Savaeigių pašarų dalytuvų paklausa toliau auga – ūkiui pristatytas 3000-asis savaeigis SILOKING

11-04-2023

Toliau didėja savaeigių mašinų paklausa – klientui pristatytas 3000-asis savaeigis SILOKING. Vokiektijoje gaminami savaeigiai pašarų maišytuvai-dalytuvai "SelfLine 4.0" sumažina laiko ir degalų sąnaudas šėrimui, užtikrina tikslų raciona ir suteikia komfortišką darbą, todėl juos renkasi tiek maži, tiek dideli pieno ūkiai.

Savaeigių pašarų dalytuvų paklausa toliau auga – ūkiui pristatytas 3000-asis savaeigis SILOKING

Savaeigiai SILOKING SelfLine serijos dalytuvai pirmą kartą buvo pristatyti parodoje “EuroTier 2004”, ten pat už inovatyvumą buvo apdovanoti DLG aukso medaliu. Nuo to laiko SILOKING tik populiarėjo, o neseniai klientui buvo perduota 3000-oji mašina SILOKING SelfLine 4.0 Premium 2215-19. Tai itin manevringa ir galinga savaeigė mašina, idealiai tinkanti darbui bet kokiomis ūkio sąlygoms.

 

Nuo pirmojo pasirodymo prireikė net dešimties metų, kol 2014 m. metais pristatytas 1000-asis SILOKING. Po dar penkerių metų pristatytas 2000-asis "SelfLine 4.0", ir tik trejų metų prireikė, kol pagaminta ir kliento ūkiui perduota 3000-toji mašina. Vis daugiau ūkių supranta, kad investicija į savaeigį pašarų maišytuvą-dalytuvą greitai atsiperka. Vertinamas trumpesnis darbo laikas, mažesnės degalų sąnaudos ir mažesni pašarų nuostoliai, ir ne ką mažiau svarbu - gerokai didesnis operatoriaus komfortas. Viena iš pagrindinių SILOKING pripažinimo priežasčių - inovatyvus mašinos valdymas.

 

Viskas viename - kompleksiniai sprendimai

Penkių serijų, nuo 13 iki 32 m3 talpos SILOKING SelfLine 4.0 pašarų maišytuvai-dalytuvai efektyviai ir našiai dirba bet kokio dydžio ūkiuose. Mašinos lengvai valdomos, yra kompaktiškos ir labai manevringos, užtikrina homogenišką maišymą ir tikslų išdalinimą. Rinkoje lyderiaujantis SILOKING specializuojasi tik pašarų dalytuvų gamyboje, todėl gali pasiūlyti platų asortimentą bet kokio dydžio ūkiui. Pieno gamintojai pripažįsta savaeigio maišytuvo-dalytuvo darbo privalumus ir vis daugiau ūkių pereina prie naujos sistemos dėl našumo, ekonomiškumo ir efektyvumo.

 

Skaitmeninis pašarų racionų valdymas

SILOKING svėrimo ir šėrimo sistemos programuojamos kartu, ir tai padeda efektyviai valdyti ir, jei reikia, koreguoti pašarų racionus. Jei pageidaujama, serveryje veikianti pašarų valdymo sistema automatiškai sinchronizuojama su pašarų maišytuve esančia svėrimo sistema patogiu vartotojui būdu. Tuomet naujai apskaičiuotos pašarų normos perimamos iš maišytuvo ir iš karto pradedamas šėrimas. Sistema taip pat pateikia tikslius duomenis. Be maišymo ir pakrovimo tikslumo galima registruoti, tikrinti ir naudoti bazinių ir koncentruotų pašarų sąnaudas vienam litrui pieno arba bazinių ir koncentruotų pašarų efektyvumą, kad būtų galima optimizuoti. Taip galima sumažinti pašarų sąnaudas ir kartu užtikrinti, kad bus pateikti homogeniški, pastovūs, aukštą produktyvumą užtikrinantys racionai.

Savaeigių pašarų dalytuvų paklausa toliau auga – ūkiui pristatytas 3000-asis savaeigis SILOKING

Didelis komfortas

Šiuolaikiniuose pieno ūkiuose vis dažniau naudojamas išmanusis šėrimas. Į našumą orientuotas, aukštos kokybės, tinkamai paruoštas pašarų mišinys, tikslus išdalinimas ir svėrimo duomenų išsaugojimas. SILOKING savaeigiai įrenginiai automatiškai sumaišo pašarus po pakrovimo iki iš anksto nustatyto maišymo laiko pabaigos. Operatoriui nereikia būti šalia, nes maišymo sraigės išsijungia automatiškai. Tai taikoma ir pašarų išdalinimui tvarte, kai maišymo sraigės taip pat išsijungia automatiškai, iškrovus užduotą pašaro kiekį. Taip užtikrinama, kad kiekviena gyvulių grupė gautų tiksliai tokį pašarų racioną, koks buvo apskaičiuotas anksčiau.

------------------------------------------

SILOKING Mayer Maschinenbau GmbH (Vokietija) gamina inovatyvias šėrimo technologijas ir platina jas daugiau kaip 50 pasaulio šalių. Šeimos įmonei priklausanti gamykla įsikūrusi Tittmoninge, Bavarijoje. Gamykloje dirba daugiau kaip 430 darbuotojų, taikomi naujausi gamybos metodai ir laikomasi aukštų kokybės standartų. Gyvulininkystės ūkiams skirtą gaminių asortimentą sudaro prikabinami, savaeigiai ir elektra varomi nuo 5 iki 45 m³ talpos pašarų maišytuvai-dalytuvai. Taip pat gaminamos stacionarios pašarų maišymo ir dozavimo sistemos iki 80 m³, skirtos pašarų centrams ir biodujų jėgainėms, siloso ištraukimo ir paskirstymo mašinos.

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką