„Kverneland Group“ įsigijo „Veenhuis“ savikrovių priekabų ir transportinių priekabų gamybos padalinį

20-11-2009

„Kverneland Group“ sudarė sutartį su „Veenhuis Machines B.V.“ ir įsigijo šios įmonės savikrovių ir transportinių priekabų gamybos padalinį. „Kverneland Group“ iš karto po sutarties pasirašymo perėmė visas teises į gaminius, kurie nuo šiol reprezentuos „Vicon“ bei „Kverneland Taarup“ prekės ženklus.

Naujoji prekių grupė bus įtraukta į „Kverneland Group“ veiklą ir taps pašarų gamybos įrangos verslo grupės dalimi. Ši prekių grupė papildys esamą „Vicon“ ir „Kverneland Taarup“ pašarų gamybos įrangos asortimentą ir į priekį pastūmės dabartinę savikrovių bei transportinių priekabų pasiūlą. Be plačiai pripažinto ir stipraus gaminių asortimento, įmonė perims daugiametę savikrovių bei transportinių priekabų gamybos patirtį.

Naujoji prekių grupė neabejotinai tenkina „Kverneland Group“ strategines ambicijas nuolatos rinkai siūlyti stiprias bei išskirtines prekių grupes su „Vicon“ bei „Kverneland Taarup“ prekiniais ženklais. Tai pirmasis žingsnis šioje ambicingoje strategijoje, kuria siekiama išplėtoti ir tobulinti ateities pašarų gamybos įrangą.

„Tai labai svarbus „Kverneland Group“ žingsnis siekiant sustiprinti mūsų poziciją savikrovių bei transportinių priekabų segmentuose. „Veenhuis“ yra daugiafunkcinių rotorinių priekabų kūrimo pionieriai, jų gaminiai užima aukščiausias pozicijas tokios įrangos segmente“, – sako Klausas Udengardas Tomsenas (Claus Udengaard Thomsen), pašarų gamybos įrangos verslo grupės generalinis direktorius.

Jis tęsia: „Mes labai džiaugiamės į savo prekių grupę galėdami įtraukti tokias stiprias bei geros reputacijos prekes. Naujieji gaminiai praplės jau ir taip didelę mūsų gaminių pasiūlą, taip pat sudarys puikias sąlygas toliau tobulinti turimą techniką.“

Naujoji prekių grupė apima „Combi“ priekabas, transportines priekabas su žalios masės iškrovimo įranga. Galimos dvi „Combi“ priekabų versijos (35 ir 40 m³), jas galima naudoti ir kaip rotorines, ir kaip transportines priekabas. Didelio našumo transportinės priekabos gaminamos 40, 45 ir 50 m³ talpos. Asortimento naujiena – 30 m³ talpos žalios masės pervežimo priekaba, kuri užtikrina greitą pašarų(ypač kukurūzų) išvežimą iš lauko.

Be priekabų, naujoji prekių grupė apima ir iškrovimo į rangą, su kuria žaliąją masę paskleisite tolygiai. Rinkai bus pasiūlytos dviejų tipų transportinės priekabos su žalios masės iškrovimo įranga.

Naujasis priekabų su žalios masės iškrovimo įranga asortimentas buvo pristatytas šių metų lapkričio 10–14 dienomis Hanoveryje (Vokietija) vykusioje parodoje „Agritechnica“. „Veenhuis Machines B.V.“ nusprendė tęsti veiklą be pašarų gamybos įrangos padalinio ir gaminti tik mėšlo tvarkymo įrangą. Dabar jau „Kverneland Group“ priklausančios prekių grupės gamyba„Veenhuis Machines B.V.“ bus tęsiama 2010 bei 2011 metais.

„Kverneland Group“ („Kverneland“ ASA – OSE: „KVE“) yra pirmaujanti tarptautinė įmonė, kuri gamina bei prekiauja žemės ūkio technika bei paslaugomis. Įmonė didelę svarbą teikia inovacijoms, leidžiančioms rinkai pasiūlyti unikalų bei platų gaminių asortimentą. Žemės ūkio atstovams „Kverneland Group“ gali pasiūlyti solidų sistemų ir sprendimų paketą. Kiekvienas pagal savo poreikius gali išsirinkti dirvos ruošimo, sėjos, pašarų ruošimo bei presavimo mašinų, taip pat barstymo bei purškimo įrangos. Daugiau informacijos apie
„Kverneland Group“ ieškokite www.kvernelandgroup.com

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką