„Kverneland FastBale“ – pažangus pastovios kameros preso ir ritinių vyniotuvo derinys

03-12-2014

„Kverneland FastBale“ – pažangus pastovios kameros preso ir ritinių vyniotuvo derinys

Naujasis „Kverneland FastBale“ – nepertraukiamo veikimo pastovios kameros presas su vyniotuvu.

„Kverneland FastBale“ – pažangus pastovios kameros preso ir ritinių vyniotuvo derinys   

  „Kverneland FastBale“ – pažangus pastovios kameros preso ir ritinių vyniotuvo derinys

Atsiradus „FastBale“ ritinių presavimo darbai ženkliai patobulėjo. „FastBale“ – tai itin pažangus pastovios kameros preso ir ritinių vyniotuvo derinys, kuriame sumaniai integruota pirminė ir pagrindinė kameros bei vyniotuvas.

„FastBale“ sukurtas ir pagamintas „Kverneland Group“ presų centre, įsikūrusiame Italijos mieste Ravenoje. „FastBale“ – tai du įrenginiai viename. Pirmasis yra fiksuotos kameros presas, o antrasis – pastovios kameros preso ir ritinių vyniotuvo derinys.

Mašinos konstrukcija išdėstyta pažangiai: iš eilės sumontuotos dvi kameros, todėl kelis presavimo kameros ritinius galima naudoti bendrai. Naudojant pirminę kamerą, pirmame „Fastbale“ skyriuje pagaminami du trečdaliai ritinio. Kai pirminėje kameroje pasiekiamas nustatytas tankis, žalios masės srautas yra nukreipiamas į pagrindinę kamerą, kur užbaigiamas ritinio formavimas.

Tuomet atidaroma pirminė kamera ir suformuotas ritinys perkeliamas į pagrindinę kamerą, kur didžiausias leistinas jo dydis (skersmuo) gali siekti net 1,25 m. Galutinai suformavus ritinį, žalios masės srautas vėl nukreipiamas į pirminę kamerą, kur tęsiamas ritinio formavimas. Tada suformuotas ritinys vyniojamas į tinklelį ir atidaromos ritinio iškrovimo durys, pro kurias į vyniotuvą perduodamas suformuotas rulonas. Vyksta nuolatinis presavimo procesas.

Siekiant supaprastinti ritinio perdavimą, inžinierių komanda nusprendė tvirtinti vyniotuvo rėmą prie lygiagrečios jungties. Panaudojus šį sprendimą vyniotuvą pavyko nuleisti tiek, kad į jį patektų užbaigtas rulonas iš pagrindinės kameros ir nebereikėtų naudoti sudėtingų perkėlimo sistemų.

Tuo metu vyniotuvas yra pakeliamas, kad dvigubos teleskopinės rankenos įvyniotų ruloną. Priešingai nei įprasti vyniojimo mechanizmai, „FastBale“ dvigubos teleskopinės rankenos atrodo moderniai ir sukasi vertikaliai. Baigus vyniotuvas nuleidžiamas, o užpakalinis vyniotuvo ritinys pakeliamas, kad įvyniotas rulonas atsargiai išriedėtų ant žemės.

Sumani „FastBale“ konstrukcija suteikė galimybė presų centro inžinieriams sukurti itin kompaktišką mašiną – „FastBale“ yra trumpesnė už bet kurią kitą rinkoje esančią mašiną su preso ir vyniotuvo deriniu.

Keletą sezonų bandytas „FastBale“ pagaliau bus pristatytas artėjančioje SIMA parodoje, kurios metu šis gaminys bus apdovanotas sidabro medaliu inovacijų kategorijoje. Ateinančiais 2015 m. bus atliekami „FastBale“ bandymai lauke ir pritaikymas įvairioms pašarų rūšims. Tik tuomet gaminys bus pasiūlytas pirkėjams.

Siekiant lyderiauti ritinių presų rinkoje, „FastBale“ tobulinimas yra akivaizdus ženklių „Kverneland Group“ investicijų į presų gamyklą rezultatas. 

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką