Gerėja finansavimo sąlygos visai „Kverneland“ technikai

27-01-2021

Vienas iš pagrindinių argumentų renkantis naują žemės ūkio techniką yra finansavimo sąlygos, t.y. per kiek laiko, kokiomis palūkanomis, kokia pirminė įmoka ir koks garantas reikalingas. UAB „Dotnuva Baltic“ kasmet naujai ir naudotai technikai siūlo kuo palankesnius technikos įsigijimo sprendimus. Šiuos metus bendrovė pradeda su geresniu finansavimo pasiūlymu tiems, kurie nusprendė investuoti į „Kverneland“ techniką. Būdama vienintele įgaliota „Kverneland“ atstove Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, kartu su „Swedbanku“ naujos prikabinamos ir savaeigės „Kverneland“ technikos pirkėjams įmonė siūlo žymiai palankesnes finansavimo palūkanas:

36 mėn. – 0,99% + 3 mėn. euribor

48 mėn. – 1,49% + 3 mėn. euribor

60 mėn. – 1,69% + 3 mėn. euribor

Jau daugiau kaip 20 metų į Baltijos šalis tiekiamas plati gama „Kverneland“ prikabinamos ir savaeigės technikos. Per šį laikotarpį „Dotnuva Baltic“ pardavė ne vieną tūkstantį „Kverneland“ technikos vienetų, pagamintų Norvegijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje. Tikimasi, kad palankesni finansavimo sprendimai paskatins Baltijos šalių ūkius daugiau investuoti į naują pažangią techniką.

Jei ieškote finansavimo įsigyjant naują techniką, kreipkitės į UAB „Dotnuva Baltic“ pardavimo vadybininkus regionuose arba Pardavimų vadovą Dangirių Belopetravičių, tel.nr. 8 686 06086, el.p. [email protected].

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką