Neįprastas pasveikinimas su Lietuvos valstybės atkūrimo diena: dvi Kėdainių krašto įmonės trispalve technika atvežė linkėjimus miestui

12-02-2022

Vasario 16-tosios išvakarėse kėdainiečius nustebino dvi rajone gerai žinomos įmonės - UAB „Dotnuva Baltic“ ir UAB „Laumetris“. Trys nauji galingi traktoriai su prikabintomis Lietuvos vėliavos spalvų – geltona, žalia, raudona - puspriekabėmis apsuko ratą pagrindinėmis miesto gatvėmis ir taip simboliškai pasveikino miestą su valstybės švente. Spalvingą įmonių idėją su entuziazmu sutiko ir Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis.

Neįprastas pasveikinimas su Lietuvos valstybės atkūrimo diena: dvi Kėdainių krašto įmonės trispalve technika atvežė linkėjimus miestui

Prieš gerus metus bendradarbiavimo sutartį pasirašiusių „Dotnuva Baltic“ ir „Laumetris“ įmonių atstovai pasakoja, kad sumanymas išskirtinai atšvęsti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną kilo spontaniškai. „Visada ieškome įdomesnių būdų, kaip populiarinti parduodamą techniką. Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo dienai kartu su „Laumetrio“ komanda sugalvojome, kad reiktų išnaudoti ryškių spalvų techniką ir simboliškai pasveikinti Kėdainių miestą,“ pasakoja „Dotnuva Baltic“ vykdantysis direktorius Dangis Valaitis. UAB „Laumetris“ direktorius Kazys Čiurila sako, kad jo atstovaujama įmonė visada prisijungia prie Kėdainių švenčių ir iniciatyvų, o šiais metais trispalvė kelionė per Kėdainių miestą kartu su Dotnuvos įmone tapo dar vienu simboliniu valstybingumo paminėjimu.

Tokia šiemet yra įmonių bendra dovana Lietuvai, mininčiai valstybės atkūrimo 104 metų sukaktį. Kelionė trimis naujais „Case IH“ traktoriais tą dieną pajudėjo iš dviejų skirtingų vietų – „Dotnuva Baltic“ technikos pardavimų ir aptarnavimo centro Dotnuvoje ir „Laumetrio“ būstinės Keleriškėse. Trijų spalvų traktoriai susitiko prie įvažiavimo į miestą ir pagrindine Basanavičiaus gatve judėjo iki pat Kėdainių arenos, kuri kaip tik šiuo metu taip pat simboliškai apjuosta milžiniška Lietuvos vėliava. Vėliau technikos sąstatas pajudėjo į pagrindinę tikslo vietą – Didžiąją Rinkos aikštę, kur įvyko susitikimas su Kėdainių rajono savivaldybės meru Valentinu Tamuliu.

Neįprastas pasveikinimas su Lietuvos valstybės atkūrimo diena: dvi Kėdainių krašto įmonės trispalve technika atvežė linkėjimus miestui

Į šią misiją UAB „Laumetris“ atstovai pasiėmė simbolines dovanas – menininkės sukurtus, iš metalo pagamintus simbolinius Lietuvos kontūrus su abiejų įmonių pavadinimais ir užrašu „Kėdainiai 2022“. Dovanos buvo įteiktos savivaldybės merui V. Tamuliui, vieną iš puspriekabių įsigijusiam Kėdainių rajono ūkininkui Povilui Dambrauskui ir „Dotnuva Baltic“ komandai.

UAB „Laumetris“ direktorius Kazys Čiurila, prisimindamas ne vieną įgyvendintą projektą Kėdainių mieste, dar kartą padėkojo merui už geranorišką požiūrį, o „Dotnuva Baltic“ – už sėkmingą bendradarbiavimo pradžią. Ūkininkui P. Dambrauskui ir jo tėvų ūkiui „Laumetrio“ vadovas padėkojo už ne pirmą pirkinį per ilgus ūkininkavimo metus ir palinkėjo sklandaus darbų sezono.

„Dotnuva Baltic“ vykdantysis direktorius D. Valaitis, kuris, beje, vairavo ir vieną iš šventinių traktorių, sveikindamas Kėdainius ir švenčiančius krašto žmones perdavė simbolinę žinutę nuo kaimo miestui. „Lietuvos žemės ūkis tiek prieš šimtą metų, tiek šiais laikais sudaro reikšmingą dalį valstybės ekonomikoje. Kartu su žemdirbiais dalyvaujame svarbioje misijoje – esame atsakingi už sveiką ir tvarų maistą žmonijai. Džiaugiamės galėdami Lietuvos ūkininkus ir įmonių darbuotojus, kurių didžioji dauguma kėdainiečiai, pasveikinti artėjančio pavasario ir naujo sezono pradžia!”

Neįprastas pasveikinimas su Lietuvos valstybės atkūrimo diena: dvi Kėdainių krašto įmonės trispalve technika atvežė linkėjimus miestui

Lietuvoje kasmet parduodama daugiau kaip 120 naujų „Case IH“ traktorių ir 55 įvairaus dydžio „Laumetrio“ gamykloje pagamintų puspriekabių.

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką