UNIVERSALI SĖJAMOJI KVERNELAND U-DRILL NUO ŠIOL TINKA IR TIESIOGINEI SĖJAI

20-07-2020

Lietuvoje populiarėjanti universali sėjamoji Kverneland U-Drill nuo šiol pritaikoma ir tiesioginei sėjai. Atsižvelgiama į tendenciją, kad Europoje ir Baltijos šalyse daugėja ūkių, kurie naudoja tiesioginės sėjos technologiją. Universali sėjamoji U-Drill patobulinta panaudojant „Great Plains“ diskinio skutiklio minimalaus purenimo banguotus diskus.

UNIVERSALI SĖJAMOJI KVERNELAND U-DRILL NUO ŠIOL TINKA IR TIESIOGINEI SĖJAI

Nuo šiol sėjamoji U-Drill gali būti komplektuojama ir su minimalaus purenimo banguotais diskais. Minimaliam dirbimui pritaikyti diskai gali būti įrengti sėjamosiose su 16,7 cm tarpueiliais. Banguoti diskai skirti žemę išjudinti jos nemaišant, nes nejudinant dirvožemio nepažeidžiama jo struktūra ir išsaugoma augalo dygimui taip reikalinga drėgmė. Už diskų sekantys sėjos diskai įterpia sėklas, o gale esantys prispaudimo ratukai užspaudžia sėjos eilutes.

Sėjamosios U-Drill su tokiais diskais gali sėti ir į minimaliai bei įprastai įdirbtą dirvą. Purenimo diskus galima užsakyti ir anksčiau įsigytoms sėjamosioms Kverneland U-drill.

Kverneland U-Drill gali būti 3,0; 4,0 ir 6,0 m darbinio pločio. Mašina gali sėti 10–18 km/val. greičiu. Sėkladėžės talpa 3,0 ir 4,0 m darbinio pločio sėjamųjų – 3 000 l, o 6,0 m – 4 350 l.

 

Daugiau apie sėjamąsias U-drill skaitykite >> Kverneland U-Drill universali sėjamoji

 

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką