Vasario Mėnesio Naujienlaiškis

06-03-2020

 

Sveiki, 
Į laukus sugrįžta pavasaris, kyla daug klausimų apie pasėlius, jų priežiūrą ir reikalingą techniką.  Naujienomis ir aktualiausiais klausimais dalinamės Vasario mėnesio naujienlaiškyje.
“Linas Agro” ir “Dotnuva Baltic”
Naujienlaiškio komanda

    PASĖLIŲ PRIEŽIŪRA

Šiemet stebime nestandartinę žiemą

– be sniego ir su teigiama temperatūra. Pasėliai labai vešlūs, dauguma jų sodriai žalios spalvos. Tokia situacija ūkininkams kelia daug klausimų, atsakymų ieškokite čia...​

 

Dotnuva Seeds


Pavasario darbai:

Pavasariui beldžiantis į duris, laikas susiplanuoti būtiniausius pasėlių priežiūros darbus. Svarbiausias darbas – ankstyvasis pavasarinis tręšimas. Apie visus būsimus veiksmus laukuose daugiau skaitykite...

 

Dotnuva Seeds


Kaip išsirinkti trąšų barstomąją pagal ūkio poreikius?

Mineralinės trąšos sudaro gana nemažą ūkio sąnaudų, reikalingų žemės ūkio produkcijai užauginti, dalį. Kaip sumažinti šias išlaidas, kiekvienas ūkis sprendžia individualiai, tačiau, be abejo, svarbus vaidmuo tenka ir trąšų barstomajai. Tad kaip išsirinkti tinkamą trąšų barstomąją, kuri – ne prabangos prekė, o būtinas darbo įrankis kiekviename ūkyje? Kaip neapsigauti ar nepasiduoti kitų įtakai, madai, o įsigyti tokią techniką, kuri gerokai palengvins darbus, o jos galimybes bus galima išnaudoti maksimaliai? 
Daugiau skaitykite...

Vasario Mėnesio Naujienlaiškis

 

    TECHNIKA

 

Dotnuva Baltic - oficialus Agrisem atstovas Lietuvoje

Įgaliotąja Agrisem atstove trijose Baltijos šalyse bendrovė Dotnuva Baltic tapo nuo šių metų pradžios ir jau pavasarinėje parodoje pademonstruos svarbiausias specializuoto minimalios žemdirbystės Prancūzijos gamintojo mašinas. 
Daugiau skaitykite...

 

Dotnuva Seeds


Mobilios grūdų džiovyklos mažiems ir vidutiniams ūkiams

"Turint džiovyklą, galima anksčiau pradėti kulti ar ilgiau vakarais padirbėti. Kadangi turime kur grūdus supilti, nesame priklausomi nuo elevatorių, nereikia eilėse stovėti ir gaišti laiko. Ir, žinoma, išvalytų, išdžiovintų grūdų kokybė visai kita, tuomet ir kainą geresnę galima gauti." (Ūkininkas L. Tomkus).
Daugiau skaitykite...

 

Dotnuva Seeds


Žemės ūkio sektorius atsigauna: ūkininkai perka vis daugiau naujos technikos

Po smarkaus naujos žemės ūkio technikos rinkos nuosmukio, antrąjį 2019-ųjų pusmetį pastebėtas jos atsigavimas – rinka augo 15 proc., lyginant su tuo pačiu laikotarpiu 2018 metais, ir 50 proc., lyginant su pirmu 2019 metų pusmečiu. 
Daugiau skaitykite...​

 

Dotnuva Seeds

 

    KLIENTO PATIRTIS

 

"Senose fermose aukštis ribotas - puikiai darbuojamės su Schäffer šarnyriniu krautuvu - krauname, ruošiame pašarus. Krautuvas manevringas ir patikimas - dirba be laisvų dienų." - dalinasi patirtimi Rimantas Plaušinis Šakių rajono Lukšių ŽŪB vyriausiasis inžinierius - mechanikas

 

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką