Verčiau rinktis laiko patikrintą originalą

23-08-2023

Atsarginių dalių specialistai pataria – verčiau rinktis laiko patikrintą originalą

Po javapjūtės prasidėjus žemės dirbimo ir sėjos darbams klientai susiduria su dilema, kokias dylančias dalis rinktis padargams – originalias ar jų kopijas. Pasaulyje ir Lietuvoje gerai žinomo prekės ženklo Kverneland atstovai pastebi, kad originalios dylančios dalys tarnauja iki 36% ilgiau.

Intensyviai naudojant žemės dirbimo ir sėjos techniką, dėvisi ir jų dylančios dalys. Dalių tarnavimo trukmė priklauso nuo tinkamo padargo sureguliavimo, dirvos struktūros ir nuo išdirbtų hektarų skaičiaus. Ne mažiau svarbu - gamintojo patikimumas ir dylančių dalių kokybė.

Įmonės „Dotnuva Baltic“ atsarginių dalių specialistas Simonas Kirsis pastebi, kad ūkininkai skirtingai vertina produktų kokybę ir patikimumą. Dalis klientų yra linkę pirkti kuo pigesnes dalis, kiti turimą plūgą, kultivatorių, skutiką ar sėjamąją prieš sezoną atnaujina tik originaliomis naujomis dalimis. Pasirinkimui ne visuomet turi reikšmės kaina. 

Verčiau rinktis laiko patikrintą originalą

Visose Baltijos šalyse prekės ženklą Kverneland atstovaujančios įmonės atstovas primena, kodėl verta rinktis originalias dalis, o ne jų kopijas:

  1. Gamintojo ir atstovo patikimumas. Originalias atsargines dalis, kaip ir techniką, gamina žinomi ir patikimi gamintojai, o juos parduoda įgalioti atstovai.
  2. Aukštos kokybės standartai. Originalių dalių gamintojai siekia aukštų produktų projektavimo, gamybos procesų ir klientų aptarnavimo kokybės standartų.
  3. Tarnavimo laikas. Originalios dalys tarnauja ilgiau nei jų kopijos. Įvairių testavimo metodų pagalba nustatyta, kad tarnavimo laikas gali būti iki 36% ilgesnis.
  4. Kokybiškos medžiagos. Originalių atsarginių dalių ilgaamžiškumą ir atsparumą sudėtingomis darbo sąlygoms užtikrina kokybiškos medžiagos ir modernios gamybos technologijos. 
  5. Inovacijos ir technologinė pažanga. Patikimas gamintojas investuoja į produktų tobulinimą ir technologijas. Technika ir jai pritaikytos dalys keičiasi ir tobulėja, nes turi atitikti žemės ūkiui tenkantiems iššūkiams ir besikeičiantiems reikalavimams.
  6. Testavimas ir sertifikavimas. Originalios atsarginės dalys, kaip ir technika, griežtai testuojamos ir sertifikuojamos, kad būtų užtikrintas jų atitikimas saugumo, kokybės ir aplinkosaugos standartams. Gaminiai yra saugūs ir nekelia žalos darbuotojams, aplinkai.
  7. Produkto išvaizda. Kiekvieno produkto dizainas atlieka ne tik funkcionalų vaidmenį, bet ir turi estetinį aspektą. Tai užtikrina ne tik produkto efektyvumą, bet ir patogų jo naudojimą bei tvarkingą išvaizdą.
  8. Prekių pristatymas. Sezono metu ūkiams užtikrinamas operatyvus dalių tiekimas.

Anot „Dotnuva Baltic“ atsarginių dalių specialisto S. Kirsio, gamintojui Kverneland jau daugelį metų pavyksta išlaikyti stiprų vardą žemės ūkio įrangos rinkoje ir būti pirmu daugelio žemės ūkio specialistų pasirinkimu visame pasaulyje. Kverneland yra žinomas dėl savo aukštos kokybės plūgų, kultivatorių ir skutikų dalių, kurios atlieka svarbų vaidmenį pasiekiant optimalų dirvos apdirbimo gylį ir sudarant palankias sąlygas sėkloms augti.

Verčiau rinktis laiko patikrintą originalą

Kompanija Kverneland buvo įkurta 1879 metais Norvegijoje, ir nuo to laiko Kverneland išaugo iki tarptautinio masto žemės ūkio įrangos gamintojo. Kverneland dalys gaminamos pagal unikalią metalo terminio apdorojimo technologiją, o dėl savo kokybės ir aukštų gamybos standartų yra pasirenkamos žemės ūkio specialistų visame pasaulyje. Kverneland aukštos kokybės standartai yra vienas iš pagrindinių šio gamintojo tikslų ir sėkmės sąlygų. Gamintojas kasmet investuoja didelius išteklius į naujovių tyrimus ir produktų tobulinimą. Kverneland kompanija taip pat skiria didelį dėmesį aplinkosaugai ir tvarumui, siekdama mažinti savo produkcijos poveikį gamtai ir skatinti tvarų žemės ūkį.

Kverneland dylančios dalys yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, kurios yra atsparios didelei apkrovai ir ilgam tarnavimo laikui. Kompanijos inžinieriai dirba su ūkininkais ir agronomais, siekdami suprasti jų poreikius ir iššūkius bei kurti sprendimus, kurie padėtų efektyviau dirbti dirvą. Kverneland originalios dylančios dalys tampa nepakeičiama priemone moderniam ir efektyviam žemės ūkiui, kurio užduotis šiandien yra dirvos erozijos mažinimas, sėjos sąlygų gerinimas ir derliaus didinimas.

Skirdamas didelį dėmesį technologinei pažangai ir klientų poreikiams Kverneland išlieka pasaulio lyderiu žemės ūkio įrangos rinkoje. Kartu su ūkininkais ir atstovaujančiomis įmonėmis kompanija prisideda prie darnaus ir efektyvaus žemės ūkio vystymo.

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką