UAB „Dotnuvos projektai“ plečiasi Latvijoje

29-05-2010

UAB „Dotnuvos projektai", vienas didžiausių Lietuvoje žemės ūkio technikos, sėklų ir elevatorių įrangos pardavėjų, įsteigė Latvijoje antrinę įmonę.

UAB „Dotnuvos projektai" Latvijos Jelgavos mieste atidarė antrinę įmonę SIA „Dotnuvos projektai", kuri sustiprins prieš penketą metų Latvijoje pradėtą veiklą. Įmonė prekiaus kombainais, traktoriais bei padargais, grūdų sandėliavimo įranga bei sertifikuotomis sėklomis ir jau pasirašė išskirtinio atstovavimo Latvijoje sutartis su pasaulinio garso žemės ūkio technikos bei įrangos gamintojais „Case IH" (USA), „Kverneland Group" (Norvegija), „Cimbria" (Danija).

„Latvijoje dirbame jau ne pirmus metus, tačiau iki šiol specializavomės tik sertifikuotų sėklų ir grūdų sandėliavimo įrangos pardavimo segmentuose. Nors su klientais dirbome per vietinius partnerius, tapome gerai žinoma įmone Latvijos žemės ūkio aprūpinimo rinkoje. Perėmę pagrindinių partnerių, žemės ūkio technikos gamintojų, atstovavimo teises Baltijos šalyse, nusprendėme, kad laikas steigti Latvijoje antrinę įmonę. Nes nepaisant dabartinio ekonominio nuosmukio Latvijos žemės ūkio aprūpinimo rinka yra perspektyvi. Išplėtojus verslą dabartinius bendrovės pardavimus planuojama padidinti 25-30%, nes mūsų atstovaujami prekiniai ženklai Latvijos rinkoje yra tarp pirmaujančių.

Didžiausią potencialą rinkoje matome prekybos traktoriais, kombainais ir padargais segmentuose, todėl numatome investuoti į žemės ūkio technikos prekybos ir serviso centro statybą ar įsigijimą. Prekiausime visoje Latvijos teritorijoje, tam tikslui kuriame regioninį pardavimo ir serviso tinklą. Jau priėmėme į darbą regioninius pardavimo vadybininkus. Pradine sėkme pavadinčiau tai, kad pavyko suburti patyrusią, žinančią rinką ir produktus pardavėjų ir serviso komandą,"- sako UAB „Dotnuvos projektai" generalinis direktorius Rimantas Dapkus.

Planuojama kad 2010 metais įmonėje SIA „Dotnuvos projektai" dirbs 14 darbuotojų.

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką