Kam palanki sausio mėnesio traktorių registravimo statistika?

14-02-2020

 

Praėjusieji metai, kaip ir 2018-ieji, Lietuvos žemės ūkio technikos pardavėjams buvo skausmingi, tad į prasidėjusius 2020-uosius žiūrima su viltimi. Geru šių metų startu džiaugiasi ir tikisi išlaikyti tokį pat traktorių pardavimo lygį Case IH atstovas – bendrovė Dotnuva Baltic.

Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų registro duomenimis, Lietuvos žemdirbiai pernai iš viso įregistravo 969 naujus (pagamintus 2018–2019 m.), traktorius, arba 21,1 proc. mažiau negu 2018-aisiais. Nors pardavimo kreivė ir toliau krypsta žemyn, technikos prekybos įmonės tikisi, kad rinka šiemet stabilizuosis, o gal ir šiek tiek ūgtelės.

Naujųjų metų pradžios statistika itin džiugina Case IH prekės ženklą atstovaujančią įmonę. Remiantis registracijos duomenimis, per sausio mėnesį įregistruota (įskaičiuojant registruotus dėl Europos Parlamento ir Tarybos reglamento 167/2013) 11 Case IH traktorių (per sausio mėn. registruoti iš viso 33 vakarietiški traktoriai). Antroje vietoje New Holland (7 vnt.), trečiąją – dalijasi John Deere ir Massey Ferguson (po 5 vnt.). 

Pasak Dotnuva Baltic Technikos skyriaus vadovo Raimundo Janarausko, palyginti su praėjusių metų sausio mėn. Case IH traktorių registravimo statistikos skaičiai penkis kartus didesni. „Startas labai geras, tikimės, kad panašios tendencijos išsilaikys ir ateityje“, – sako R. Janarauskas. Jo teigimu, dominuoja nuo 100 iki 240 AG Case IH traktoriai, daugiausia Puma modeliai.

Registro duomenimis, praėjusiais metais įregistruoti 54 (įskaičiuojant registruotus dėl minėto reglamento) Case IH prekės ženklo nuo 50 AG traktoriai (2018 m. – 103). Rekordiniai bendrovei Dotnuva Baltic buvo 2014-ieji ir 2015-ieji metai, kai Case IH traktoriai užkopė į registro viršūnę (atitinkamai 113 ir 178 vnt.).

Kam palanki sausio mėnesio traktorių registravimo statistika?

Profi Lietuva info

 

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką