Geriausio Lietuvos traktorininko konkursas pasiekė finišą

21-07-2022

Geriausio Lietuvos traktorininko konkursas pasiekė finišą

Pirmą kartą surengtas Geriausio Lietuvos traktorininko konkursas pasiekė finišą. Dotnuvoje įvyko konkurso finalas, kuriame susirungė 11 operatorių, pademonstravusių geriausius vairavimo įgūdžius parodoje „Agrovizija“.

Konkurso organizatorė UAB „Dotnuva Baltic“ surengė du atrankos etapus. Parodos „Agrovizija 2022“ metu startavęs konkursas sulaukė pasisekimo – konkurse dalyvavo 102 dalyviai iš kurių buvo atrinkti 10 geriausiai pasirodžiusių (trumpiausias užduočių atlikimo laikas bei mažiausias klaidų skaičius). Dalyvių laukė 2 pagrindinės užduotys: manevravimas tarp kūgių vairuojant traktorių Farmall 120C bei parkavimasis ir manevravimas tarp kūgių su Shaffer 3650T bei krovinio perkėlimas į pažymėtą vietą. Parodos metu startavusio geriausio Lietuvos traktorininko konkursas sulaukė pasisekimo – konkurse dalyvavo kiek daugiau nei šimtas dalyvių iš kurių buvo atrinkti 10 geriausiai pasirodę (trumpiausias užduočių atlikimo laikas bei mažiausias klaidų skaičius). Dalyvių laukė 2 pagrindinės užduotys: manevravimas tarp kūgių vairuojant traktorių Farmall 120C bei parkavimasis ir manevravimas tarp kūgių su Shaffer 3650T bei krovinio perkėlimas į pažymėtą vietą.

Geriausio Lietuvos traktorininko konkursas pasiekė finišą

Atrankinį turą parodoje „Agrovizija“ laimėjo ir konkurso finale varžėsi:

 • Edmas Rutelionis (Kalvarija)
 • Julius Janušas (Biržai)
 • Mindaugas Vaišnys (Marijampolė)
 • Andrius Kildišis (Anykščiai)
 • Vaidas Poznanskis (Radviliškis)
 • Edvardas Špokas (Raseiniai)
 • Adomas Deveikis (Utena)
 • Edgaras Krivickas (Anykščiai)
 • Mantas Varna (Pakruojis)
 • Deividas Pakalnis (Pakruojis)

Su geriausiųjų dešimtuku lygiomis teisėmis finale buvo pakviesta susikauti ir publikos simpatijas pelniusi bei geriausiai tarp merginų pasirodžiusi Akvilė Pilipaitytė (Eržvilkas).

Finale konkurso dalyvių laukė trys užduotys: teorinė, techninė ir vairavimo. Teorinėje užduotyje dalyviai atsakė į 14 klausimų apie traktorius, jų padargus, kelių eismo taisykles ir kt. Mechaninė dalis reikalavo pagal duotą instrukciją kuo greičiau pakeisti traktoriaus CASE IH MAXXUM oro filtrus.

Paskutinė, vairavimo, užduotis pakėlė dalyvių ir sirgalių adrenalino lygį iki maksimumo – užduoties metu reikėjo traktoriumi CASE IH su priekaba manevruoti tarp kliūčių, įvažiuoti į garažą priekiu ir atbulomis bei grįžti į užduoties pradžią kuo greičiau.

Geriausio Lietuvos traktorininko konkursas pasiekė finišą

Susumavus visų trijų užduočių taškus bei atsižvelgiant į atlikimo laiką, buvo paskelbti 3 prizininkai.

3 vietą užėmė Andrius Kildišis. Andrius iš viso surinko 36 taškus, o važiavimo rungtį įveikė per 1:32 min.

Antroji vieta atiteko Mantui Varnai. Mantas iš viso surinko 46 taškus, o važiavimo užduotį įveikė per 1:25 min.

Geriausio Lietuvos traktorininko konkurso nugalėtoju tapo Mindaugas Vaišnys, surinkęs 52 įskaitinius taškus ir vairavimo užduotyje buvęs greičiausias. Jo laikas – 1:16 min. Laimėtojui įteiktas prizas – kelionė į Turkiją.

„Dotnuva Baltic“ Rinkodaros skyriaus vadovė Daiva Kizerskienė džiaugiasi, kad konkursas sulaukė tokio didelio susidomėjimo. „Dar kartą sveikiname konkurso prizininkus ir dėkojame visiems už dalyvavimą.

Geriausio Lietuvos traktorininko konkursas pasiekė finišą

Turite klausimų mūsų specialistui?

 1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
 2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką