Kaip ruošime dirvą šį pavasarį?

18-01-2018

 

Kaip ruošime dirvą šį pavasarį?


Netiesa, kad mūsų klientai žiemą tik atostogauja. Yra begalė svarbių ūkio klausimų, apie kuriuos žiemą atsiranda laiko pagalvoti. Šiame naujienlaiškyje siūlome naudingos informacijos apie tai, kaip atgaivinti dirvą pavasarį ir į ką atkreipti dėmesį renkantis plūgą. Taip pat kviečiame pasidomėti Telšių r. ūkininko patirtimi pieno ūkyje ir balsuoti už aktyviausią bendruomenę Lietuvoje. Nepraleiskite progos!

     Naudinga žinoti

 

Kodėl svarbu pasirinkti tinkamą plūgą?

Pasirinkus tinkamą plūgą, galima sutaupyti ne tik daugiau kuro, bet ir pinigų. Kokia paslaptis? Optimali plūgo traukimo jėga įvairiomis darbo sąlygomis ir dirvos gylyje. Padidinkite arimo efektyvumą ir pelningumą!

DIDESNIS DERLIUS: geriausias dirvos dirbimas ir derlingas dirvožemis suteiks jums didesnį derlių.

MAŽIAU SĄNAUDŲ: tinkamas dirbimo būdas užtikrina sveiką dirvą, efektyvų maistinių medžiagų naudojimą ir kuo mažesnį sąnaudų kiekį.

DIDESNIS EFEKTYVUMAS: naudodamiesi geriausiomis ir naujausiomis technologijomis, galite efektyviai dirbti su mažiausiomis eksploatacinėmis išlaidomis ir aukščiausiu tikslumu.

Skaityti daugiau

  Kaip ruošime dirvą šį pavasarį?

 


 


 

Kaip ruošime dirvą šį pavasarį?  

Akėčios - dirvos priežiūra pavasarį 

EFEKTYVUMAS: iššukuojama sena lapija, supurentas paviršius stabdo drėgmės garavimą, pagerėja aeracija ir augalų šaknų aprūpinimas maisto medžiagomis ypač azotu.

NAŠUMAS: su 9,0 m akėčiomis per diena galima nuakėti 60-70 ha.

SĄNAUDOS: efektyvi kova su piktžolėmis, nedidelės sąnaudos akėjimui atlikti.

 

     Bendrumas įkvepia

 

Kaip ruošime dirvą šį pavasarį?  

2017 m. rugsėjį portale 15min.lt startavęs UAB „Dotnuva Baltic“ inicijuotas turinio projektas „Bendrumas įkvepia“ – finišo tiesiojoje!
Sausio 15-21 d. portale 15 min.lt vyksta balsavimas – renkame „Aktyviausią bendruomenę“!

Balsavimas internete

Kviečiame dar kartą prisiminti ir pasidžiaugti, kiek kaime yra nuostabių žmonių, kurie vienijasi į susitelkusias, veiklias, aktyvias bendruomenes, drauge dirba, kad kaimo gyvenvietės būtų patrauklios gyventi, dirbti, kurti ateitį.

 

     Kliento patirtis

 

Živatkauskų ūkyje diegiamos modernios technologijos

Jonas Živatkauskas sako, kad jam su žmona labai pasisekė, kad jų trys vaikai pasiliko dirbti ūkyje su naujomis idėjomis, su naujais planais kaip plėstis. Tėvai Arminui Živatkauskui patikėjo sprendimus dėl technikos: „Kadangi gyvulių yra daugiau nei 400, jau 7 metus naudojame pašarų dalytuvą. Ūkis auga, poreikiai didėja, svajojame apie savaeigį, kuris atstotų ir traktorių, ir krautuvą.“

Kaip ruošime dirvą šį pavasarį?

 

     Naujienos

 

Kaip ruošime dirvą šį pavasarį?

 

Ateities traktorius pelnė dar vieną apdovanojimą, įvertintas ne tik dizainas 

(Čikaga, sausio 10 d.) Žemės ūkio technikos gamintojo „Case IH“ ateities traktoriumi vadinamas modelis „Case IH Autonomous Concept Tractor“ gavo dar vieną apdovanojimą. Šį kartą traktorius triumfavo 67 kartą rengiamame dizaino konkurso „Good Design Awards“ žemės ūkio kategorijoje. „Good Design Awards“ konkurso organizatoriai šį traktorių įvertino ir už dizainą, ir už jo funkcionalumą, nes traktoriuje suinstaliuotos programos gali būti pritaikomos ir standartiniuose „Case IH“ traktoriuose.

Skaityti daugiau

 

     Akcija

 

Kaip ruošime dirvą šį pavasarį?  

Techniškai tvarkingas naudotas CASE IH MAGNUM 315 traktorius dabar už NAUJĄ KAINĄ! Susidomėjote? 


Sužinokite daugiau

 

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką