Konkurso „Rulonų iššūkis 2020“ atgarsiai

28-07-2020

Kai prieš metus ryžomės organizuoti unikalų konkursą „Rulonų iššūkis“ turėjome dvejonių, ar jis bus sėkmingas ir sulauks susidomėjimo. Tačiau klientų bei darbuotojų  palaikymo įkvėpti, šiemet „Rulonų iššūkį“ pakartojome.

Konkurso „Rulonų iššūkis 2020“ atgarsiai

 

Konkurse „Rulonų iššūkis 2020“ savo kūrybines idėjas pateikė 7 dalyviai. Jie ir šiemet statė didžiules skulptūras iš žolės rulonų, susuktų į plėvelę, o balsavimo, kuris vyko socialiniame tinkle „Facebook“, metu buvo išrinktas įdomiausias bei daugiausiai palaikymo sulaukęs statinys. Visas konkurse dalyvavusias fotografijas rasite šio pranešimo pabaigoje. 

„Rulonų iššūkis 2020“ nugalėtojais tapo ir pagrindinį konkurso prizą laimėjo Irmantas su drauge Emilija. Tai jauni, kūrybiški žmonės, savo ūkį puoselėjantys Marijampolės krašte. Irmantas neslepia, jog idėjos autorė buvo Emilija. Tačiau bendras rezultatas pasiektas dirbant kartu. Jų atsiųsta fotografija „Facebook“ socialiniame tinkle surinko net 441 patiktuką. Nugalėtojams atiteko pagrindinis šio konkurso prizas – praktiškas darbo įrankių rinkinys. Laimėjimas nugalėtojams buvo įteiktas asmeniškai. Susitikimo metu pastebėjome, kad darbo įrankių rinkiniu labiausiai džiaugėsi Irmantas.

Konkurso „Rulonų iššūkis 2020“ atgarsiai

Konkurso „Rulonų iššūkis 2020“ atgarsiai

 

Svarbu tai, kad be apdovanojimų neliko nė vienas dalyvis. Kiekvienos idėjos autoriui buvo išsiųstos malonios staigmenos, kurios primins apie dalyvavimą konkurse „Rulonų iššūkis 2020“. 

Konkurso „Rulonų iššūkis 2020“ sukelta pozityvumo banga sėkmingai nuvilnijo. Tikimės, kad kitais metais galėsime pasidžiaugti dar didesniu dalyvavusiųjų skaičiumi ir jų unikaliomis kūrybinėmis idėjomis priimant naujus iššūkius. 

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką