UAB „Dotnuva Baltic“ tapo įgaliota „MacDon“ atstove Lietuvoje ir Latvijoje

13-03-2020

 

Javų kombainas Case IH

Nuimant  derlių reikalingas vis didesnis javų kombainų našumas ir kuo geresnė grūdų kokybė. Derliaus nuėmimas tampa vis didesniu iššūkiu ir dėl sudėtingų gamtinių sąlygų. Be to, ūkiuose auginama daugiau įvairių kultūrų. Nelygiame reljefe ar esant kitoms sudėtingoms sąlygoms, reikalingos labai efektyviai dirbančios pjaunamosios.

Našiam derliaus nuėmimui nuo šiol turime sprendimą –MacDon „FlexDraper®“ ir „Draper“ kombainų diržines lanksčias ir standžias pjaunamąsias, kurios padidina kombaino našumą ir pritaikomos imant derlių sudėtingiausiomis sąlygomis. „Active Float“ sistema leidžia pjauti per pus žemiau nei įprastinėmis pjaunamosiomis 3,5 cm nuo žemės paviršiaus, tai padeda sumažinti pjaunamosios nuostolius iki minimumo. MacDon kombainų pjaunamosios, kurių gama prasideda nuo 7,6 m  iki 13,7 m ,užtikrina bet kokių kultūrų derliaus nuėmimą be rūpesčių – bet kokiomis sąlygomis, bet kokiu kombainu.

Labai svarbu, kad MacDon kombainų pjaunamąsias paprasta prijungti prie visų žymiausių gamintojų kombainų.

MacDon „D1“ ir „FD1“ serijos pjaunamosios tinka įvairioms kultūroms: grūdinėms, aliejinėms, pupoms, žirniams, žoliniams augalams – iš esmės visoms kultūroms, bet kokiomis sąlygomis. „FD1 FlexDraper®“ galima nesunkiai viena valdymo svirtimi perjungti iš lankstaus į standaus rėmo režimą, patogiai perjungiant kombainą nuo vienos kultūros prie kitos.

Be plataus pjaunamųjų pasirinkimo siūlome ir rinktuvą, kuris užtikrina sklandų produktų rinkimą iš pradalgių. Šis būdas tampa vis populiaresnis draudžiant cheminių preparatų naudojimą. Daugelis žolinių augalų augintojų šiuo būdu gali papildomai surinkti iki 30% daugiau sėklų.

Gamintojas MacDon atidžiai rinkosi, su kuo dirbti Lietuvoje ir Latvijoje. Vienas iš svarbiausių kriterijų yra popardaviminis aptarnavimas. Esame labai gerai išvystę savo serviso tinklą šalyse ir turime pakankamai kvalifikuotų specialistų, pasiruošusių reaguoti bet kurią akimirką į iškilusius iššūkius kliento lauke. Norime pasidžiaugti, kad atitikome griežtus gamyklos standartų reikalavimus, keliamus atstovui, ir buvome pasirinkti iš keleto galimų variantų. 

MacDon gamina labai aukštos kokybės ir pridėtinę vertę ūkiui kuriančią techniką. Tikime, kad nauji „Dotnuva Baltic“ gamoje atsiradę pažangūs produktai padės sustiprinti šalies ūkių konkurencingumą. Žemės ūkis mūsų šalyje per 30 metų pasiekė labai daug, todėl turime ir toliau  galvoti apie inovacijas, nes tik jos padės įveikti derliaus nuėmimo iššūkius ir siekti maksimalaus derliaus.

 

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką