Parodoje karaliaus traktoriai

20-03-2018

 

Parodoje karaliaus traktoriai

 

Ar planuojate šią savaitę apsilankyti parodoje „Ką pasėsi... 2018“. Šiame laiške – įdomiausi parodos eksponatai ir kitos naujienos, aktualios pavasariui.

 

     KĄ PASĖSI... 2018

Laimėti norisi visada 

„Kai man buvo 14 metų, tėtis nusipirko pirmąjį Agrifac lenktyninį traktorių. Aš buvau per jauna jį vairuoti, bet kai tėtis atsidūrė 7-oje vietoje, pasakiau, kad galėčiau geriau... 16-os metų gavau vairuotojo pažymėjimą ir iš karto laimėjau 3-ąją vietą“ – Manon Kools (22 metai).

Mūsų specialus svečias „Ką pasėsi...2018“ parodoje - Manon Kools su savo Tractor Pull komanda. Manon Kools - viena iš nedaugelio moterų Traktor Pull srityje. Ji debiutavo 2010 metais Olandijoje ir iš karto tapo šalies čempione. Dabar ji dalyvauja su „Team Kools“ komanda nacionaliniame ir tarptautiniame lygmenyje. Kools šeimos komanda („Team Kools“) bendradarbiauja su Lietuvoje sparčiai populiarėjančių „Agrifac“ savaeigių purkštuvų gamintojais, kurie yra pagrindiniai lenktynių rėmėjai. Mes labai džiaugiamės, kad ji gali pristatyti savo komandą Lietuvoje!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parodoje karaliaus traktoriai

 

Mūsų stende parodoje parodoje „Ką pasėsi...2018“ galėsite pamatyti modifikuotą Case IH Puma CVX lenktyninį traktorių: 9,9 l darbinio tūrio variklis su 3 turbinomis pasiekia įspūdingą 3800 AG.

    NAUJAS PRODUKTAS

     
Parodoje karaliaus traktoriai  

Jei ieškote didelio darbinio pločio mašinos žemės dirbimui 

„Great Plains TURBO-MAX“ – didelio darbinio pločio, vertikalaus žemės dirbimo mašina skirta sekliam ir gilesniam žemės dirbimui. Vertikaliai išdėstyti diskai nesuspaudžia dirvos dirbant šlapiomis sąlygomis, o banguotas paviršius puikiai atlieka maišymo funkciją.

Hidrauliškai keičiamas diskų 0-6 laipsnių atakos kampas leidžia gauti skirtingą dirvos įdirbimą, priklausomai nuo to ar dirva ruošiama sėjai, ar skutimas skirtas pabiroms daiginti.

Hidraulinis svorio perkėlimas sukuria lygią ir pastovią spaudimo jėgą per visą skutiko plotį, užtikrinant vienodą darbinį gylį per visą darbinį plotį.

 

     ŽALINIMO PROGRAMA

Sideralinių augalų linija „DOTNUVA GREEN“

  • Siderlainių augalų mišinys "NITROFIX",
  • lubinai "VB Derliai",
  • garstyčios "Braco" ir ridikai "Lucas".

Šie augalai gerina dirvos struktūrą, oro laidumą, drėgmės rėžimą, mikroorganizmų veiklą, stelbia piktžoles, praturtina dirvą azotu. Giliai prasiskverbiančios šaknys įsisavina maisto medžiagas iš gilesnių dirvožemio sluoksnių, mažina dirvos eroziją. Garstyčios, facelijos, ridikai mažina ligų ir kenkėjų plitimą dirvoje.

Daugiau informacijos 

  Parodoje karaliaus traktoriai

 

     ĮDOMU

Sėkminga traktoriaus kelionė aplink Lietuvą 

Ekspozicijoje puikuosis Case IH traktorius Optum 300 CVX, vasario pabaigoje simboliškai apvažiavęs aplink Lietuvą ir taip pasveikinęs klientus su valstybės atkūrimo 100-mečiu. Traktorius palei Lietuvos sieną įveikė 1200 kilometrų, 25 Lietuvos rajonuose aplankė 40 klientų ir bendruomenių. Parodoje “Dotnuva Baltic” komanda dar kartą kviečia pasigėrėti kelionės akimirkomis, sudėtomis net į 9, kiekvienai dienai sukurtus video. Kaip papildomą atrakciją parodos lankytojams įmonė siūlo pažiūrėti sferinius (360°) filmus apie Lietuvą, kurie bus demonstruojami su virtualios realybės akiniais.

Parodoje karaliaus traktoriai

 

Parodoje karaliaus traktoriai

 

 

 

Beje, praeitą savaitę agentūra „Factum“ pati susisiekė su mumis ir pasiūlė registruoti šią kelionę kaip Lietuvos rekordą!

 

   MEDALIS

Parodoje karaliaus traktoriai

Ant apvyniojimo stalo ritinys padengiamas plėvele tik 4 sluoksniais - taupomi pinigai, greičiau suvyniojamas ritinys, užtikrinamas geresnis barjeras, apsaugantis nuo deguonies patekimo, užtikrinama pašaro kokybė ilgesnį laiką.

Galimas hidraulinis tiekimo rotoriaus atjungimas – hidrauliškai valdoma sankaba leidžia atjungti tiekimo mechanizmą, pabaigti surišti kameroje esantį ritinį ir išmesti jį ant vyniojimo stalo.

 

 

RB545 SILAGE PACK - pirmasis Case IH pastovios kameros presas surišantis ruloną plėvele presavimo kameroje 

Parodoje karaliaus traktoriai

Pastovios kameros presą Case IH RB545 SILAGE PACK galima apžiūrėti parodoje „Ką pasėsi...2018“ (Kovo 22-24 d. UAB „Dotnuva Baltic“ stende. Jis yra apdovanotas parodos medaliu.

    AKCIJA

 

Parodoje karaliaus traktoriai

 

     KĄ PASĖSI... 2018

 

Parodoje karaliaus traktoriai

 

 

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką