Traktorius Case IH gavo prestižinį apdovanojimą!

10-12-2009

„CASE IH"
įteiktas garbingas apdovanojimas

„PUMA CVX" traktoriui suteiktas „2010 metų mašinos" vardas.
Tarptautinė techninės srities žurnalistų komisija, įvertinusi gausybę „PUMA CVX" inovacijų, šiam traktoriui suteikė „2010 metų mašinos" vardą.
Komisijos sprendimą lėmė:

 • naujos valdymo su daugiafunkcine rankena galimybės, „ICP" valdymo panelis bei „AFS 300" lietimui jautrus monitorius,
 • inovatyvi ABS sistema su papildoma vairo stabdžių funkcija, užtikrinanti didesnį saugumą važiavimo metu,
 • galimas maksimalus 60 km/h važiavimo greitis (50 km/h sumažintomis apsukomis),
 • išskirtinis belaipsnis transmisijos valdymas su dvigubos sankabos technologija.

St. Valentin/ Hanoveris, 2009 m. lapkričio 9 d.
Parodos „Agritechnica 2009" metu, tarptautinė technikos žurnalistų komisija išrinko „Case IH" traktorių „PUMA CVX" metų traktoriumi.
Techniniai redaktoriai savo sprendimą pagrindė technologijų naujovėmis, pritaikytomis naujajame „PUMA CVX" traktoriuje - pvz.: „DKT" (dviguba sankabos technologija), pirmą kartą šioje traktorių serijoje pritaikyta naujoji automatinė stabdžių blokavimo sistema „ABS", taip pat papildomos funkcijos, pvz., vairavimo stabdžiai.
Be to, traktoriaus privalumu ekspertai įvardijo patogų valdymą su daugiafunkcine rankena bei naująjį „ICP" valdymo panelį.

Intuityvi valdymo jutimui jautriu erkanu koncepcija
„ICP" - intuityvus valdymo panelis - atraminiame porankyje integruotas valdymo pultas, prisidedantis prie daugiafunkcinės rankenos teikiamo valdymo malonumo. Patogūs piršto paspaudimu valdomi mygtukai yra pritaikyti visoms pagrindinėms traktoriaus funkcijoms atlikti.

Puikiai pasiruošta tiksliajam ūkininkavimui
„PUMA CVX" traktoriai taip pat yra tinkamai paruošti darbui su tiksliojo ūkininkavimo sistemomis. „CASE" tiekiamais „AFS" ekranais galima valdyti visas traktoriaus funkcijas, taip pat „Accuguide TM" (lygiagrečią stebėjimo sistemą) su duomenų įrašymo funkcija, taip pat „ISO BUS" atitinkančią papildomą įrangą. Unikalios konstrukcijos traktoriaus „PUMA CVX" kabina yra viena erdviausių, triukšmo lygis joje - tik 69 dB (A) - tai viena tyliausių kabinų rinkoje. Važiavimas maksimaliu 60 km/h arba 50 km/h (sumažintomis apsukomis) greičiu užtikrina efektyvų degalų taupymą.

Nepriklausoma komisija, tarptautiniai nariai
Nuo 1997 m. kas dvejus metus „Deutscher Landwirtschaftsverlag" (Vokietijos žemės ūkio leidyklos) techniniai redaktoriai renka geriausias žemės ūkio technikos naujoves, viena iš nominacijų - „Metų traktorius". Šiais metais pirmą kartą komisiją papildė tarptautiniai specializuotų žurnalų žurnalistai iš Danijos, Vokietijos, Lenkijos, Rumunijos, Rusijos, Švedijos ir Vengrijos.

Išskirtos praktinio pritaikymo koncepcijos
„Metų traktoriaus" vardas suteikiamas skirtingais būdais vertinant panašias technologijas. Dėl šios priežasties apdovanojamos ne atskirtos sistemos, bet technologinė visuma. Be to, komsija prizus skiria tik už praktines ir rinkoje pritaikomas inovacijas. „Metų traktoriaus" apdovanojimas yra suskirstytas į 13 kategorijų. „PUMA CVX" traktorius prizine vieta buvo įvertintas vidutinės klasės traktorių kategorijoje.

Techniniai „Case IH Puma CVX" pasiekimai, pelnę pripažinimą:

 • 8 modeliai, kurių galingumas nuo 167 iki 224 AG,
 • išskirtinis belaipsnis transmisijos valdymas,
 • tyli 69 dB (A) kabina,
 • daugiafunkcinė rankena bei jos porankis,
 • 60 km/h važiavimo greitis su „ABS".

Visi Puma CVX modeliai yra gaminami St. Valentin traktorių gamykloje. Juos buvo galima apžiūrėti parodoje „Agritechnica 2009".

Daugiau informacijos apie „Case IH" atstovus: www.caseih.com.
Taip pat rasite įvairių videoreportažų iš apdovanojimų įteikimo ceremonijos.

Turite klausimų mūsų specialistui?

 1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
 2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką