Šarnyrinių krautuvų gamintojui „Schäffer" suteiktas solidus įvertinimas Vokietijoje

10-04-2024

Šarnyrinių krautuvų gamintojui „Schäffer" suteiktas solidus įvertinimas Vokietijoje

Šarnyrinių krautuvų gamintojas „Schäffer" (Vokietija) šiais metais gavo „Pasaulinio šarnyrinių teleskopinių ratinių krautuvų rinkos lyderio“ pripažinimą. Technologinis augimas, išskirtinių produktų vystymas ir lyderystė tarptautiniu mastu leido pripažinti gamintoją sėkmingu vidutinio dydžio šeimos verslo augimo pavyzdžiu.

Apdovanojimas įteiktas Vokietijoje, Pietų Vestfalijos pramonės ir prekybos rūmuose (IHK). Vokietijoje skelbiama nominacija reiškia, kad rinkos lyderis pagal kiekybę arba kokybę patenka tarp trijų geriausių savo segmento įmonių. Gamykloje „Schäffer“ gaminama technika klasifikuojama kaip tarptautiniu mastu svarbūs produktai, lyderiaujantys pagal kiekybinius ir kokybinius kriterijus. Nominaciją skyrusi komisija pabrėžia, kad „Schäffer“, vidutinio dydžio pasaulinės rinkos lyderė, yra sėkmingas verslumo pavyzdys, kai įmonė stipriai auga technologiškai. Jai būdingas atsidavimas ir atkaklumas kuriant technologiškai išskirtines naujoves.

„Schäffer“ gamykla yra kompaktiškų, ratinių ir teleskopinių ratinių krautuvų, skirtų žemės ūkiui, pramonei, statyboms ir komunalinėms paslaugoms, gamintoja. Dar viena svarbi Schäffer ratinių krautuvų pritaikymo sritis - sodininkystė ir kraštovaizdžio tvarkymas. Čia reikalingos lengvos ir manevringos mašinos, kurios, nepaisant kompaktiško dydžio, gali pervežti sunkius krovinius.

„Schäffer" teleskopinių šarnyrinių ratinių krautuvų asortimentą sudaro 12 mašinų, kurių darbinis svoris yra nuo 2,7 iki 12 tonų. Ypač paminėtinas 9660 T-2 – didžiausias pasaulyje teleskopinis ratinis krautuvas. Galingasis 9662 T-2 stebina išskirtinėmis eksploatacinio svorio, variklio galios, kėlimo aukščio, keliamosios galios ir hidraulinio našumo savybėmis, kurios garantuoja itin efektyvų perkrovimą. 2022 m. „Schäffer" pristatė 23e T - pirmąjį pasaulyje vien elektra varomą teleskopinį ratinį krautuvą, dėl ko gamintojas taip pat pripažįstamas rinkos lyderiu, įsipareigojančiu diegti tvarias technologijas.

Kiekvienas Schäffer krautuvas gaminamas pagal konkrečius kliento reikalavimus. Mašinos yra unikalios, pagamintos pagal patikimumo ir ilgaamžiškumo standartus. Įvairus priedų asortimentas leidžia užtikrinti, kad krautuvai būtų maksimaliai pritaikomi atliekamiems darbams.

Baltijos šalyse populiariausi yra vidutinio dydžio „Schäffer“ 2000 – 4000 serijos šarnyriniai krautuvai, o būtent 2630 SLT modelis yra vienas iš dažniausių pasirenkamų. Tai krautuvas 25 AG galios, 2380 kg svorio ir 1.98 m aukščio krautuvas, kurio keliamoji galia – 1700 kg, o standartinis kėlimo aukštis - 2.88 m. HTF (High Traction Forse) ir SPT (Schaffer Power Transmission) technologijos, leidžia operatoriui nukreipti krautuvo galią, ten kur jos tuo metu reikia – važiuoklę ar hidraulinę sistemą. Nedidelis krautuvo plotis (1.02 – 1.30 m) leidžia lengvai manevruoti ir mažiausiose patalpose.

Novatoriškoje, lankstumu pasižyminčioje tarptautinėje šeimos įmonėje, siūlančioje aukštos kokybės produktų asortimentą, dirba 475 darbuotojai. Įmonę 1956 m. įkūrė Heinrichas Schäfferis. Nuo 1981 m. įmonei vadovauja jo sūnus Siegfriedas Schäfferis ir svainis Jürgenas Jachalke. Šeimai priklauso 100 proc. akcijų.

Šarnyrinius krautuvus „Schäffer“ Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje vienintelė oficialiai atstovauja UAB „Dotnuva Baltic“. Žemės ūkio technikos specialistai suteikia profesionalias konsultacijas ir pataria, koks sprendimas tinka individualiam ūkiui. Kontaktai pasiteiravimui +370 615 29352, [email protected]

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką