Jėkabpilyje atidaromas modernus žemės ūkio technikos pardavimo ir aptarnavimo centras

22-04-2024

Jėkabpilyje atidaromas modernus žemės ūkio technikos pardavimo ir aptarnavimo centras

Balandžio 19 d., po beveik metus trukusių statybų, iškilmingai atidarytas naujasis SIA „Dotnuva Baltic" paslaugų ir techninių pardavimų centras adresu Jėkabpilyje. 950 kv. m ploto pastate įrengtas žemės ūkio technikos pardavimo ir aptarnavimo centras, aprūpintas moderniausia įranga ir technologijomis, taip pat didelis atsarginių dalių sandėlis, ergonomiškos biuro patalpos ir lauko erdvė, skirta moderniai žemės ūkio technikai pristatyti.

Kaip pripažįsta Oļegs RIMARS, SIA „Dotnuva Baltic" valdybos pirmininkas, naujasis serviso centras Jėkabpilio regionui yra labai svarbus.

Jėkabpilyje atidaromas modernus žemės ūkio technikos pardavimo ir aptarnavimo centras

„Esame vieni iš žemės ūkio technikos pardavimo ir aptarnavimo lyderių visose Baltijos šalyse ir, suprasdami ūkininkų poreikius turėti serviso centrus kuo arčiau jų ūkių, jau kurį laiką aktyviai investuojame į plėtrą regionuose. Iki šiol veikėme visuose Latvijos regionuose - Valmieroje, Salduse, Jelgavoje, praėjusią vasarą atidarėme centrą Rėzeknėje, tačiau filialas Jekabpilyje buvo palyginti nedidelis, įsikūręs nuomojamose patalpose ir neatitiko visų mūsų poreikių. Todėl turime puikų naują pastatą, kad galėtume kuo geriau aptarnauti daugybę savo klientų regione. Latgaloje žemės ūkio plėtros potencialas yra didelis, naujos technikos paklausa didėja, todėl tikiu, kad abiem filialams Rytų Latgaloje darbo užteks. Turime labai platų žemės ūkio technikos asortimentą ir galime patenkinti visus ūkininkų poreikius - nuo žemės dirbimo įrangos iki žemės ūkio robotų, kombainų, traktorių ir kt. Naujajame padalinyje klientai gali visa tai apžiūrėti ir užsisakyti demonstravimus savo ūkiuose. Iki šiol tokią galimybę turėjo tik mūsų centrinė būstinė Jelgavoje, todėl Jekabpilis taps regiono logistikos centru. Taip pat siūlome visos žemės ūkio technikos aptarnavimą - techninę priežiūrą, remontą ir konsultacijas. Naujajame padalinyje yra kur kas didesnis atsarginių dalių asortimentas nei iki šiol, todėl nuo šiol galėsime aptarnauti net dvigubai daugiau mašinų nei iki šiol. Be to, jau ne pirmus metus mūsų serviso komanda sezono metu (nuo balandžio mėn.) dirba visą parą ir bet kuriuo paros metu gali konsultuoti ar aplankyti klientus, nes suprantame, kad sezono metu ūkininkui kiekviena minutė yra auksinė“.

„Dotnuva Baltic" Latvijoje yra oficiali "Case IH" atstovė, o naujasis centras Jėkabpilyje atitinka aukščiausius šio gerai žinomo profesionalios žemės ūkio technikos gamintojo kokybės standartus. Įmonė taip pat didžiuojasi statybose panaudotais energiją taupančiais sprendimais – šildymas ir vėsinimas oras/vanduo, saulės kolektoriais, taip pat teritorijoje pastatytomis dviem elektromobilių įkrovimo stotelėmis, kurios yra nemokama paslauga centro lankytojams.

SIA „Dotnuva Baltic“ vadovas O. Rimars pabrėžia, kad šis naujas pastatas būtų tik gražus pastatas, jei ne čia dirbantys žmonės. Mūsų darbuotojai yra puikūs ir mes visuomet labiausiai didžiavomės savo komanda".

Jėkabpilyje atidaromas modernus žemės ūkio technikos pardavimo ir aptarnavimo centras

 

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką