08-06-2012

UAB "Dotnuvos projektai" pristatė medienos ruošimo techniką miškininkystės parodoje "Baltijos miškai 2012". Parodoje UAB "Dotnuvos projektai" demonstravo firmos JUNKKARI manipuliatorius, miškovežius, medienos smulkintuvus.

Pirmoji tarptautinė miškininkystės paroda po atviru dangumi, gegužės 31d. - birželio 2d. vykusi Ukmergės miškuose, sulaukė nemažo lankytojų dėmesio bei labai palankių jos dalyvių ir svečių vertinimo.

Rengėjų skaičiavimais parodą aplankė apie 3 000 profesionalių miškininkų, privačių valdų savininkų, įvairių šakų medienos verslo atstovų bei žmonių, tiesiog besidominčių miško technikos naujovėmis ar mėgstančių pabūti gamtoji ir patirti naujų įspūdžių ar ką nors naujo sužinoti.

Parodoje dalyvavo virš 50 įmonių ir bendrovių, kurios atstovavo daugiau kaip 70 įvairių gamintojų ženklų. Renginys vyko po atviru dangumi, o pačių moderniausių eksponatų paskirtis ir galimybės buvo demonstruojamos darbo procese. Parodą surengė žurnalas „Miškai“ ir Ukmergės miškų urėdija. Tokio pobūdžio pristatymas, skirtas miškininkėstės, biokuro gamybai, medienos apdorojimui ir kitiems su tuo susijusiems verslams, Lietuvoje buvo surengtas pirmą kartą.

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką