Nauja atstovybė Latvijoje - įkasėme kapsulę

23-11-2018

 

Lietuvos žemės ūkio investicijų bendrovė „Linas Agro Group“ Latvijoje pradėjo naujos centrinės atstovybės statybas. Čia buvo įkasta simboliška kapsulė, o jos vietoje ateinančių metų vasarą iškils bendra grupės bendrovių „Linas Agro“ ir „Dotnuva Baltic“ pagrindinė būstinė bei jų atstovaujamų prekės ženklų prekybos ir techninio aptarnavimo atstovybė.

„Latvijai minint 100-ąsias savo nepriklausomybės metines simboliškai čia įkasėme ir kapsulę, kuri žymi mūsų naujos atstovybės statybų startą. Toliau stipriname savo pozicijas Latvijoje – tai strategiškai svarbi rinka mūsų grupės verslui, ir čia matome dideles augimo galimybes“, –  sako Darius Jaloveckas, „Linas Agro“ vykdantysis direktorius ir „Dotnuva Baltic“ generalinis direktorius Lietuvoje.

Pasak jo, planuojama, kad naujoji moderni atstovybė Uozuolniekų rajone centrinėje Latvijoje bus užbaigta statyti 2019 m. birželį. Joje įsikurs „Linas Agro“ ir „Dotnuva Baltic“ Latvijos komandos: „Tai ilgas lauktas žingsnis. Dirbdamos po vienu stogu abi mūsų bendrovės galės efektyviau aptarnauti vietos žemdirbius. Be to, tai svarbi investicija ir Uozuolniekų rajonui – čia perkelsime 55 darbo vietas.“

Naujoje atstovybėje įsikurs ne tik administracijos, bet ir prekybiniai bei technikos padaliniai, kurie prekiaus sėklomis, trąšomis, chemija, traktoriais ir kita žemės ūkio technika, vykdys jų techninį aptarnavimą.

„Sveikiname šią plėtrą į Latviją, nes tai atitinka ir mūsų strategiją – kelti klientų aptarnavimo lygį visose rinkose. Šiandien klientams jau nebepakanka patrauklios kainos, jie ieško asmeninio dėmesio ir operatyvaus aptarnavimo. Tikime, kad naujoji atstovybė tai padės pasiekti“, – teigia Maris Kanderans, vienų populiariausių regione vakarietiškų traktorių „Case IH“ Baltijos šalių verslo vadovas. Šį prekės ženklą regione išskirtinai atstovauja „Dotnuva Baltic“.

Naujoji atstovybė – ne pirma šių metų „Linas Agro Group“ investicija Latvijoje. Vasarą čia buvo atidaryti du „Linas Agro“ grūdų elevatoriai Gruobinioje ir Rėzeknėje.

4,8 mln. eurų vertės atstovybę Latvijoje stato Panevėžio statybos trestas. 3 230 kvadratinių metrų ploto pastate įsikurs 55 profesionalų komanda: administracijos darbuotojai, pardavėjai, serviso meistrai ir technikai.

Apie „Linas Agro“ ir „Dotnuva Baltic“

AB „Linas Agro“ – grūdų, aliejinių sėklų bei žaliavų pašarams  prekybos ir sertifikuotų sėklų, trąšų bei  augalų apsaugos priemonių tiekimo kompanija, veikianti Lietuvoje ir Latvijoje. Bendrovėje dirba 139 darbuotojai.

UAB „Dotnuva Baltic“ yra žemės ūkio mašinų ir grūdų saugyklų įrangos didmenininkė ir mažmenininkė, turi žemės ūkio technikos serviso tinklą Baltijos šalyse bei sėklų paruošimo fabriką. Bendrovėje dirba beveik 200 darbuotojų.

Abi bendrovės yra vienos sparčiausiai Baltijos šalyse augančių žemės ūkio aptarnavimo įmonių ir priklauso AB „Linas Agro Group“. Pastarosios valdomos įmonės užsiima prekių ir paslaugų tiekimu žemės ūkiui, žemės ūkio produkcijos gamyba ir perdirbimu, maisto produktų gamyba, tarptautine prekyba žemės ūkio produkcija. AB „Linas Agro Group“ Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje valdo 40 įmonių, jose dirba virš 2 170 darbuotojų. Nuo 2010 m. vasario 17 d. AB „Linas Agro Group“ yra pagrindiniame „Nasdaq“ Vilnius biržos įmonių sąraše. 

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką