai

Daugiau informacijos apie produktus

Padidintos ES paramos tiesioginėms ir juostinėms sėjamosioms

Juostinis kultivatorius Agrisem Stripcat su įsėjimu išsiskiria:

  • Trąšų įterpimu skirtingame gylyje
  • Dvigubu arba viengubu išsėjimu eilutėje
  • Pneumatiniu spaudimo reguliavimu

Daugiau informacijos apie produktus

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką