Naujienlaiškis: Sklandus Startas

01-04-2019

Šiame naujienlaiškyje pristatome technikos naujienas, kurias galėsite pamatyti parodoje „Ką pasėsi... 2019“. Kviečiame apsilankyti! Dalinamės informacija apie sertifikuotas sėklas, kokybišką silosą bei salyklinių miežių veisles. Vaizdo reportaže - aktualiausia technika augalininkystės ūkiui. Malonaus skaitymo!  

    KVIEČIAME

 

 

Šiemet parodoje  „Ką pasėsi...2019" pristatome:

  • Didžiausia naujiena – 250 serijos „Axial-Flow“ kombainas, turintis naujausią „Case IH“ automatizuotą derliaus nuėmimo technologiją „AFS Harvest Command“. Ši technologija palengvina operatoriaus darbą, nes pati parenka kombaino nustatymus pagal kintančias derliaus nuėmimo sąlygas.
  • Ekspozicijoje atkreipkite dėmesį ir į naujausius traktorių modelius „Case IH Maxxum 125“ bei „Case IH Puma 140X“. Tai optimalaus dydžio manevringi traktoriai, sėkmingai pritaikomi tiek smulkiame, tiek dideliame ūkyje.
  • Didžiausios žemės dirbimo technikos naujienos – nauji „Kverneland“ kultivatoriai. Pakabinamasis sunkusis kultivatorius „Turbo 400F“ ir prikabinamasis „Magnum 700“. Šie kultivatoriai, kaip ir visi „Kverneland“ gaminiai, nepralenkiami vertinant patikimumą ir ilgaamžiškumą, tad užsukite įsitikinti ir naujomis „Kverneland“ inžinierių sukurtomis technologijomis!
  • Kalbant apie naujausias technologijas, atkreipkite dėmesį į „Kverneland Exacta CL-GEO“ trąšų barstomąją. Tai įrenginys, kuris yra bene greičiausiai atsiperkanti investicija šiuolaikiniame ūkyje – sužinokite apie tai daugiau iš mūsų specialistų!
  • Kalbant apie purkštuvus, šiemet parodoje taip pat pristatysime naujieną – „Kverneland iXtrack T3“ purkštuvą, pirmtakams nenusileidžiantį kokybe, tačiau dar tikslesnį ir našesnį.

Ir tai tik maža dalis technikos, kurią demonstruosime šiais metais. Užsukite apsidairyti!

    AUGALININKYSTĖ

Kaip manote, kokia dalis Lietuvos laukų apsėjama sertifikuotomis sėklomis?

Vakarų Europoje šis skaičius vidutiniškai siekia apie 50 procentų.

Skaityti daugiau

 

 

 


 


 


 

Ar žinote, kad kokybiško siloso gamybai reikalingas didelis kiekis žalios masės ir sausųjų medžiagų?

Augintojams rekomenduojame rinktis Belmondo FAO 220 ir Delphine FAO 220 vidutinės brandos silosinio tipo kukurūzų veisles. Šių veislių augalai yra aukšti, 250 -300 cm, gerai išvystyta šaknų sistema apsaugo juos nuo sugulimo, stori ir tvirti, plačiais lapais stiebai sąlygoja didelį žalios masės ir sausų medžiagų derlių. Išaugina dideles, grūdais gerai užpildytas burbuoles, kuriose aukštas krakmolo kiekis, gaunama gera pašaro energetinė vertė. 

Daugiau skaitykite...

   

 


 


 

Kodėl verta rinktis salyklinio tipo miežių veislę?

Šiemet Baltijos ir Šiaurės Europos regione žinomiausio salyklo gamintojo „Viking Malt“ superkamų veislių sąrašą papildė nauja miežių veislė LAUREATE. 2017 m. Laureate įrašyta į „Nacionalinį augalų veislių sąrašą“. Laureate – nauja, aukšto derliaus potencialo, labai atspari ligoms, salyklinių miežių veislė, plačiai auginama Europoje, o dėl geros salyklo kokybės veislė pripažinta ir Europos aludarių. Jei nepavyks išauginti salyklo kokybinius rodiklius atitinkantį miežių derlių, grūdai visuomet bus tinkami pašarui.
Skaitykite daugiau...
 

   

    TECHNIKA

 

 

Kaime mažėja darbo rankų, o darbai nelaukia:
"Ūkininkui svarbu pasirinkti tinkamą techniką - ūkyje teleskopinis krautuvas turi daugiausia darbo," - mano ūkininkas A. Valaiša.

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką