„Schäffer“ pristato naujus teleskopinius krautuvus „2345 T“ ir „2345 T SLT“

14-12-2015

 

Kompaktiški teleskopiniai krautuvai – tai universalios darbo mašinos, tinkančios įvairioms žemės ūkio įmonėms. Naujieji 3 t keliamosios galios 2300 serijos autokrautuvai yra patvarūs, pasižymi dideliu kėlimo aukščiu ir yra manevringi.

 

Žymiai didesnis kėlimo aukštis ir pasiekiamumas palyginus su įprastais krautuvais atveria naujas galimybes kraunant šiaudų (siloso) ritinius, pakratus ar tvarkant mėšlą. Naujųjų modelių kaušo aukštis šiek tiek viršija 2,90 m, o kėlimo aukštis padargo sukimo taške siekia 3,73 m, todėl galima efektyviai pakrauti daugelį pašarų maišymo mašinų.

Šarnyriniai autokrautuvai yra itin manevringi. Sunku rankų darbą galima mechanizuoti, kai traktoriai su frontaliniais krautuvais yra tiesiog per dideli. „2345 T SLT“ turėtų sudominti daugelį ūkių. Bendras šios mašinos aukštis nesiekia 2,00 m todėl ja galima pravažiuoti net ankštuose pravažiavimuose ir tai tik padidina šios kompaktiškos mašinos eksploatavimo sritis.

Taip pat nevertėtų abejoti dėl keliamosios galios. Iki 1,65 t siekianti apvirtimo apkrova yra pakankama, kad būtų galima atlikti intensyvius krovos darbus ir nepaisyti itin kompaktiškų mašinos matmenų.

Kalbant techniniais terminais, kompaktiški „Schäffer“ teleskopiniai krautuvai savo galimybėmis nenusileidžia didesniems krautuvams. Teleskopinė strėlė yra pakankamai naujas dalykas. Didesniuose krautuvuose buvo naudojami mechaniniam poveikiui atsparūs ir techninės priežiūros nereikalaujantys „Ferro-Form“ slankieji komponentai. Šarnyrai / šarnyrinės jungtys kaip ir alyvoje panardintas daugiadiskis stabdys nereikalauja techninės priežiūros.

Galime užtikrinti, kad dėl gausaus įvairių parinkčių asortimento, klientais tikrai pritaikys naująjį krautuvą specialiems poreikiams.

 

Apie „Schäffer“:

 „Schäffer Maschinenfabrik GmbH“ – vienas pirmaujančių kompaktiškų darbui lauke pritaikytų krautuvų, ratinių krautuvų ir krautuvų su teleskopine strėle, naudojamų  žemės ūkiui, dekoratyvinei sodininkystei, sodų ir parkų formavimui, komunaliniams darbams ir statyboms, gamintojų. „Schäffer“ – pirmaujantis šarnyrinių krautuvų tiekėjas Europoje, siūlantis įsigyti nuo itin kompaktiškų darbui lauke skirtų krautuvų iki teleskopinių ratinių krautuvų, pasižyminčių net vienuolikos tonų darbiniu svoriu . „Schäffer“ žinoma kaip pažangi, lanksti ir tarptautinė įmonė, siūlanti išskirtinių produktų asortimentą, kurioje dirba maždaug 300 darbuotojų. Daugiau informacijos pateikta adresu www.schaeffer-lader.de.

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką