Pradedame atstovauti žemės dirbimo technikos gamintoją „Mandam“

20-02-2020

 

UAB „Dotnuva Baltic“ nuo 2020 m. trijose Baltijos šalyse pradėjo bendradarbiavimą su kompanija „Mandam“ Sprendimas nebuvo netikėtas. Įsiklausome ir įsigiliname į ūkių problemas ir lūkesčius. Šiandien rinkoje pilna trumpalaikių prekeivių, kurie siūlo tik kainą, o ūkiams reikia kokybės ir garantijos. „Mandam“ puikiai tiks Lietuvos ūkiams - padės jiems sustiprėti ir siekti ekonominės naudos. O „Dotnuva Baltic“ servisas garantuoja popardaviminį aptarnavimą, nenutrūkstamą detalių tiekimą ir nuolatinę pagalbą ūkiams.

„Mandam“ specializuojasi žemės dirbimo ir pievų priežiūros mašinų gamybos segmente. Per metus dviejuose gamyklose pagaminama iki 3500 padargų. Visiems „Mandam“ gaminiams suteikiama 2 metų garantija.

Išskirtiniai produktai yra diskiniai skutikai, pastarųjų guoliams yra taikoma net 5 metų garantija. Ilgesne guolių garantija „Mandam“ išsiskiria iš kitų lenkiškos technikos gamintojų ir net tarp daugumos vakarietiškos technikos gamintojų.

Nuolat kuriami ir tobulinami žemės dirbimo technika leidžia gamintojui ne didinti parduodamų padargų skaičių, bet ir vystyti plėtrą į kitas šalis. Pastaruoju metu nemaža dalis pagaminamos produkcijos pasiekia net Japoniją.

Vienos didžiausių rinkų, kuriuose parduodama „Mandam“ techniką, yra Vokietija ir Skandinavijos šalys. Technikos paplitimas šiose šalyse dar kartą įrodo jos patikimumą ir aukštą kokybę.

„Mandam“ produktai skirti tiek mažam, tiek didesniam ūkiui. Lietuvoje susidomėjimas tokia technika labiau jaučiamas iš mažų ir vidutinių ūkių.

UAB „Dotnuva Baltic“ Lietuvos rinkai nuo šių metų siūlo noraginius skutikus (nuo 2,5 m iki 6,0 m darbinio pločio) ir diskinius skutikus (nuo 2,5 m iki 8,0 m darbinio pločio). Bus galima rinktis skirtingą diskų diametrą ar galinio volo tipą. Tai suteiks skutikams universalumo ir leis pritaikyti skutikus bet kokiomis sąlygomis. „Cambridge“ ir žvaigždinio tipo volai (2,5m iki 8 m pločio), giluminiai ir paviršiniai kultivatoriai ir kita technika.

Iš aktualių produktų šiai dienai galime paminėti šiaudų akėčias ir peilinį volą WN TANDEM, skirtą darbui smulkinant augalines liekanas arba posėlius.

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką