„Laisvės TV“ pristatė žemės ūkio techniko profesiją mūsų įmonėje

03-06-2020

 

Video reportažas

Jauni žmonės ilgai svarsto ir ieško tinkamos profesijos ateičiai. Žemės ūkio profesijos yra labai įdomios ir reikalingos, bet apie jas jauni žmonės daug nežino.

„Laisvės TV“ kuria įdomų projektą, kur entuziastingas jaunuolis Antanas ieško savo gyvenimo kelio ir bando visas įmanomas profesijas, kol ras tą, kuri bus arčiausiai širdies. Šį kartą Antanas pabandė žemės ūkio techniko darbą "Dotnuva Baltic" servise ir paruošė techniką kliento ūkyje. Pažiūrėkite, kaip smagiai, o kartais juokingai, vyko darbai. Antanas neįsivaizdavo, koks modernus yra šiuolaikinis traktorius.

Epizodai filmuoti Dotnuvoje ir Aukštadvario ŽŪB. Pagrindiniai veikėjai – personažas Antanas, Tomas Gadliauskas („Dotnuva Baltic“ technikas) ir Jonas Baltaduonis („Dotnuva Baltic“ Atsarginių dalių ir serviso skyrių vadovas).

Dalyvaudami šiame projekte siekiame populiarinti mūsų įmonę ir techniko profesiją, ateityje norėdami pritraukti jaunų, kvalifikuotų darbuotojų.

Antanas Jakimavičius - sparčiausiai Lietuvoje auganti YouTube žvaigždė, populiarus vlogeris Lietuvoje. Nuolatos kuria video filmukus, turi didelę įtaką jaunajai kartai. „Antanas nori būti“ - tai eskizų serija, kuriose Antanas įkūnija jauną entuziastingą žmogų, kuris ieško savo gyvenimo kelio ir yra pasiryžęs išbandyti visas įmanomas profesijas kol ras tą, kuri bus arčiausiai širdies. Tiesa, bandymai kartais būna ne itin sėkmingi, o kartais prajuokina iki ašarų. Komiški ir tuo pačiu šviečiamieji Antano eskizai skirti jaunesnei Youtube auditorijai, kuri iš tiesų ieško ar dar ieškos savojo kelio.

Gero žiūrėjimo!

 

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką