Naujo Dotnuva Baltic žemės ūkio prekybos ir paslaugų centro statybos

11-09-2023

Naujo Dotnuva Baltic žemės ūkio prekybos ir paslaugų centro statybos

2023 m. rugsėjo 8 d., Jėkabpilyje, Latvijoje, buvo įkasta simbolinė kapsulė į naujai statomo naujo Dotnuva Baltic paslaugų centro pamatus., kuris duris atvers jau 2024 metų pavasarį.

Šiuo metu Dotnuva Baltic padalinys Jekabpilyje veikia nuomojamose patalpose. Atsidarius naujam žemės ūkio prekybos ir aptarnavimo centrui, modernios žemės ūkio technikos serviso dirbtuvių patalpoms bei talpiam atsarginių dalių sandėliui, naujose nuosavose patalpose planuojama plėsti paslaugų spektrą ir sustiprinant Dotnuva Baltic pozicijas Latgalos regione. Bendras būsimo centro plotas yra 951 kv.m. Išaugus aptarnavimo patalpų dydžiui, vienu metu bus galima aptarnauti iki 10 technikos vienetų vietoje 4. Pagerės ir darbuotojų darbo sąlygos – jų 2010 metais Latvijoje įkurtoje įmonėje dirba 63.

„Naujasis Jekabpilio padalinys taps viso Latgalos regiono aptarnavimo centru su plačiu žemės ūkio technikos ir atsarginių dalių asortimentu. Galėsime greičiau ir patogiau aptarnauti klientus, tapsime patrauklesniu žemdirbių partneriu. Atsarginių dalių sandėlio išplėtimas taip pat leis pagreitinti darbus bei tiekimą ūkininkams. Labai svarbu tai, kad pagerės ir darbuotojų darbo sąlygos. Šiandien visuotinai juntamas inžinierių trūkumas neaplenkė ir mūsų įmonių, tad tikimės, jog į modernų centrą juos prisikviesime lengviau. Beje, šiemet plečiamės ir Lietuvoje – rugsėjo pabaigoje pakviesime į žemdirbių aptarnavimo centrą Šiauliuose,“ – sako UAB „Dotnuva Baltic“ generalinis direktorius ir AB „Linas Agro Group“ valdybos narys Jonas Bakšys.

Sekant Linas Agro Group tvarumo politika, naujame Dotnuva Baltic centre Jekabpilyje bus naudojami atsinaujinantys energijos ištekliai – įrengti šilumos siurbliai, saulės baterijos ant pastato stogo bei dvi elektromobilių įkrovimo stotelės.

Naujo Dotnuva Baltic žemės ūkio prekybos ir paslaugų centro statybosNaujo Dotnuva Baltic žemės ūkio prekybos ir paslaugų centro statybos

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką