Mes kiekvieną dieną betarpiškai bendraujame su klientais

18-03-2020

 

Mes kiekvieną dieną betarpiškai bendraujame su klientais

Kol kas anksti spręsti apie poveikį verslui ar prognozuoti bet kokias pasekmes. Toliau vykdome savo veiklą laikydamiesi karantino reikalavimų. Saugumo reikalavimų laikymąsi įmonėje griežtai kontroliuojame – saugome savo klientus, partnerius ir darbuotojus nuo galimo užsikrėtimo virusu.

Žemės ūkis Lietuvoje yra viena iš svarbiausių sektorių, kuris palaiko ekonomiką, kuria darbo vietas, užtikrina eksportą ir aprūpina maistu visuomenę. Ekstremalios situacijos akivaizdoje Lietuvos gebėjimas apsirūpinti vietoje pagamintais saugiais maisto produktais yra labai svarbus saugumo garantas.

Suprantame, kad žemės ūkyje startuoja sezonas ir jis tęsis ne dvi savaites, o daugiau nei pusę metų. Ūkiams reikalingas būtinų prekių tiekimas (technikos, įrangos, dalių, sėklų ir kitų augalininkystės produktų), be kurių neįmanoma užtikrinti sklandaus pasiruošimo naujam sezonui. Šiai dienai užtikriname, kad mūsų prekės būtų operatyviai pristatomos į ūkius ir serviso paslaugos toliau vykdomos. Mes kiekvieną dieną betarpiškai bendraujame su klientais, įsiklausome į jų kasdienybę ir lanksčiai reaguojame, sprendžiame klausimus.

Šiandien žemės ūkio sektorius - tiek patys ūkiai, tiek žemės ūkio prekes ir paslaugas tiekiančios agroverslo bendrovės - mokosi gyventi kitaip. Išsakome didžiulį palaikymą Lietuvos ūkiams. Esame tikri, kad bendras susitelkimas ir įsiklausymas mums padės išgyventi šį laikotarpį. Neskubėkime to vadinti krize, tegul tai būna dar vienas išbandymas. Lietuvai kaip niekada reikia Jūsų užauginto derliaus!

UAB „Dotnuva Baltic“ generalinis direktorius Jonas Bakšys

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką