Modernus agrocentras įtiks išrankiausiems žemdirbiams

16-10-2014

 

Į būsimo modernaus žemės ūkio prekių ir paslaugų centro Pasvalio rajone pamatus buvo įmūryta kapsulė su laišku ateities kartoms. Šį simbolinį veiksmą atliko UAB „Dotnuvos projektai“ gen. direktorius Edgaras Plauška (su mente rankoje) ir AB „Linas Agro Group“ valdybos narys ir gen. direktoriaus pavaduotojas Andrius Pranckevičius (laiko kapsulę). Jiems padėjo vikaras Miroslav Anuškevič, AB „Panevėžio statybos trestas“ filialo „Gerbusta“ direktorius Jonas Ratkus, UAB „Šilo statyba“ direktorius Vytautas Jasiūnas, Pasvalio rajono savivaldybės vicemeras Povilas Balčiūnas, UAB „Dotnuvos projektai“ projektų vadovas Vidas Sipavičius.


Daiva SKIRKEVIČIENĖ
„ŪP“ korespondentė
 
2015-ųjų pavasarį Šiaurės rytų Lietuvos žemdirbiai bus pakviesti į didžiausio ir moder­niausio šiame regione žemės ūkio prekių ir paslaugų centro atidarymą Talačkonių kaime, Pasvalio rajone. Šį centrą pra­dėjusi statyti UAB „Dotnuvos projektai“ spalio 1 dieną simbo­liškai sutvirtino naujojo objek­to pamatus, į juos įmūrydama plieninę kapsulę su laišku atei­ties kartoms.

Naujojo projekto įgyvendi­nimas – tai „Dotnuvos projek­tų“ strategijos Baltijos šalyse tąsa. Pagrindinį centrą turinti Dotnuvoje, filialus Vilniuje, Vil­kaviškyje, Plungėje, Joniškyje ir Pasvalyje, o taip pat – Latvi­joje ir Estijoje, bendrovė stipri­na savo pozicijas rinkoje rink­damasi kryptį būti arčiau savo klientų.

„Norime išlikti patikimu žem­dirbių partneriu šiaurės Lietuvoje bei Pasvalio krašte, atnešti naujovių ir prisidėti prie žemės ūkio verslo stiprinimo šalyje. Planuodami ati­daryti šiuolaikišką žemės ūkio pre­kių ir paslaugų centrą, modernias agrotechnikos serviso dirbtuves, erdvų sėklų sandėlį, labai tikimės, kad ūkininkai, žemės ūkio bendro­vės turės daugiau naudos iš mūsų: padidės mūsų darbo efektyvumas – greitis, lankstumas, kokybė, prekių bei paslaugų kaina bus mažesnė. Dėl to mūsų klientai pasieks ge­resnių rezultatų“, – viliasi Edgaras Plauška, UAB „Dotnuvos projek­tai“ generalinis direktorius.

''Dotnuvos projektai“ prekiau­ja modernia žemės ūkio technikatraktoriais, kombainais ir padar­gais, atsarginėmis dalimis, teikia aukščiausios kokybės agrotechni­kos serviso paslaugas, gamina ir parduoda sertifikuotas žemės ūkio kultūrų ir vejos žolių sėklas.

 

15 metų veikiančiame „Dotnuvos projektų“ Pasvalio filiale Arūnas Samulionis dirba nuo pat pradžių ir beveik tiek pat metų jam vadovauja.

„Užsiimame ir pramoninių elevatorių statyba. Šioje rinkoje esame neabejotini lyderiai, – tvir­tina E. Plauška. – Žemdirbiai, no­rintys savo ūkiuose statytis grūdų saugyklas, pirminės informacijos gali kreiptis į mus. Padėti galime ir žiniomis, ir pastatyti.“

Kai Talačkoniuose iškils „Dotnuvos projektų“ naujas ser­viso centras, pardavimų biuras ir sėklų sandėlys, Pasvalio filiale darbuotojų skaičius išaugs nuo 8 iki 20-ies, bus įkurtos 6 technikos remonto vietos. Bendras objekto plotas sieks apie 1500 kv. m, be­veik pusę hektaro užims naujos technikos demonstracinė aikštelė.

„Yra poreikis plėsti serviso paslaugas, nes kasmet vien trak­torių šiame regione parduoda­me apie 20. Technika sensta, ją reikia prižiūrėti“, – sako Arūnas Samulionis, jau antrą dešimtmetį vadovaujantis „Dotnuvos projek­tų“ Pasvalio filialui, aptarnaujan­čiam Panevėžio, Biržų, Rokiškio, Kupiškio, Utenos, Anykščių ir Pasvalio žemdirbius. „Pasvalio rajonas pagal žemės derlingumą iš minėtų rajonų yra pats stipriau­sias“, – patikina filialo vadovas.

Pasak Daivos Kizerskienės, „Dotnuvos projektų“ Rinkodaros skyriaus vadovės, Šiaurės rytų regionas įmonei labai svarbus, jos klientai ūkininkai stiprūs, modernūs ir išrankūs. „Didėja ūkininkų poreikiai, jiems reikia modernios technikos, greito, šiuo­laikiško aptarnavimo, kokybiško serviso. Kad klientai mus rinktųsi kaip partnerius, turime augti kartu su jais“, – įsitikinusi D. Kizerskie­nė.

Naujojo Pasvalio filialo vieta prie Via Baltica kelio pasirinkta dėl patogaus susisiekimo. Be to, netoliese, Vienkiemių kaime, yra UAB „Linas Agro“ Grūdų centro KUB Pasvalio elevatorius. Jis yra 18 tūkst. t talpos, iš ūkininkų kas­met superka 40-50 tūkst. t grūdų, prekiauja trąšomis ir žemės ūkiui reikalingomis cheminėmis me­džiagomis.

„Paskaičiavau, kad elevato­rius, priėmęs 40 tūkst. t grūdų, juos gali iškeisti maždaug į 45-50 traktorių. Ūkininkai, nuvežę der­lių į mūsų elevatorių, iš karto gali atvažiuoti čia ir užskaitos būdu grūdus išsikeisti į traktorių, padar­gus, paslaugas“, kapsulės įkasi­mo į „Dotnuvos projektų“ naujojo centro Talačkonyse pamatus iškil­mėse sakė Andrius Pranckevičius, AB „Linas Agro Group“ valdybos narys ir generalinio direktoriaus pavaduotojas.

E. Plauška tikisi, kad „Dotnu­vos projektų“ Pasvalio filialas, bedradarbiaudamas su AB „Linas Agro Group“, galės pateikti žem­dirbiams visą jiems reikalingų paslaugų paketą. O papildomos darbo vietos, sutvarkyta aplinka, kelias neabejotinai prisidės ir prie Pasvalio krašto gerovės kūrimo.

„Kai rajone prasideda nau­jos statybos, visuomet tikimės ir naujų darbo vietų, ir paslaugų arčiau namų. Jei sugebėsite gerai pasiūlyti, ūkininkai tikrai pirks. „Dotnuvos projektų“ Pasvalio fi­lialui – gero verslo, ūkininkams – gerų kainų!“ – kapsulės įkasimo šventėje linkėjo Pasvalio rajono savivaldybės vicemeras Povilas Balčiūnas.

Kad iškilsiantis naujas objek­tas neštų sėkmę ir čia dirbsian­tiems žmonėms, ir jų klientams, statybas palaimino Pasvalio Šv. Jono Krikštytojo parapijos vikaras Miroslav Anuškevič.

 

UAB „Dotnuvos projektai“ būsimo Pasvalio filialo pastato vizualizacija.

Autorės nuotraukos

 

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką