Naujosios Case IH „Quadtrac“ ir „Steiger AFS Connect™“ serijos: galios ir technologijų vienybė

05-03-2020

 

„Case IH“ pristato atnaujintus „Quadtrac“ ir „Steiger AFS Connect™“ serijos traktorius. Naujienos ką tik buvo pristatytos „Commodity Classic“ parodoje JAV. Europoje naujos serijos traktorius su specialiai Europos rinkai pritaikytomis savybėmis bus galima pamatyti 2020 metų antrojoje pusėje.

Traktorių gamoje iš viso 14 traktorių su 420 iki 620 AG varikliais. „Quadtrac AFS Connect™“ bus galima įsigyti su 470–620 AG, o „Steiger AFS Connect™“ 420–500 AG varikliais. Pagrindiniai atnaujinimai yra komfortiška naujo dizaino kabina ir telematinė sistema, kas bendrai užtikrins didesnį darbo produktyvumą.

Naujosios Case IH „Quadtrac“ ir „Steiger AFS Connect™“ serijos: galios ir technologijų vienybėDarbinė galia ir galimybės

Naujieji „Quadtrac“ ir „Steiger AFS Connect™“ traktoriai gali būti sukonfigūruojami ir pritaikomi bet kokiam darbui pagal ūkio poreikius.

Su dviem šioje industrijoje pirmaujančiomis transmisijomis „Case IH“ yra puikus pasirinkimas, galintis patenkinti bet kokius darbinius poreikius. Ekonomiška, degalus taupanti „PowerDrive“ transmisija persijungia 20 proc. greičiau, o „Quadtrac“ 620 modelis turės rekordinį - net 682 AG variklį. „CVXDrive™“ — pirmoji bepakopė transmisija šarnyriniame 4WD traktoriuje automatiškai subalansuoja galią ir efektyvumą.

„Quadtrac AFS Connect™“ traktoriuose sumontuotas didesnis degalų bakas, todėl ją pildyti reikės rečiau. Traktorius dirbs daugiau valandų be variklio regeneracijos, o alyvos keitimo ciklas 600 valandų, dėl to  aptarnavimo poreikis minimalus. Sumažėja eksploatacinės išlaidos bei išvengiama prastovų.

Nebraskos traktorių bandymų laboratorija patvirtino, kad „Case IH“ „Quadtrac“ ir „Steiger“ traktoriai yra galingiausi ir mažiausiai degalų sunaudojantys traktoriai.

Pažangios technologijos ir telematinė sistemaNaujosios Case IH „Quadtrac“ ir „Steiger AFS Connect™“ serijos: galios ir technologijų vienybė

„Case IH“ telematinė sistema „AFS Connect“ siųs informaciją tiesiai iš traktoriaus kabinos, todėl darbas su traktoriumi vyks žymiai produktyviau. Duomenų valdymas su „AFS Connect“ telematine sistema tarp traktoriaus ir valdytojo vyks dvejomis kryptimis. Ūkio valdymas bus daug tikslesnis, o technika ir duomenys valdomi tiesiai iš biuro ar mobiliojo įrenginio.

Telematinei sistemai reikalingi trys komponentai: “AFS Pro 1200“ monitorius, „AFS Vision Pro“ operacinė sistema ir „AFS Vector Pro“ imtuvas. Šie elementai leidžia vartotojui sukonfigūruoti traktoriaus valdymą ir tikslų ūkinį funkcionavimą pagal savo poreikius.

„AFS Connect“ sistema leidžia ūkio savininkams, vadovams ir, suteikus leidimą, įrangą aptarnaujantiems specialistams nuotoliniu būdu matyti traktoriaus operacinį ekraną. Taip galima greitai nustatyti problemas ir įsigilinti į jų priežastis bei galimus sprendimo būdus.

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką