Parodoje Ką pasėsi 2023 ūkiams pristatėme patikimus išmanius sprendimus

03-04-2023

Parodoje „Ką pasėsi... 2023“ šiais metais pristatėme įvairias technikos gamintojų naujienas, išmaniąsias sistemas ir naujausias technologijas, kurios ūkiams padeda dirbti tvariau ir efektyviau. Taip pat dalyvaudami parodoje paskelbėme apie savo naujai pasirinktą šūkį „Trust the Red“ (vert. „Pasitikėk raudona“), kuris simbolizuoja drąsą, iniciatyvą ir lyderystę. Būdami savo pagrindinių prekės ženklų Case IH, Kverneland, Agrifac, Siloking, „MacDon“, „Schäffer“, „Champion“ ir kt. atstovais, siekiame tapti pirmu kliento pasirinkimu Baltijos šalyse, siekiame būti pirmu kliento pasirinkimu.

Parodoje Ką pasėsi 2023 ūkiams pristatėme patikimus išmanius sprendimus

Vienas iš dėmesio sulaukusių naujienų parodoje buvo žemės ūkio parodos laureatu tapęs naujas Agrifac modelis savaeigis purkštuvas Condor Vaneguard, visiškai užpildęs Agrifac purkštuvų gamą ir pasiūlydamas 6 t talpos purkštuvą ir purškimo sistemos patobulinimus. Lietuvoje toliau populiarėja tikslieji „Agrifac“ (Nyderlandai) savaeigiai purkštuvai „Agrifac“, kuriems būdinga HTA purškimo sistema, išskirtinis sijų stabilumas ir didelė išliekamoji vertė. Šį pavasarį Lietuvos laukuose pradeda dirbti daugiau nei 20 naujų savaeigių purkštuvų „Agrifac“.

Parodoje Ką pasėsi 2023 ūkiams pristatėme patikimus išmanius sprendimus

Parodoje pristatėme naująjį „Case IH“ Puma 260 CVXDrive AFS Connect modelį, kuris specialiai į parodą atvyko tiesiai iš gamintojo ir yra pirmasis visose Baltijos šalyse. Erdvi ir tyli kabina (66 dBA), „AFS Connect“ telemetrinė sistema, mažiau sąnaudų ekspoatuojant traktorių, 15 proc. didesnis degalų bakas, 30 proc. ilgesni techninės priežiūros intervalai. Parodoje taip pat pristatyti kiti traktorių modeliai ir 100-metį švenčiantis „Farmall 100A“ greta senojo, daugiau kaip prieš 70 metų pagaminto „Farmall“ traktoriuko.

Parodos lankytojai domėjosi „Kverneland" prikabinamais purkštuvais ir išmaniaisiais trąšų barstytuvais, aprūpintais automatinėmis svėrimo sistemomis ir išmaniuoju valdymu kompiuteriu. Siekiant supaprastinti duomenų valdymą skirtingose ūkininkavimo sistemose, klientams parodoje taip pat pristatėme nuotolinio valdymo įrankius „My Case IH" ir išmaniąją ūkininkavimo sistemą „Geoface". Šie įrankiai leidžia nuotoliniu būdu stebėti technikos darbą, stebėti lauko duomenis ir technines sąlygas, mažinti kuro sąnaudas ir didinti efektyvumą.

Parodoje Ką pasėsi 2023 ūkiams pristatėme patikimus išmanius sprendimus

Ekspozicijoje taip pat puikavosi naujasis „Kverneland“ skutikas „Enduro“, kuriam būdinga didelė linginės apsaugos spaudimo jėga (iki 700 kg), standartiniai kaltai arba greito keitimo „Knock-on“ sistema ir naujas kojų tvirtinimas. Taip pat pristatėme naujieną - tiksliąsias pasėlių priežiūros akėčias „Einböck“ „Aerostar Fusion“, kurioms būdinga vienoda akėtvirbalio spaudimo jėga, dvigubos spyruoklės apsauga ir akėtvirbalių tvirtinimas.

Demonstravome praeitoje „Inno panoramoje 2022“ už inovatyvumą parodos medaliu įvertintą „Boumatic“ vienvietį melžimo robotą „Gemini“. Taip pat klientams pristatėme naujieną - 2 metų „Kverneland" technikos garantiją ir finansavimo pasiūlymus „CNH Capital“, „Kverneland Finance“, specialų finansavimą „Mandam“ technikai.

2023 metų sezonas žemės ūkiui prasideda su nemažai naujų išbandymų - kintančiomis produkcijos kainomis, kylančiomis išlaidomis ir griežtėjančiai aplinkosaugos standartai. Tuo pačiu intensyvios diskusijos skatina ūkininkus ieškoti kiekvienam ūkiui tinkamiausio sprendimo.

Parodoje Ką pasėsi 2023 ūkiams pristatėme patikimus išmanius sprendimus

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką